ze serveru do fotobanky

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: ze serveru do fotobanky

Re: ze serveru do fotobanky

Příspěvek od Zmrzlinář » 12. prosinec 2017 13:47

soim píše:Ach tak :) Na kolik to vyjde? A určitě nemají v podmínách, nezatěžujte nám enormně síť jinak vám zavřem krám? :))


Ja ve svy profesi vyvojare mam nekolik takovych serveru, vyjde to v radu par stovek az tisic mesicne. Sit to nezatezuje, ten server je na to delanej. To bych musel posilat denne desetitisice fotek, ale ani tak by to v siti znat nebylo.

Re: ze serveru do fotobanky

Příspěvek od Zmrzlinář » 12. prosinec 2017 13:45

Do toho bych nesel, protoze predavate pristupova data autorum te aplikace (Vietnam), ve vetsine pripadu je pristup na FTP stejny jako login do fotobanky. Takze bacha.

Re: ze serveru do fotobanky

Příspěvek od Bananaboy » 11. prosinec 2017 08:46

tomas.griger píše:Dropstock.io

Má s tým niekto skúsenosti? Je to bezpečné? To "Made with ❤ in Vietnam" neznie moc dôveryhodne. :? Takáto stránka by sa mi zišla hlavne na upload videí, ale nie za cenu, že mi ukradnú prístupové údaje do fotobánk.

Re: ze serveru do fotobanky

Příspěvek od tomas.griger » 11. prosinec 2017 08:08

Dropstock.io


Sent from my iPhone using Tapatalk

Re: ze serveru do fotobanky

Příspěvek od ypres.bass » 30. listopad 2017 20:32

řešil jsem to taky, ale z jiného důvodu...
tím jak fotím zpravodajský editorial, tak bych dost ocenil mít možnost to uploadovat rovnou na všechny banky. Používám PhotoMechanic a po popsání mačkám tlačítko na uložení/upload. Jenomže to umí uploadovat jenom na jedno FTP najednou
takže bych potřeboval abych to někam nahrál a co tam nahraju, tak se rovnou poslalo dál na ty tři FTP a klidně i smazalo

Re: ze serveru do fotobanky

Příspěvek od soim » 30. listopad 2017 01:27

Ach tak :) Na kolik to vyjde? A určitě nemají v podmínách, nezatěžujte nám enormně síť jinak vám zavřem krám? :))

Re: ze serveru do fotobanky

Příspěvek od Zmrzlinář » 30. listopad 2017 01:22

Ja mam na mysli server v datacentru pripojen do velmi rychle site, samozrejme stary pocitac v obyvaku pripojen pres modem moc nepomuze :)

Re: ze serveru do fotobanky

Příspěvek od soim » 30. listopad 2017 01:11

Zmrzlinář: Jsem zmatena, pokud je to můj server u mě doma, sype se to stejně přes moje internetové připojení, čili si s rychlostma moc nepomůžu. Nebo mi něco uniká? :)

Re: ze serveru do fotobanky

Příspěvek od Zmrzlinář » 28. listopad 2017 10:18

Ahoj,

já to tak dělám. Fotky (i videa) nahraju na svůj server jen 1x přes FTPS protokol, ale to je jedno, zkrátka když jsou na serveru, přes terminál spustím upload do fotobank, jsou tam nějaké detailnější informace, co se kam nahrálo nebo co se nepovedlo. Fotobanky se chovají různě a sem tam prostě upload nefunguje, to je potom potřeba řešit. Takže to pak jde přímo ze serveru do všech fotobank, do kterých chci, ze svýho počítače jen ovládám ten upload (spustit, vypnout atd.). Mám taky pomalej upload a někdy, když těch fotek je hodně, jde o upload třeba 10GB na 10 fotobank, to zabere dost času.

Skripty bych mohl poskytnout, ale je potřeba, abys byl trochu zdatnější uživatel :) Je to napsaný v PHPčku a je to primitivní.

ze serveru do fotobanky

Příspěvek od billyjoe » 27. listopad 2017 23:09

Dobrý den, mám pomalý upload a nahrávám do pěti fotobank. Zkoušel jsem proto nějak využít cloud (mám googledisk a pak ještě jeden placený diskový prostor na nějakém serveru). Napadlo mne nahrát fota na cloud a potom je do fotobank prostě nahrávat tam odtud (jestli mi rozumíte). Jde mi o to, že na internet to nahraju pouze jednou a pak už to z rychlého serveru kdesi na internetu rozešlu do fotobank bez omezení mého uploadu. Problém je, že ať jsem zkoušel cokoli, k ničemu to nebylo. Když už jsem byl schopen odněkud něco někam nahrát, tahalo se to vždy skrz můj počítač.

Nahoru