Co vás zajímá ohledně tvorby a prodeje videí?

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Co vás zajímá ohledně tvorby a prodeje videí?

Re: Co vás zajímá ohledně tvorby a prodeje videí?

Příspěvek od Pitju » 20. září 2018 21:52

Downgrade pomohol

Re: Co vás zajímá ohledně tvorby a prodeje videí?

Příspěvek od shalom3 » 20. září 2018 12:15

Výborně, díky za ten seznam verzí. Stáhla jsem tu ze 31/8/2018, jak za názvem nemá číslo verze, a mov mohu opět přehrávat.

Re: Co vás zajímá ohledně tvorby a prodeje videí?

Příspěvek od Bananaboy » 20. září 2018 11:01

PandaWild píše:Zřejmě Pitju upgradoval, tak by mohlo stačit poslat mu Tvou nainstalovanou starou verzi? Nebo podívat se jakou máš verzi, že by si ji nainstaloval: https://www.videohelp.com/software/PotP ... d-versions Vzhledem k tomu, že na tom stále dělají, tak je dost možné, že to brzy v další verzi opraví.

Ja mám verziu 1.6.47995. Dátum vydania 29. máj 2014. Je uvedená aj v tom zozname, na ktorý si dal odkaz, takže tam si ju môže stiahnuť.

Re: Co vás zajímá ohledně tvorby a prodeje videí?

Příspěvek od kejchal » 20. září 2018 10:31

PotPlayer jsem minulý týden odinstaloval. Vrátil jsem se k VLC na plný úvazek, navíc jeho poslední verze již se 4K videem nemá problém.

Re: Co vás zajímá ohledně tvorby a prodeje videí?

Příspěvek od shalom3 » 20. září 2018 10:15

Hlásím stejný jev v PotPlayeru a sice od té doby, kdy jsem ho aktualizovala. Ano, každá aktualizace je krok k horšímu.

Re: Co vás zajímá ohledně tvorby a prodeje videí?

Příspěvek od PandaWild » 20. září 2018 08:02

Bananaboy píše:...Takže už si musím len opatrovať tú starú, nainštalovanú verziu a neupgradovať na novú,...
Zřejmě Pitju upgradoval, tak by mohlo stačit poslat mu Tvou nainstalovanou starou verzi? Nebo podívat se jakou máš verzi, že by si ji nainstaloval: https://www.videohelp.com/software/PotP ... d-versions Vzhledem k tomu, že na tom stále dělají, tak je dost možné, že to brzy v další verzi opraví.

Re: Co vás zajímá ohledně tvorby a prodeje videí?

Příspěvek od PandaWild » 20. září 2018 07:45

Asi jsi neviděl současnou verzi ICQ. Po nepoužitelném monstru začali znovu od začátku, s jakousi ubohou podivností která nic neumí a je ještě mizernější než cokoliv dřív. Dlouho jsem používal QIP, ale ten také sledoval cestu k monstróznosti, až přestal fungovat úplně, tak jsem se musel vrátit k ICQ-podivnosti. Je to zvláštní, proč svět nespěje postupným vývojem ke zlepšování stavu, ale stále jen cykluje na hranici použitelnosti. Vždy jsem se proti tomu snažil jít tvorbou malých rychlých programů, ale okolnosti šly proti tomu - uživatelé měli zájem raději o monstra s méně funkcemi, ale s lepší obchodní propagací "právě tohle potřebujete!". Neplatí že "dobrá věc se prodá sama". Jak říká klasik:

"Když si uvědomím, že dnes mám na stole 30x rychlejší počítač se 160x větší pamětí a 333x větším diskem než před 8 lety a nové programy na tom dokážou běhat úplně stejně jako tehdy ty tehdejší, je to na pováženou. A když si představím, že jedna operace dnes procesoru trvá cca 0.000000001 sec, že během mrknutí oka dokáže 80 000 000x přesunout čísla mezi registry, sečíst a odečíst je, během toho současně 35x překreslit všech 995 328 bodů na obrazovce a ještě si 130 000x ověřit, jestli jsem náhodou mezitím nestiskl klávesu nebo nepohnul s myší - tak se prostě musím zeptat: Co ten Word už minutu sakra dělá?!"

Re: Co vás zajímá ohledně tvorby a prodeje videí?

Příspěvek od Bananaboy » 20. září 2018 07:11

Anika píše:To mi připomíná Skype - čím novější, tím horší :(

Podobne dopadlo aj ICQ. Keď som v roku 2001 začínal s počítačom, tak to bol malinký, sympatický programček. Po pár rokoch bol z neho moloch z ktorého mrzol aj silnejší počítač.

A napríklad z prehrávačov bol kedysi dobrý KMPlayer, ktorý som používal pred PotPlayerom. Staré verzie KMPlayeru boli perfektné, ale vývojári ho "vylepšovali" dovtedy, až sa stal úplne nepoužiteľný.

Re: Co vás zajímá ohledně tvorby a prodeje videí?

Příspěvek od Anika » 20. září 2018 06:50

Bananaboy píše:...Takže už si musím len opatrovať tú starú, nainštalovanú verziu a neupgradovať na novú, pretože tá nová, to je katastrofa. ...

To mi připomíná Skype - čím novější, tím horší :(

Re: Co vás zajímá ohledně tvorby a prodeje videí?

Příspěvek od Bananaboy » 20. září 2018 06:41

Mám taký dojem, že sa niekto za každú cenu snaží dodrbať taký skvelý prehrávač, akým je PotPlayer. Mám v PC nainštalovanú starú verziu a je to najlepší prehrávač aký som kedy mal.
Tak som si včera na skúšku stiahol novú portable verziu, ktorá sa nemusí inštalovať a musím ti dať za pravdu. U mov súborov to skutočne hádže chybu a skúšal som si na ňom pustiť aj pár filmov a asi tak u polovice z nich mi nešiel zvuk. Takže už si musím len opatrovať tú starú, nainštalovanú verziu a neupgradovať na novú, pretože tá nová, to je katastrofa. Proste v PotPlayeri sa niekto hrabal a hrabal, až sa úplne dohrabal a tak to dopadlo, že nová verzia stojí úplne za vyližp*del.

Len mi tak napadlo... Pred pár rokmi vedel Blender renderovať priamo do formátu mov, lenže potom sa vývojári nejako nedohodli s Apple a od určitej verzie už nedokáže Blender pre Windows renderovať scénu priamo do mov formátu (dokáže to už len Mac verzia Blenderu). Tak rozmýšľam, či to nemá nejakú súvislosť a vývojári PotPlayeru dostali zákaz od Applu na prehrávanie mov súborov. Záhada je aj to neprehrávanie zvuku u niektorých filmov, takže z PotPlayeru zrejme odstránili aj podporu niektorých zvukových formátov.

Nahoru