Už jste se zapojili do fotobankového průzkumu za rok 2017? Ještě ne? Tak neváhejte a vyplňujte zde! Děkuji, Admin

Zajímaví autoři pro všeobecnou inspiraci

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Zajímaví autoři pro všeobecnou inspiraci

Re: Zajímaví autoři pro všeobecnou inspiraci

Příspěvek od shalom3 » 18. únor 2018 22:40

Asi jí to jde od ruky, má tam dost věcí. Recyklace je sice znát, ale jinak to vypadá dobře.

Re: Zajímaví autoři pro všeobecnou inspiraci

Příspěvek od PandaWild » 18. únor 2018 18:03

Lenka píše:https://www.shutterstock.com/cs/g/katita

Jak je to udělaný? Ona píše "3d render".
To by všechno mělo jít udělat v Blenderu - splashe i ty 3D kytky. Květiny ve 3D vypadají moc hezky, to je dobrý nápad je takhle udělat. Když si udělá pár objektů, tak se pak snadno recykluje a sestavují nové kompozice, to je dobrý směr.

Re: Zajímaví autoři pro všeobecnou inspiraci

Příspěvek od PandaWild » 18. únor 2018 17:54

Jim nejde přímo o odlišení 3D, ale aby se odlišily realisticky vypadající ilustrace od fotek. Tak je někdy potřeba to uvádět i u některých obrázků z TexiGen, přestože to 3D program není (např. hrany simuluje 3D a mohlo by dojít k záměně s fotkou).

Re: Zajímaví autoři pro všeobecnou inspiraci

Příspěvek od Painter » 18. únor 2018 17:28

koukám že mi vypadlo ...píšu 3D render ikdyž... :)

Re: Zajímaví autoři pro všeobecnou inspiraci

Příspěvek od Painter » 18. únor 2018 17:26

Jirik píše:U obrázků vymodelovaných v 3D programech, SS požaduje, aby popisek obsahoval název 3D rendering nebo 3D illustration. Zjednodušeně: obrázek je vytvořené v nějakém 3D programu s použitím určité textůry pro povrch vytvořeného modelu a s nastaveným osvětlením scény. Poté se zapne rendering, který vše dokreslí do nejmenších detailů. Pak se exportuje JPG obrázek a tradá dílo je hotové.


JJ vyhazovali mi kvůli tomu ilustrace které jsem dělal v PS a nenašel jsem způsob jak jim vysvětlit že je to jen 2D, tak tam 3D render ikdyž je to dělané jen ve 2D. Asi to dělám moc realistické. :)

Re: Zajímaví autoři pro všeobecnou inspiraci

Příspěvek od Jirik » 18. únor 2018 17:12

U obrázků vymodelovaných v 3D programech, SS požaduje, aby popisek obsahoval název 3D rendering nebo 3D illustration. Zjednodušeně: obrázek je vytvořené v nějakém 3D programu s použitím určité textůry pro povrch vytvořeného modelu a s nastaveným osvětlením scény. Poté se zapne rendering, který vše dokreslí do nejmenších detailů. Pak se exportuje JPG obrázek a tradá dílo je hotové.

Re: Zajímaví autoři pro všeobecnou inspiraci

Příspěvek od Lenka » 18. únor 2018 16:53

https://www.shutterstock.com/cs/g/katita

Jak je to udělaný? Ona píše "3d render".

Re: Zajímaví autoři pro všeobecnou inspiraci

Příspěvek od Vero » 18. únor 2018 12:31

Painter píše:Taky se střídáme ale pak to právě vyjde tak že manželka jde cvičit (a druhý den už třeba odpoledne cvičení není) a samozřejmě zrovna v tu chvíli je hezké počasí a šlo by fotit. Když pak druhý den hlídá ona tak je hnusně, no prostě klasika. Ale jo neříkám že se to nedá skloubit, ale je to trochu náročnější a né vždy to jde.


Jo tak v tom máme štěstí, že muž může běhat kdykoli a v podstatě za jakéhokoli počasí, takže se můžu sbalit opravdu kdykoli je mi libo :)

Re: Zajímaví autoři pro všeobecnou inspiraci

Příspěvek od Painter » 18. únor 2018 09:15

Taky se střídáme ale pak to právě vyjde tak že manželka jde cvičit (a druhý den už třeba odpoledne cvičení není) a samozřejmě zrovna v tu chvíli je hezké počasí a šlo by fotit. Když pak druhý den hlídá ona tak je hnusně, no prostě klasika. Ale jo neříkám že se to nedá skloubit, ale je to trochu náročnější a né vždy to jde.

Re: Zajímaví autoři pro všeobecnou inspiraci

Příspěvek od Vero » 17. únor 2018 12:52

Painter píše:spíš máš dítě/děti? Jestli ne tak je to jasný. :)


Dvě :) Není problém se jako rodina sbalit a vyjet. Víkendy (pátek večír až neděle večír) do 300 km, na dýl Dolomity, Tatry, Fatra, Alpy... V zimě penzion, v létě v autě nebo pod stanem. Na místě pak já fotím, muž hlídá. Pak muž běhá, já hlídám. Pak děláme něco společně... Prostě rodinná pohodička :) Takhle to máme nastavené jako normální my, všichni jsou spokojení a všichni stíhají, co chtějí.

Nahoru