Kecy v kleci

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Kecy v kleci

Re: Kecy v kleci

Příspěvek od PandaWild » 17. červen 2018 12:10

shalom3 píše:...a mířil evidentně dokoupit sousto v nedalekém Lidlu...
Do Lidlu? Nezbláznil se? :roll:

Re: Kecy v kleci

Příspěvek od shalom3 » 17. červen 2018 11:10

Však počkej, až se osobně přesvědčíme :lol: . V každým případku jsem tam zahlédla klienta, který přelezl plot a mířil evidentně dokoupit sousto v nedalekém Lidlu - takže kdo chce, řešení najde.

Re: Kecy v kleci

Příspěvek od Ravennka » 17. červen 2018 10:59

Ale podle nějakého průzkumu prý v Bohnicích nejhůře vaří ze všech nemocničních zařízení.. ale kamarád, co tam byl měsíc, říkal, že vaří dobře... tak teď čemu věřit :?

Re: Kecy v kleci

Příspěvek od shalom3 » 17. červen 2018 09:33

To je pravda, vypadá to jako virtuální realita, jen asi ty pokuty, které se budou vybírat za nedodržení těchto nesmyslů, ty virtuální nebudou. ;)
Jinak kdo se dostane na psychinu do pražských Bohnic, má to dobrý. Pavilony jsou povětšině secesní vily, vše v obrovském parku, uzavřená oddělení mají oplocené výběhy. (Zatím jsem tam byla jen jako pozorovatel.)

Re: Kecy v kleci

Příspěvek od neo » 17. červen 2018 08:18

Sedíme tady na pokoji a v oknech jsou mříže. Jsme tady na pokyn dr. Chocholouška a pilulky tady dostáváme pravidelně a nejen červené.

Re: Kecy v kleci

Příspěvek od PandaWild » 17. červen 2018 08:06

K uvedení podobných citací potřebuješ buď PR se souhlasem autora (protože se jedná o umělecké literární dílo), nebo pokud jde o osobní svědectví události, tak souhlas zúčastněných osob, že můžeš jejich výroky citovat. :twisted:

A pokud někomu připadá tato realita už příliš vzhůru nohama, tak nevěšte hlavu - nesmyslnost reality je nejlepší důkaz toho, že realita není skutečná, ale jde o smyšlenou virtuální realitu. Ve skutečné realitě by se tak velké nesmysly dít nemohly. (nemá někdo po ruce červenou pilulku?)

Re: Kecy v kleci

Příspěvek od Marsan » 17. červen 2018 06:08

Off topic pro nedělní odlehčení tématu exkrement a GDPR:


Sedí dvě mouchy na "exkrementu" a cpou se až mají boule za ušima.
První říká:" mňam mňam, to bašta, to je dobrota, mňam, že ano??"
Druhá:"Prosím tě, nemluv na mě když jím, smrdí ti z pusy!!"

:lol: :lol:

Re: Kecy v kleci

Příspěvek od PandaWild » 16. červen 2018 21:21

Tedy nutný souhlas GDPR, protože jsou to osobní data, pak Property Release, protože je to identifikovatelné vlastnictví uměleckého charakteru, ale je nutný i Model Release, protože je to součást vyjádření osobnosti. Větší problém ovšem může být s mouchami a jejich právy, jsou vyfoceny v choulostivé situaci snižující jejich důstojnost.

Re: Kecy v kleci

Příspěvek od shalom3 » 16. červen 2018 20:36

A hlavně taky pozor, pro Francii by mohlo platit i to, že je povinné označovat, pokud model byl upraven, aby vypadal větší (nebo menší?? teď fakt nevím).
Krom toho, co exkrement, to jedinečný výtvor. Bylo vědecky dokázáno, že tvar, velikost, zabarvení se může opakovat maximálně po jednom milionu let.

Re: Kecy v kleci

Příspěvek od Ravennka » 16. červen 2018 20:26

Takže je to jasné... využívat pouze svoje + případně rodiny, kdo bude ochoten podepsat svolení s využitím + model release ;)

Nahoru