Prodej AUDIA

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Prodej AUDIA

Re: Prodej AUDIA

Příspěvek od Doczky » 12. leden 2020 10:25

Na Audiojungli jsem, ale protlačit tam nějaký file je pomalu nad lidské síly. :-) Zatím tam mám jen jeden a podle mě ten nejslabší, který jsem se kdy pokoušel do této knihovny dostat.

Zatím je brzy na hodnocení. Mám audio na Pond5, Dreamstime a Audiojungle. Dám vědět pokud se prodeje pohnou. Jinak u focení můžu s klidem říct, že i když vlastně už nenahrávám žádné fotky ani grafiku, tak občas přijde výplata. Nejhorší je ten vlak rozjet, pak už jede sám. :-)

Přeji všem fotobankéřům krásnou neděli.

Re: Prodej AUDIA

Příspěvek od Bananaboy » 8. leden 2020 11:47

Audio sa oplatí nahrávať exkluzívne na AudioJungle. Je tam najviac predajov a možnosť určiť si vlastnú sumu za skladbu. Čo nevezmú na AudioJungle, tak to buď skúsiť nahrať exkluzívne na Shutterstock, alebo neexkluzívne na ostatné fotobanky ktoré berú audio.

Re: Prodej AUDIA

Příspěvek od kelley » 8. leden 2020 10:17

Ahoj,
něco jsem zkusil na fotobanky nahrát, ale kromě toho, že mi jednu skladbu na Pond5 pochválil kurátor a potom neznámo kam zmizela, se neprodalo nic. Fotobanky mají audio jen jako "bokovku" a nic moc se v tomhle segmentu neděje. Nezkoušel jsem zatím audiojungle.net, tam to vypadá docela nadějně. Pak jsou tu ještě nefotobankové platformy jako prodejhudbu.cz, cdbaby.com, distrokid, itunes atd...i když ty se zaměřují spíš na "normální" písničky než na jingly a podklady atd...

Prodej AUDIA

Příspěvek od Doczky » 5. leden 2020 10:59

Zdravím Vás kolegové fotobankéři. :-)

Po delší době jsem se opět vrhl do víru fotobankového života. Nemá někdo z vás zkušenosti s prodejem audia? Myslím tím krátké hudební skladbičky jako různé jingly, podkresy, apod. Na Dreamstime jsem před rokem jednu vánoční melodii uploadnul a během roku se prodala.

Je tu někdo, kdo má v portfoliu i audio a může srovnávat, jak se prodává oproti fotkám či vektorové grafice?


Díky Jirka.

Nahoru