CaZaBa 1.0

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: CaZaBa 1.0

Re: CaZaBa 1.0

Příspěvek od dotaz » 6. říjen 2018 16:21

Muchomurka píše:Zdravím. Jen pro informaci, nyní je na webu updatovaná verze CaZaBa 1.1


My chceme jiný typ informací....

Re: CaZaBa 1.0

Příspěvek od Muchomurka » 6. říjen 2018 11:36

Zdravím. Jen pro informaci, nyní je na webu updatovaná verze CaZaBa 1.1

Re: CaZaBa 1.0

Příspěvek od blenderák » 19. září 2018 08:25

A tak už to nechme. Svoje jsem řekl, že si autorky vážím po programátorské stránce jsem také řekl a více netřeba ztrácet čas nesmyslnou diskuzí. Autorce přeji hodně zdaru a až jednou bude CaZaBa na úrovni Blenderu a bude mít za tu cenu nějakou přidanou hodnotu, tak jí také zkusím.

Re: CaZaBa 1.0

Příspěvek od PandaWild » 19. září 2018 07:53

Jak to řešit jinak? Jaký by měl být jiný přístup?

Re: CaZaBa 1.0

Příspěvek od blenderák » 19. září 2018 06:39

PandaWild píše:Obvykle vznikají dobré ukázky až od prvních uživatelů, ne od autora.


Kteří ovšem s tímto přístupem nemusejí být ;)

Re: CaZaBa 1.0

Příspěvek od PandaWild » 18. září 2018 14:56

Bananaboy píše:...Ak skutočne CaZaBa dokáže renderovať krajšie obrázky, tak by si to mohla autorka na svojej stránke opraviť a dať tam krajšie rendery,...
Všechno chce svůj čas k realizaci. Zatím autorka pracovala hlavně na programu, tak zatím není dost dobrých ukázek hlavně z časových důvodů. Ale to se jistě brzy změní. Obvykle vznikají dobré ukázky až od prvních uživatelů, ne od autora.

Re: CaZaBa 1.0

Příspěvek od Muchomurka » 18. září 2018 14:47

editor2 píše:
Muchomurka píše:No jo Blender. Ten jsem taky zkoušela, ale víc nepřehlednější blbost jsem ještě neviděla, takže jsem jeho ovládání ani nepochopila a dodnes jsem za to vděčná. Mě se líbí, že CaZaBa je trochu podobná na 3DS Max, které je mi bližší.


Řeč byla o zveřejnění, tedy o prvním příspěvku. Chceš-li být opravdu objektivní, tak ocituj i příspěvky ostatních uživatelů, které zavrhovaly CaZaBa ještě bez vyzkoušení a které tomuto předcházely.

Re: CaZaBa 1.0

Příspěvek od Bananaboy » 18. září 2018 14:17

Taký už je život. Jedine Panda ako programátor môže ten program objektívne posúdiť. My ostatní, ktorí nevieme programovať, môžeme na CaZaBa nahliadať len ako potencionálni zákazníci.

Mimochodom, keď ideme ráno do krámu pre rohlíčky, tak nás všetkých zrejme zaujíma len to aby boli obzvláště vypečené. Nikomu nenapadne, že pekár musel vstávať o druhej v noci a do rána ťažko pracovať, kým ich upiekol.

Pochybujem, že sa niektorý zákazník na fotobankách niekedy nad mojím obrázkom zamyslel, že ako ťažko a koľko dní som ho kreslil. Proste keď sa mu nepáči, tak si ho nekúpi. Tým pádom ja nemám žiadny zisk. Preto ma to núti kresliť krajšie a lepšie aby som zaujal viacerých zákazníkov.

Dúfam, že moje príspevky vyššie nie sú tiež brané ako kritika. Ja sa k CaZaBa staviam neutrálne. Proste som používal a aj budem používať Blender. Autorke prajem s CaZaBa hodne šťastia. Dovolil som si akurát upozorniť na ten výstupný render, ktorý ma nepresvedčil k vyskúšaniu programu. Možno sa mýlim a CaZaBa dokáže renderovať aj krajšie. V tom prípade sa ospravedlňujem za šírenie nesprávnych informácií. Ak skutočne CaZaBa dokáže renderovať krajšie obrázky, tak by si to mohla autorka na svojej stránke opraviť a dať tam krajšie rendery, lebo so súčasnými ukážkami zrejme nepresvedčí moc zákazníkov inklinujúcich k fotorealizmu na kúpu jej programu. Možno to autorke samotnej nevadí, že sa pripravuje o zákazníkov-fotorealistov, čo je pre ňu ale škoda, pretože je podľa môjho názoru stále viac ľudí, ktorí chcú renderovať fotorealisticky o čom svedčí pridanie Cycles rendereru do Blenderu. Keby tomu tak nebolo, tak by si v Blenderi vystačili so starým Internal rendererom.

Re: CaZaBa 1.0

Příspěvek od editor2 » 18. září 2018 14:14

Muchomurka píše:No jo Blender. Ten jsem taky zkoušela, ale víc nepřehlednější blbost jsem ještě neviděla, takže jsem jeho ovládání ani nepochopila a dodnes jsem za to vděčná. Mě se líbí, že CaZaBa je trochu podobná na 3DS Max, které je mi bližší.

Re: CaZaBa 1.0

Příspěvek od PandaWild » 18. září 2018 12:46

Aby se to neobrátilo obráceně - mnozí ti co tu kritizují jsou i dobří tvůrci, jen v jiných oblastech, tak hodnotí ze svého pohledu.

Nejčastější neshody lidí bývají ne z opačného názoru, ale z neznalosti situace.

Nahoru