Slávim

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Slávim

Re: Slávim

Příspěvek od castyhost » 21. květen 2020 08:01

asi nejaka anexe, bo co :-o

Downloads: Koprivnica, Croatia

Re: Slávim

Příspěvek od shalom3 » 7. květen 2020 19:55

No jo, dyž tys byl hodnej a pěkně ses učil angličtinu ;). Já se učila jiné jazyky, neb v kontextu doby to vypadalo, že budou užitečnější. Krom toho, já jsem takový pomalejší týpek a když někdo drmolí i v češtině, tak nějak za chvíli odpadnu.

Re: Slávim

Příspěvek od admin » 7. květen 2020 18:59

shalom3 píše:Jen taková perlička - někteří lidi tam mají zajímavá výuková videa v angličtině, jenže strašně rychle drmolí. Objevila jsem, že se youtube video dá zpomalit, pak jsem tomu začala konečně rozumět a učí se mi o dost lépe :lol: (Tuto funkci jsem nějak dosud nepotřebovala, tak jsem ji ani neznala).


Já si teď začal trochu s InDesignem a zase mě pro změnu rozčilovalo, jak jsou ta videa pomalá, takže jsem je urychloval na druhou stranu - 1.25 občas i 1.5, ale to už byl fičák :)

Re: Slávim

Příspěvek od shalom3 » 7. květen 2020 13:41

Fakt se to dá. V nějakém freewaru vytvoříš nějakou matlaninu a uložíš do jpg/png. To pak natáhneš do nějakého programu, kde máš k dispozici nějaké pohybové efekty. Aplikuješ, dáš render a jdeš do hospody nebo si uvaříš kafe. Tenhle čas se nepočítá, protože pracuje počítač. S klíčováním těchto "výtvorů" si moc hlavu nelámu, prostě tam něco nandám přes Stocksubmitter - Quick meta, případně dopíšu nějaké slovo sama.
Tenhle postup občas aplikuji pro odreagování, když mi jde z Blenderu hlava kolem ;) . Případný prodej něčeho takového pak považuji za takové stipendium pro další studium Blenderu.
Jen taková perlička - někteří lidi tam mají zajímavá výuková videa v angličtině, jenže strašně rychle drmolí. Objevila jsem, že se youtube video dá zpomalit, pak jsem tomu začala konečně rozumět a učí se mi o dost lépe :lol: (Tuto funkci jsem nějak dosud nepotřebovala, tak jsem ji ani neznala).

Re: Slávim

Příspěvek od Bananaboy » 7. květen 2020 12:42

Mňa by zaujímalo ako sa vlastne dá vyrobiť pár minútové video. Ja či vytvorím jednoduché video, alebo zložitejšie, stále je to práca na pár hodín. To máte... Musíte nájsť nápad, potom nájsť tutoriál na techniku, ktorou chcete nápad zrealizovať (prípadne tú techniku vymyslieť, čo zvyčajne trvá ešte dlhšie ako nájsť tutoriál), potom renderovanie, keywordovanie, nahrávanie na fotobanku. V After Effects je tvorba trochu rýchlejšia ako v Blenderi, ale aj tak je to minimálne na 2 až 3 hodiny práce. No..., väčšinou je to skôr tých 8 až 10 hodín. Ja keď proste vytvorím jedno video denne, tak už si poplácávam po ramene a chválim sám seba aký som frajer. Nedokážem si predstaviť, že by som mal video vytvorené za 5, alebo 10 minút. Snáď len farebnú recykláciu iného videa, ale to nepočítam za plnohodnotnú tvorbu. Rád by som sa naučil tvoriť 5 minútové videá, ktoré sa predávajú za 55 USD. ;)

Re: Slávim

Příspěvek od shalom3 » 7. květen 2020 12:07

Možná naštvaná je nepřesné, myslím to tak, že člověka mrzí, že se neprodají ty kousky, co daly hodiny práce a učení a daleko víc bavilo na nich dělat. Ty by si nějaký prodej víc zasloužily. Ale nějak tak to dneska prostě už je, prodá se spíš povrchní brak, než něco "fortelného" (obecně, nejen ve fotobankách).

Re: Slávim

Příspěvek od zdenat5 » 7. květen 2020 11:54

shalom3 píše:Šok. Po několika dnech jsem se rozhodla podívat, jestli naskočil nějaký prodej na depositphotos. A zírám jak vrána - prodej videa za 55 USD. Co mě štve - zas jde o abstrakt, jehož vytvoření trvalo jen pár minut. V podstatě takové otestování něčeho, o čem si člověk řekne, že to nahraje, páč nestihl nic vymakaného. Hlavně aby to zas nebyl nějaký falešný prodej, jak se to tam občas stávalo.

Taky bych chtěla být takhle naštvaná - klidně i každý den :lol: :lol: :lol:

Re: Slávim

Příspěvek od shalom3 » 7. květen 2020 10:48

Šok. Po několika dnech jsem se rozhodla podívat, jestli naskočil nějaký prodej na depositphotos. A zírám jak vrána - prodej videa za 55 USD. Co mě štve - zas jde o abstrakt, jehož vytvoření trvalo jen pár minut. V podstatě takové otestování něčeho, o čem si člověk řekne, že to nahraje, páč nestihl nic vymakaného. Hlavně aby to zas nebyl nějaký falešný prodej, jak se to tam občas stávalo.

Re: Slávim

Příspěvek od Host » 30. duben 2020 23:20

...a na to se napijem... :mrgreen:
Pokud předplatné po 60 centech nahradí současné balíčky, tak to by teprve byl sešup.
Třeba to bude jen takový malý bonus.
Jsem naivní, vím... :|

Re: Slávim

Příspěvek od shalom3 » 30. duben 2020 22:34

NO, a je to tady!!!! Prodalo se mi video za 60 centů, hurááááá. :mrgreen:

Nahoru