Bitcoinová mince

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Bitcoinová mince

Re: Bitcoinová mince

Příspěvek od PandaWild » 4. únor 2019 16:38

Možná jsem přehnaně podezíravý k InitiativeQ, ale podivná věc - dnes mi přišlo z Gmail několik bezpečnostních upozornění, že se někdo z Izraele pokoušel přihlásit na některé mé účty pod mým heslem a že ho zablokovali, protože to vypadá podezřele. A zrovna to jsou účty, se kterými jsem se na InitiativeQ registroval se stejným heslem, jako mám na gmail (jsou to nepoužívané účty, tak o bezpečnost nešlo). Možná je to náhoda že se nějaký hacker strefil do hesla nebo ho někde jinde ukradl, ale stejně, je to podezřelá náhoda. :shock:

Re: Bitcoinová mince

Příspěvek od PandaWild » 8. listopad 2018 01:09

Fuj pokr hazard výhry, toho jsem přesycený v práci Obrázek (hm, proč vlastně dělám ve firmě založené na hazardu když mám k těmto věcem odpor? :? ... aha už vím, ze zištných důvodů :oops:)

Re: Bitcoinová mince

Příspěvek od hypotekyfidler.cz » 8. listopad 2018 00:10

Kdyby měl člověk věřil všem článkům, které se píší na internetu (ale nejenom na internetu), tak by se asi musel brzy zbláznit. Spíš jde o to utřídit si známé informce a na základě toho si udělat vlastní názor.
Nijak jsem to nestudoval, jenom jsem to během asi pěti minut prolétl a vzpomněl jsem si při tom na pana Novotného, jestli třeba neopustil svět fotobank a nedal se na kryptoměny.
Mně se ale investice na poli cenin a cenných papírů nikdy moc nedařily, nemovitosti mi sednou víc.
Například někdy kolem roku 1999 přišel jeden kamarád, že četl o takové zajímavé začínající firmě, která se jmenuje Amazon, a že bychom mohli koupit nějaké akcie. Tak jsem jich koupil asi za půl mega a v roce 2000 při splasknutí technologické bubliny jsem je zase se ztrátou prodal. Vůbec radši nepočítám, kolik bych měl teď, kdybych je neprodal.
Pro ilustraci přikládám graf hodnoty bitcoinu za celou historii - abyste vydělali, musíte být schopní nejen ve správnou chvíli koupit, ale taky ve správnou chvíli prodat.
To už bych se raději pustil do pokru, zrovna teď jeden Čech, občanským povoláním matematik, vyhrál asi 60 mega. Pando, nechceš to zkusit?
Přílohy
bitcoin.jpg
bitcoin.jpg (94.42 KiB) Zobrazeno 1171 krát

Re: Bitcoinová mince

Příspěvek od Bananaboy » 7. listopad 2018 21:45

Netreba sa ale výhradne držať toho, čo napíše nejaký pisálek v jednom (možno zaujatom) článku. Keď si nájdete na internete viac informácií a zostavíte si z nich ucelenejší obraz o tomto projekte, tak nevyzerá až tak márne. Rozhodne je ešte zavčasu hádzať flintu do žita. Možno z toho napokon niečo bude. Je to hodne ambiciózny projekt, ktorý znie dosť nereálne, ale to sú v podstate všetky kryptomeny.
Chcel by som vidieť tie diskusie, ktoré sa viedli, keď začínal Bitcoin. :lol:

Re: Bitcoinová mince

Příspěvek od shalom3 » 7. listopad 2018 20:16

Ale no jo, takových blbostí se šíří v internetu mraky. Jsou cílené hlavně na to, že převážná většina lidí slyší na "v krátkém čase velikého jmění nabudeš". V pozadí to všechno možná určité zisky generuje, ale jen někomu. Ostatní, co se dají nachytat, jen podporují něčí zisky. Časem jim možná dojde, že nedostanou ani kačku - to je lepší případ, v horším případě se dostanou do fáze, kdy o nějakou kačku přijdou (výzvy ve stylu: investujte určitou částku, posunete se na pozici manažera a vyděláte ještě víc ;) ).

Re: Bitcoinová mince

Příspěvek od PandaWild » 7. listopad 2018 16:43

Jo zdá se že autor ví o čem píše. Tyhle věci jsou založené na tom, že většina běžných lidí (jako např. já) těmto finančním věcem vůbec nerozumí. :D

Re: Bitcoinová mince

Příspěvek od admin » 7. listopad 2018 10:50

Ej, chtěl jsem odkázat spíše na tenhle článek https://affilak.cz/drzte-se-dal-od-initiative-q/

Jako nejspíše o nic nejde, ale pochybujim, že z toho bude něco smysluplného :)

Re: Bitcoinová mince

Příspěvek od Bananaboy » 7. listopad 2018 10:04

Trochu divné "letadlo", keď po ľuďoch nechcú žiadne peniaze. O zneužitie e-mailovej adresy sa neobávam. Mám ju na webe použitú už toľko krát, že je už dávno zneužitá a spamy mi už dávno na ňu chodia. ;)

Re: Bitcoinová mince

Příspěvek od PandaWild » 7. listopad 2018 09:57

Hm, článek končí u "pokyn, že z toho ... zbytek exkluzivní" :-)

Jo letadlo, ale když se o nic nepřichází, tak to vypadá být dobrá sranda. :-)

Re: Bitcoinová mince

Příspěvek od admin » 7. listopad 2018 09:51

A jéje, letadlo přiletělo už i na fotobanky :)
Raději si přečtěte https://denikn.cz/12621/initiative-q-kt ... ou-adresu/

A nebo vymyslete, jak to zachytit pro fotobanky! To by mohl být trhák

Nahoru