Paypal

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Paypal

Re: Paypal

Příspěvek od Návštěvník » 3. duben 2020 10:43

shalom3 píše:Výběry do banky se mi podařily i přes pc. Obnova expirované karty však nikoli. Včera jsem to řešila s podporou, napsali mi, že v mém účtu žádnou připojenou kartu nemám a přitom já ji tam vidím jako expirovanou. Napsali mi tam, že jak si ji tam mám připojit. Protože mám pod paypalem ještě jeden bankovní účet a k němu ještě jednu kartu, tak jsem to zkusila. Ale ani to nejde, končí to hláškou, že to moje banka odmítla (přitom ta karta je aktivovaná). No, vypadá to, že bude ještě veselo.


Problém bude skutečně s tvojí bankou. Zkus to vyřešit s ní.

Re: Paypal

Příspěvek od shalom3 » 3. duben 2020 10:37

Výběry do banky se mi podařily i přes pc. Obnova expirované karty však nikoli. Včera jsem to řešila s podporou, napsali mi, že v mém účtu žádnou připojenou kartu nemám a přitom já ji tam vidím jako expirovanou. Napsali mi tam, že jak si ji tam mám připojit. Protože mám pod paypalem ještě jeden bankovní účet a k němu ještě jednu kartu, tak jsem to zkusila. Ale ani to nejde, končí to hláškou, že to moje banka odmítla (přitom ta karta je aktivovaná). No, vypadá to, že bude ještě veselo.

Re: Paypal

Příspěvek od Fyletto » 3. duben 2020 10:20

Bohužel Paypal je teď zabugovaný a nezvládá ani výběry do banky. Kdo věří mobilu, může zkusit přes mobilní aplikačku, tam to ještě fachá...

Re: Paypal

Příspěvek od shalom3 » 2. duben 2020 12:09

Moc díky, našla jsem a přepnula. Ale bohužel nepomohlo mi to, při pokusu o update karty se stále objevuje jen chybové hlášení, nepomohlo ani odhlášení a opětovné přihlášení. Nevím, asi jim onemocněli ajťáci coronavirem. :mrgreen:

Re: Paypal

Příspěvek od Danler » 2. duben 2020 05:51

Vpravo hore vedľa odhlásenia ikonka nastavenia účtu-potom vľavo pod profilom - možnosti účtu - jazyk ;)

Re: Paypal

Příspěvek od shalom3 » 1. duben 2020 23:09

Prosím, jak se to přepne do angličtiny? Ikonku nějak nikde nevidím. Taky mi to blbne, potřebovala bych si aktualizovat kartu a hází to stejnou chybu.

Re: Paypal

Příspěvek od aaron » 1. duben 2020 13:48

Diky Danler, pomohlo přepnout do Angličtiny.

Re: Paypal

Příspěvek od aaron » 1. duben 2020 13:42

Díky, ale to není ono. Na účet se přihlásím bez problému. Snad by i šlo poslat peníze na jiný Paypal, to mě pustí. Jen ty dva knoflíky nejdou a říká, že to mám zkusit později.

Re: Paypal

Příspěvek od ivusakzkrabice » 1. duben 2020 13:28

aaron píše:Na Paypal se přihlásím ale už několik dní nemohu převádět peníze na účet ani převádět měnu na jinou. Nejdou butony "PENĚŽENKA" a "PŘEVŚT PENÍZE". Hlásí mi to "Při načítání vašich dat došlo k několika chybám". Psal jsem jim a dostal jsem jen automatickou odpověď a poté ještě universální odpověď s výmluvou na koronavirus. Máte ještě někdo podobné problémy?


1. Než začneš psát na podporu, tak nejdřív jukni jak si na tom s aktualizacema prohlížeče a flashe..
2. Pak od určité doby nejdou převádět peníze, pokud nemáš ověřenou kartu, ale to by ti mělo nahlásit..
3. Od určité už dříve převedené částky opět paypal přestane doslova fungovat a vyžaduje nové ověření, dva ofocené doklady a tak.. ale taky se to při troše klikání dozvíš.. navíc ti to napíšou na mailu ;)

Mě aktuálně funguje vše OK.

Re: Paypal

Příspěvek od Danler » 1. duben 2020 13:25

skus prepnuť na angličtinu

Nahoru