Můj Youtube channel :)

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Můj Youtube channel :)

Re: Můj Youtube channel :)

Příspěvek od Painter » 17. březen 2019 20:02

GreatWhite píše:8-) no pro mě je to pořád ještě málo zajímavé, vlastně tam chodíš po rozpadlém baráku :) kdybys to proložil pěti, šesti fotkama, třeba i s nastavením, jeden HDR snímek, jeden, dva portréty u okna, jeden B&W, udělal tam nějaký noční light painting, tak to přežiju bez újmy na zdraví ;) i asi víc diváků by to našlo a zaujalo..


Taky mě napadlo vzít tam třeba barevnou dýmovnici a udělat zajímavý fotky (případně slow mo jestli vlastníš takovou mašinu) v tom rozpadlým baráku abych se těšil na nějakou povedenou fotku. Před týdnem jsem také byl v opuštěném objektu a první co jsem hledal byl výlez na střechu. Máš drona, pokud by se tam dalo létat tak stát nahoře s barevnou dýmovnicí a udělat pár přeletů by asi vypadalo dobře. Video jsem neviděl celé tak nevím jestli hned vedle není soused který byl volat policajty. Ale dát tomu nějakou akci a spád. Nic ve zlém ale celé je to takové jak kdyby někdo zemřel. Vím že to není jednoduché, držím palce dále.
třeba tady je inspirace https://www.youtube.com/channel/UCJMb9z ... IxkSvwdXRA
tady je video kde používá dýmovnici https://www.youtube.com/watch?v=xV0unXdczSE

Re: Můj Youtube channel :)

Příspěvek od Bananaboy » 17. březen 2019 19:49

Ľudia majú radi príbehy. Preto ak ich chceš zaujať, tak by si si mal o danom objekte niečo zistiť. Napríklad na internete, alebo od ľudí, ktorí v tom dome bývali, alebo pracovali. Ty si o tom objekte nepovedal prakticky nič. Len to, že je to bývalé JZD. Divák sa teda nedozvie ani kde sa objekt nachádza, ani kto tam pracoval a ani čo sa tam odohrávalo, alebo vyrábalo, prípadne aké zvieratá sa tam chovali a tak podobne. Takto vlastne vidíme len dvoch ľudí, ktorí sa ukryli pred dažďom v rozpadnutej budove. Raz sa to pozrieť dá, ale nie je tam nič, čo by ma presvedčilo, aby som sa chcel pozrieť aj na pokračovanie. Neber si to zle, je to len dobre mienená, konštruktívna kritika, aby si mohol svoje videá zlepšiť.

Nechcel som moc písať na tému duchov, ale keď to Panda už nakúsol, tak sa pridám. Ja veľmi rád sledujem na Youtube Ghost Hunterské videá v ktorých partia ľudí príde do objektu kde straší a začne vyšetrovať. Pýtajú sa majiteľa na históriu, na udalosti, ktoré sa tam odohrali, kto tam zomrel, alebo koho tam zavraždili a za akých okolností. Potom chodia po objekte a snažia sa zaznamenať na prístroje nejaké paranormálne javy, alebo kontaktujú priamo tie entity, ktoré tam strašia. Viem, že veľké množstvo týchto videí sú možno "fejkové" a v niektorých objektoch možno ani nestraší, ale je to proste natočené tak pútavou formou, že to človeka baví pozerať. Obzvlášť osamote a hlboko v noci. :shock:
Keby si do toho objektu išiel s EVP-éčkom a ghost metrom o pol noci, tak by to video malo hneď niečo do seba a úplne iný rozmer. A u vás v Čechách máte hodne tajuplných lokácií, napríklad hrad Svojanov, hrad Houska, Bohnický hřbitov, Jihlavské podzemí, lom Amerika, statek "Pohádka", Branišovský les, Velhartický hřbitov, Devět křížů a podobne, takže by si nemal núdzu o zaujímavý materiál.

