Jak si nezrasit oči?

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Jak si nezrasit oči?

Re: Jak si nezrasit oči?

Příspěvek od Ravennka » 11. červen 2018 15:30

MI by taky bylo líto dát 16 tisíc za židli, ale tahle nemá šanci se rozpadnout... ta s ním už dožije :lol:

Já to svoje mám cca 15 let, stálo asi 2,5 tisíce... drahá polovice už má za tu dobu 3. a každé stálo tak 2 - 5 tisíc (já mu říkala, ať si nekupuje to kožené... ale když vypadalo jako závodní sedačka do auta... a jedno se doslova rozpadlo po uplynutí garančky - zdravíme Sconto Obrázek) takže ještě jedno a prakticky jsme na ceně toho, co má host... :lol:

Re: Jak si nezrasit oči?

Příspěvek od elov » 11. červen 2018 15:01

Host píše:Osobně si nemohu vynachválit tohle sedátko https://www.alza.cz/antares-ergohuman-m ... 236254.htm perfektní sezení bez zapařeného zadku. Všechno co si potřebujete nastavit se nastavit dá... ;)


Skoro za 16 tisíc. To si hoste asi spadl ze stromu.

Re: Jak si nezrasit oči?

Příspěvek od Host » 11. červen 2018 14:21

Osobně si nemohu vynachválit tohle sedátko https://www.alza.cz/antares-ergohuman-m ... 236254.htm perfektní sezení bez zapařeného zadku. Všechno co si potřebujete nastavit se nastavit dá... ;)

Re: Jak si nezrasit oči?

Příspěvek od sentio » 11. červen 2018 07:28

1) židle: objednali jsme pro manželku židli Lyra 232 (měla by být už trochu lepší) ... dnes je děs běs něco vybrat, přijde zacca 3 týdny, můžeme pak poreferovat; nicméně to má vyzkoušeno z bývalé práce, tak snad ok

2)oči/záda a přestávky: pokud už to tady někdo nezmínil, tak není od věci si nainstalovat prográmek
http://www.workrave.org/ pravda někdy mě to otravuje, ale někdy mě to zachránilo, neb se dokážu zabrat do práce a nevnímám potřeby zad, očí a jiných orgánů :mrgreen: však to určitě znáte ...

Re: Jak si nezrasit oči?

Příspěvek od ivusakzkrabice » 10. červen 2018 17:08

Doma mám obyčejnou dřevěnou židli, moje neklidné nohy nevydrží na zemi, tak je obvykle mám pod bradou, sem tam v tureckém sedu. To jsem poslední dny vytunila jogovou kostkou pod zadkem a zatím je to super. V práci jsem dlouho bojovala se židlí (bolest zad) než mi došlo, že mi ji někdo v nepřítomnosti přeštěloval, takže opěrku jsem skopila níž, abych měla potřebu se na židli udržet a né do ní zapadnout jak mrtvola s kulatejma zádama.

Re: Jak si nezrasit oči?

Příspěvek od mada » 10. červen 2018 16:43

Jo, to utíkající zadní opěradlo jsem si v práci taky vždycky musela zafixovat, aby se nehýbalo, ale kolečka a otáčení byly fajn - mohla jsem se u práce trochu pohybovat a nesedět ztuhle...

Re: Jak si nezrasit oči?

Příspěvek od PandaWild » 10. červen 2018 16:29

U mne by prodejci "pořádných kancelářských židlí" neuspěli. :-) I v práci když mi nutili židle za mnoho tisíc, tak já stejně vždy chci pevné jednoduché židle, žádná kolečka, žádná prohýbající se opěradla, tyhle nestabilní věci nesnáším (jako jediný ve firmě, ale i doma).

Na gauči u konferenčního stolku je obrovská zátěž na páteř, nesprávná výška sezení, nesprávná výška stolu. Když někdy v noci nemůžu spát a jdu si sednout s notebookem do obýváku, tak pak mě pořádně bolí páteř.

Re: Jak si nezrasit oči?

Příspěvek od Ravennka » 10. červen 2018 16:04

Jeslti máš doma balón, tak tu židli za něj (alespoň občas) vyměň.. já na něm nevydržela víc jak hodinku - dvě a rozhodně nějaká přesná práce s myší u toho nešla, protože já jsem na tom míči dost neposedná :D ale rozhodně se to páteři líbilo :)

Re: Jak si nezrasit oči?

Příspěvek od mada » 10. červen 2018 15:49

Ravennka: No to je další věc - pořádnou kancelářskou židli pořád ještě nemám, zatím sedím na kuchyňské. (Nebo taky občas na gauči ohnutá k ntb na konferenčním stolku, ale to vím že je humus, to musím přestat dělat.)

Re: Jak si nezrasit oči?

Příspěvek od Ravennka » 10. červen 2018 15:34

Rohlík do každé rodiny 8-) na druhou stranu, jestli Ti to dělá jenom třeba v poslední době, co je ostré slunce venku, tak problém může být i v tom... (odrazy od předmětů, unavené oči z celého dne...)

Jinak my jsme měli zářivky dlouhý léta a pak jsme si koupili před dvěma lety ledkový průmyslový svítidla a nemůžu si to vynachválit - na práci naprosto skvělý, mám to světlo ještě přímo nad sebou, takže mám krásně rovnoměrně osvětlenou pracovní plochu... jenom je to blbý, když chci hrát nějakou temnější hru :lol:

Zkoušela jsem kdysi nějaké cviky na oči, když jsem opravdu celý den jenom civěla do monitoru a nepřišlo mi, že by to mělo nějaký efekt, ale moc dlouho jsem u toho nevydržela...

a ještě k zádům - já mám tak perfektní kancelářskou židli, že jsem schopna si v ní sednout do tureckého sedu, pak sedím rovně, nikm se nevyosím a je mi to nejpohodlnější (a když jsem unavená, tak pak hodím nohy dolů a pomalu kloužu ze židle dolů až skoro do lehu :D). Naštěstí drží už tyo... snad 15 let, už je místy potrhaná, opěrky na ruce šíleně osahané, ale zatím ještě drží... až budu potřebovat novou, tak to bude horor... dneska je to samá ergonomická supr dupr kožená židle a to ani za tucet zlatých prasat :)

Nahoru