SOS, VectorStock - převody do verze Ill. 8

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: SOS, VectorStock - převody do verze Ill. 8

Re: SOS, VectorStock - převody do verze Ill. 8

Příspěvek od sahar » 8. srpen 2018 12:09

Vidíš, a mně to v pondělí při registraci přišlo v mejlu jako postup a podmínka do verze 8.
Uploading —
File Formats
We accept Vector EPS files version 8+ accompanied with a JPEG preview with one side of the image at least 1000px.

Počkám co na to při akceptování poví, a když tak začnu nanovo.. děkuji moc Pando :), dám vědět až se něco pohne, zatím soubory čekají...

Re: SOS, VectorStock - převody do verze Ill. 8

Příspěvek od PandaWild » 8. srpen 2018 11:42

Verze 8 je stará informace. Mám tam vše ve verzi 10 a je to ok. U verze 8 by se u průhledností a gradientů vytvářely bitmapy a to by byla chyba.

Re: SOS, VectorStock - převody do verze Ill. 8

Příspěvek od sahar » 8. srpen 2018 11:34

Jé děkuji za odpověď, ještě tu jsem nesvá :) . Já jsem nedočkav přešla na vyšší verzi, druhý rok kreslím v Ill CS6, líbí se mi tam funkce na stanovení přesnosti a navíc je v češtině. Zatím mi z něho všude soubory akceptují, ale na VS požadují export do verze 8, a tam jsem asi při exportu něco zkazila, NEBO oni to v 8 uvidí správně. Čekám, jestli mi to admin nehodí na hlavu. :D Jsem už starší a jde mi to poooomalu. Jde mi o to, aby to fakt kontrolovali, aby případný zákazník se souborem neměl problém,... a nestěžoval si, právem.

Re: SOS, VectorStock - převody do verze Ill. 8

Příspěvek od PandaWild » 8. srpen 2018 11:23

Na VectorStock lze nahrávat EPS10, stejně jako na všechny ostatní fotobanky. Export je nutnost, ale není to horor. Mně se EPS do JPG líp exportuje ve Photoshopu, případně se to dá i automatizovat batchem. Zpětná kontrola zpětným načtením do AI - kontrola zda to vizuálně odpovídá originálu, zda nejsou v objektech tisíce malých rozpadlých objektů, zda v EPS nejsou bitmapy, zda plátno odpovídá rozměru kresby (i JPG zda odpovídá rozměrově a nechybí např. kus průhledného podkladu).

SOS, VectorStock - převody do verze Ill. 8

Příspěvek od sahar » 8. srpen 2018 10:20

Zdravím vespolek :)
Prosím převádíte upload do VectorStocku do verze 8?
Včera jsem se rozhodla vnutit své vektory dále do světa, "převedla" jsem asi 40 souboru z CS6 do verze 8 jak požadují a zřejmě blbě :roll: . Sice přišla zpět hláška že byly dodány ve správném formátu, ale nemám to jak zkontrolovat a asi tím nemyslí co já. V CS6 - ony převedené se mi některé zobrazí OK, něco je zamrzlé jako celek i s pozadím, jiné se označením s ctrl + a červeně, ale lze s objekty pracovat. Teď čekají na admina.

V zápalu práce v novém prostředí se mi večer vybavil článek od Petra Václavka k převodům z CS3 do 8 http://petr.vaclavek.com/article/551/il ... -fotobanky a polil mě pot. V tropech mi to nepálí, tak jsem se odvážila založit vlákno a snad se v obsahu někdo vyzná...


Zatím díky, Hanka

Nahoru