Re: Můj Youtube channel :)

Příspěvek od PandaWild » 17. březen 2019 14:44

Já bych tam s After Effects přidal pár duchů ... a jít tam v deštivý podvečer, nejlépe s bouřkou, ať to má bubácký nádech. :D

Re: Můj Youtube channel :)

Příspěvek od GreatWhite » 17. březen 2019 13:28

8-) no pro mě je to pořád ještě málo zajímavé, vlastně tam chodíš po rozpadlém baráku :) kdybys to proložil pěti, šesti fotkama, třeba i s nastavením, jeden HDR snímek, jeden, dva portréty u okna, jeden B&W, udělal tam nějaký noční light painting, tak to přežiju bez újmy na zdraví ;) i asi víc diváků by to našlo a zaujalo. Bohužel nemáš takové charisma, abys to utáhl na vařenou nudli. Lidi dokáží vydržet u videa, když jim nabídneš nějaký bonus - a fotka je pořád mocné médium. Jednu dobrou fotku hodit do první půlminuty, než diváci utečou, pak další, zjistí, že mají na co čekat a proč sledovat dál video. už jenom ze zvědavosti by mohli zůstat u videa, jestli náhodou netrefíš nějaký dobrý záběr ;) navíc to celé získá na dynamičnosti, chce to rychlejší střih. i nějaký timelapse tam vymyslet.

Re: Můj Youtube channel :)

Příspěvek od hypotekyfidler.cz » 16. březen 2019 21:43

Ptáš se špatné cílové skupiny. Myslím, že tady se někdo dívá na youtube maximálně tak na nějaký tutorial na blender nebo pokročilý ilustrátor.
Podle mne mají tvoje videa pořád ten stejný neduh, je tam moc povídání a málo akce a to povídání je navíc maximálně nezáživné.
Kdo dělá na youtube ty miliony shlédnutí mně je ale obecně dost nejasné. Co jsem si všiml, tak frekvence sledování youtube klesá přímo úměrně s věkem. U nás doma to sleduje nejvíc nejmladší dcera, které je 2,5 roku a její hit je tento styl. Ještě neumí mluvit, ale už si to umí na tabletu sama pustit a vyhledat - což mě celkem děsí.

Re: Můj Youtube channel :)

Příspěvek od Majk88 » 16. březen 2019 17:55

Čaute, co říkáte na takovýto styl videí? :)

Bavilo by vás tohle sledovat? https://youtu.be/krGLLa33Kd4

Re: Můj Youtube channel :)

Příspěvek od Little Peter » 10. leden 2019 22:29

Občas sem kliknu do tohoto vlákna, abych se podíval jak ses posunul v jutubování. A po pravdě se mi ze tvých videí ,,ježí hrst''.

Jen pár poznámek co mi vadí:
Tvá videa jsou dlouhá. A to tak dlouhá, že i kdyby byla poloviční, tak by byla pořád moc dlouhá. Hodně videí máš pouze záběr na svůj obličej u sebe v pokoji, je to nuda. Ještě v kombinaci s tvým vyjadřováním a angličtinou je to dokonalý koktejl na nedokoukání videa a nevrácení se na tvůj kanál.

Ve fotoeditorech se používá spousta anglických slov. Napiš si je do google překladače a poslechni si výslovnost, občas to trhá uši jaký nesmysl řekneš. Challenge se píše s E za Lkama. Alspoň v těch názvech videí by stálo za to, to mít správně.

Nacvič si text, který chceš říkat a říkej ho tak, abys udržel pozornost diváka.

Vánoční trhy v Brně na 11 minut? U takových videí by měly být vidět ty trhy. Mapka, záběry přímo z místa, fotky, svařák, prostě nějak nasát tu atmosféru. Sorry jako, ale na 11 minut tvého obličeje v pokoji se fakt nedá koukat.

Zkrať to, udělej to dynamičtější, zábavnější a zapracuj na té angličtině, když už ji používáš.

Nic ve zlém. Neber to osobně prosím..

P.S: ,,Vysoké Tatry - Short Travel Film (2018)'' se mi líbí..

Re: Můj Youtube channel :)

Příspěvek od Majk88 » 10. leden 2019 17:42

Nové video....SOUTĚŽ!! https://youtu.be/5DmZXfVrG6s

Re: Můj Youtube channel :)

Příspěvek od Majk88 » 7. leden 2019 17:47

Přátelé jsou naprostý celosvětový fenomén a musel jsem tomuto seriálu věnovat jedno video. Tento typ videa mě napadl proto, že stále s přítelkyní Přátelé sledujeme a nikdy nás neomrzí....Prostě je to nejlepší seriál na světe PRO MNĚ :D ...

Nové video zde: https://youtu.be/c6qGHv5R9k4 :)

Re: Můj Youtube channel :)

Příspěvek od Majk88 » 3. leden 2019 19:29

https://www.youtube.com/watch?v=9GZSosYPVqk

LIVE upravuju fotky na INSTAGRAM :)

Nahoru