Creative market

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Creative market

Re: Creative market

Příspěvek od Niki1 » 26. únor 2020 16:10

Ahoj, má někdo nové zkušenosti s přijetím na Creativemarket? Popřípadě jak dobře tam prodáváte?

Re: Creative market

Příspěvek od Painter » 20. srpen 2019 09:43

Já jsem se tam nedostal. Zkoušel i cizí (řekl bych hodně dobrá) díla, ale nic. Po pár pokusech jsem to vzdal protože bych asi stejně neměl čas si s tím tak hrát.

Re: Creative market

Příspěvek od Riky » 19. srpen 2019 21:26

Mohu se zeptat jak to dopadlo s přijetím to téhle fotobanky Bananaboy, Painter, garganel, případně jiní, kteří žádali letos? A jaké máte zkušenosti s dosavadními prodeji a výdělky? Šli byste do toho znovu? Příspěvky zde mě zatím spíš odrazují. :?

Re: Creative market

Příspěvek od garganel » 10. červen 2019 09:21

Ako si tak prechadzam urcite prace na creative market chcel by som sa spytat. Tie pozadia napr. krajinka a vpredu je ilustracia trebars vintage. Tie p pozadia si musim vytvorit sam?

Re: Creative market

Příspěvek od mada » 1. duben 2019 21:24

Včera a dnes jsem na Creative Market začala nahrávat a je to teda zatím dost frustrující zkušenost. Pošlu 12 fotek (přes Add or Edit Multiple Products - nenašla jsem zatím info o nějakém nahrávání přes FTP), nahrává se to půl hodiny a ještě 5 z nich spadne do chyby. Ty, co se nahrály, se mi podaří odeslat k prodeji až na X-tý pokus. To je normální? S takovou na Creative Marketu asi brzy skončím, na to nemám nervy. Nebo tam nahráváte fotky po jednom kusu přes nahrávání/editování jednotlivých souborů? :(

Re: Creative market

Příspěvek od admin » 4. únor 2019 19:47

Návštěvník píše:A když to nebude stačit, tak se stačí odkázat na cizí lepší portfólio. Oni to stejně nekontrolují. Až tam budeš, tak tam dáš, co je ti libo :lol:

Jen si raději zkonroluj, zda už tam náhodou ten dotyčný není :)

Re: Creative market

Příspěvek od Návštěvník » 4. únor 2019 18:38

A když to nebude stačit, tak se stačí odkázat na cizí lepší portfólio. Oni to stejně nekontrolují. Až tam budeš, tak tam dáš, co je ti libo :lol:

Re: Creative market

Příspěvek od Bananaboy » 4. únor 2019 18:28

Tak som vybral 16 najkrajších kúskov ktoré mám. Snáď to bude stačiť na prijatie. :?

screenshot_small_90.jpg

Re: Creative market

Příspěvek od Painter » 2. únor 2019 08:11

garganel píše:Ja som sa tam tiez prihlasil a poslal som im link na portfolio. Napisali 2-3 business day tak som zvedavy :) . Ak by som tam chcel hodit vacsinu portfolia maju ftp? :)

Tohle asi nebude FB na nalití celého portfolia přes FTP. Musí se dělat náhledy a celkově by ilustrace měly být ucelené do nějakých bloků. Ale dával jsem teď 3 pokus na přijetí tak také nevím, jak to tam přesně je.

Re: Creative market

Příspěvek od garganel » 2. únor 2019 07:37

Ja som sa tam tiez prihlasil a poslal som im link na portfolio. Napisali 2-3 business day tak som zvedavy :) . Ak by som tam chcel hodit vacsinu portfolia maju ftp? :)

Nahoru