Slávim

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Slávim

Re: Slávim

Příspěvek od Hostík » 16. leden 2020 11:26

můžeš posílat přes FTP po kolika kusech chceš. Naposledy jsem posílal 2 vektory přes FTP a pokud pošleš jak jsem psal tak to projde a schválí se samo. Nemusí tam být 100ks.

Re: Slávim

Příspěvek od Bananaboy » 16. leden 2020 10:51

Hostík píše:Jaké balíky? normálně tam posílám zip kde je eps+jpg a ještě jpg vedle zipu přes FTP a o nic víc se nestarám.

O tom, že sa dá posielať aj po jednom vektore viem. Ale komu by sa s tým chcelo otravovať, keď je tam možnosť posielať 100 a viac vektorové balíky v jednom zipe. Ale ako píšem v predchádzajúcom príspevku, už 5 rokov som tam nenahrával, takže neviem, či je tam ešte tá možnosť posielať veľké balíky aj cez FTP, ktoré tam medzičasom zaviedli.

Re: Slávim

Příspěvek od Hostík » 16. leden 2020 07:24

Bananaboy píše: 100 kusové balíky vektorov...

Jaké balíky? normálně tam posílám zip kde je eps+jpg a ještě jpg vedle zipu přes FTP a o nic víc se nestarám. Projde to přes bulk upload nebo jak se to jmenuje. Jsem tam asi 2 roky a mám 21 USD (a to jsem teď měl 2 velké prodeje) takže výplata tak po 10ti letech. Už tam téměř nenahrávám ikdyž za ten lehkej upload by to i šlo.

Re: Slávim

Příspěvek od shalom3 » 15. leden 2020 22:45

Já jsem tam začala nahrávat mnohem později, než na jiné fb, také tam nemám zdaleka všechno, snad tak čtvrtinu. No, ale většina prodejů je za 0,25, takže to jde neskutečně pomalu.

Re: Slávim

Příspěvek od Bananaboy » 15. leden 2020 21:15

Tak Vectorstocku sa musím zastať. Odkedy prešli na predplatné, tak sa tam moje zisky zdvojnásobili. A to tam mám len polovičné portfólio a už 5 rokov som tam nič nenahral! Už som od nich dostal 17 výplat a keby som mal rýchly internet, tak by som tam ihneď nahral zvyšok portfólia. Pretože posielať tie 100 kusové balíky vektorov, ktoré požadujú, to by bolo s mojím, pomalým internetom utrpenie.

Re: Slávim

Příspěvek od shalom3 » 15. leden 2020 20:40

To je ještě dobrý, na Vectorstocku mě čeká taky první výplata. Když to půjde tímto tempem, tak by mi ji mohli asi tak za 2 roky poslat :lol:

Re: Slávim

Příspěvek od ivusakzkrabice » 15. leden 2020 18:42

koblihate píše:Po 2,5 letech první výplata na Depositphotos, ou jééé :P


Já taky pořád doufala, že se deposit nějak rozjede, ale spíš mám pocit, že vytrvale a úspěšně brzdí :D Já už z nich pár výplat vydolovala, ale nějak se ty intervaly krutě prodlužují :lol:

Re: Slávim

Příspěvek od koblihate » 14. leden 2020 17:37

Po 2,5 letech první výplata na Depositphotos, ou jééé :P

Re: Slávim

Příspěvek od castyhost » 8. leden 2020 16:00

s KW mist, valley, timelapse je na SS hodne slaba konkurence, necelych 4k del
tak sup sup stanovat na snehu

Re: Slávim

Příspěvek od joncko » 7. leden 2020 18:01

Painter píše:
joncko píše:
Ja robím v 99% prípadov fotky v RAW-e...

jestli ještě můžu Čím fotíš? a vyplatí se jet jen videa? Překvapilo mě že máš v portfóliu na Šutru jen pár fotek ale docela dost videí. Na to z jakých lokalit jsou dělaná timelapse, vždycky bych tam alespoň jedno foto hodil.


Fotiť som začínal s nikonmi D3100 a D7000 a pred dvomi rokmi som prešiel na Sony A7R-II a A6500... No a čo sa týka fotiek prírody tak v tomto smere je konkurencia obrovská a komerčný potenciál veľmi slabý, tak preto fotky nahrávam minimálne - nevyplatí sa mi tráviť čas kľúčovaním. Videá sa síce nepredávajú tak často, ale za viac peňazí, takže to sa mi zatiaľ vyplatí.

Nahoru