Fotobanka Clashot

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Fotobanka Clashot

Re: Fotobanka Clashot

Příspěvek od Semtex » 15. listopad 2018 04:47

Já mám appku na iOS. V červnu kdy jsem se zaregistroval byla appka docela funkční. Vzali vše co mělo minimální stanovený rozměr. Ale dva, tři dny to trvalo než fotka bylo on-line. Teď je app. v novém kabátě, fotka je okamžitě on-line, ale i po několika týdnech beze změny. Ani ty první od června jen on-line. Žádná “for sale”!

Re: Fotobanka Clashot

Příspěvek od PandaWild » 15. listopad 2018 02:07

Dnes už bych je považoval jen za ztrátu času. Doba, kdy Clashot rozdával za nic, už skončila. Mají velmi podivné způsoby, dostupnost pouze přes polofunkční androidí aplikaci, velmi velmi náročný příjem kdy skoro nic neberou (trvá velmi dlouho než něco schválí k prodeji, resp. spíš neschválí). Z tisíců fotek mi nechali jen pár a jednou za čas tam nějaký haléř přibude, ale vůbec to nestojí za zájem. Mám tam účet jen proto, že jsem ještě nezjišťoval, jak ho smazat.

Re: Fotobanka Clashot

Příspěvek od Semtex » 15. listopad 2018 00:04

Ahoj,
je tu někdo, kdo je ještě na této Fotobance aktivní?
Nedávno mi psali, že jsem dlouho nepřispěl a že by byli rádi, kdybych pokračoval v přispívání fotek. Jenže, fotky co tam mám, ale i pár těch co jsem tam dal přijali okamžitě, ale mají status jen on-line. Když mrknu na statistiku, tak accept for sale 0! Tak nechápu co mám ještě udělat, aby se to změnilo? Nebo je to jen ztráta času?

Re: Fotobanka Clashot

Příspěvek od PandaWild » 22. listopad 2015 19:55

Když dříve brali cokoliv, nacpal jsem tam postupně 4000 fotek. Jak přešli na novou strategii, vyházeli mi nejdříve několik set fotek s malým rozměrem (měl jsem 1600x1200). Teď postupně procházejí portfolia lidí. Vyházeli mi už několik set fotek s důvodem "No commercial value" (jejich nejoblíbenější hláška na DepositPhotos) a z toho jen 4 fotky přijali. Tak nízkou úspěšnost příjmu nemá snad myslím žádná fotobanka, i když je pravda že ty mé fotky nebyly žádná zvláštní kvalita. Odhaduji, že ze zbytku těch 4000 fotek mi přijmou ještě možná tak 10. Prodeje - z těch 4 přijatých fotek mám za poslední 3 měsíce už 3 prodeje po $0.44 (hranice pro výběr zůstává stále $3).

Re: Fotobanka Clashot

Příspěvek od Ravennka » 22. listopad 2015 19:18

No a prodává se tam někomu cokoliv? =))

Re: Fotobanka Clashot

Příspěvek od PandaWild » 22. listopad 2015 18:56

Nebo občanka. To chtějí všechny fotobanky, potřebují doklad kvůli danění.

Ale na Clashotu se pobláznili - dříve brali úplně všechny fotky a teď skoro všechno nahrané zas vyhazují, je velká vzácnost aby něco vzali do prodeje. Moc jsem tuto jejich filozofii nepochopil.

Re: Fotobanka Clashot

Příspěvek od anonym » 22. listopad 2015 18:37

Ahoj

clashot chce kopii mého pasu jako verifikaci? Zdá se mi to podezřelé to samé chce i 123rf. Zdá se že fotobanky jsou na tom asi stejně všechny, je dobrý nápad své údaje takhle někam zasílat? moc se mi to nezdá, co si myslíte?

Re: Fotobanka Clashot

Příspěvek od Ravennka » 5. červen 2015 19:02

Mě to tuhle vyprudilo, ať si stáhnu novou verzi, že stará už není podporovaná... a když jsem stáhla, tak jsem zjistila, že něco odmítnuté pro malé rozměry a zbytek mám on hold, protože to chce doplnit hashtagy... možná až se někdy budu nudit, tak se do toho pustím, ale nijak velkou budoucnost v tom nevidím...

Re: Fotobanka Clashot

Příspěvek od PandaWild » 5. červen 2015 17:43

Používá ještě někdo Clashot? Dělali velké změny a v podstatě z toho udělali jakousi variantu DepositPhotos, se stejnými pravidly, jen to běží přes mobil místo přes PC. Schvalují a vyhazují - nově vložené mi vyhodili se známým "No commercial value" a dříve vložené fotky zpětně vyhodili kvůli nedostatečným rozměrům. Pro mne teď už naprosto nepoužitelná fotobanka.

Re: Fotobanka Clashot

Příspěvek od Ravennka » 9. listopad 2014 16:13

Tak jsem si říkala, že je to tam mrtvé, protože tak 3 měsíce jsem nic zvlášť nepřidávala a žádný prodej, žádný like, tak jsem si v pondělí poslala peníze na účet... a teď mi přišel expert like :lol: Při té příležitosti jsem zjistila, že někdo vyhrabal mého Smrťáka http://clashot.com/editorial-photos/mob ... q=18525268 a za 2 dny mu naskákalo cca 80 like :lol:

Nahoru