shutterstock

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: shutterstock

Re: shutterstock

Příspěvek od Jirik » před 45 minutami

Dneska se stránky SS se svojí nefunkčností mohou přetrhnout, aby nefungovali, Cokoliv zkusíte najít, nebo kliknout, tak se Vám zobrazí "We’re sorry, but we were not able to deliver any search results at the moment. Please try again. If the problem continues, please reach out to our customer support." A to se vyplatí.

Re: shutterstock

Příspěvek od ivusakzkrabice » dnes, 09:14

Zas se v tom rejpou. Podle dashboardbu mám v portfoliu celých 28 snímků!
Naštěstí, když rozkliknu jsem na svý 97mi stránkách jako vždy.. ale nevím, zda mi to k něčemu je s ohledem na hodně podprůměrné prodeje..

Re: shutterstock

Příspěvek od Bananaboy » 15. leden 2019 11:47

Ja tiež budem asi aj naďalej optimalizovať pod 15 MB ako za starých čias, pretože už mám cloud z 81% zaplnený a zachvíľu už nebude kam zálohovať. Jedine na HDD disky, ale je dobré mať aspoň jednu kópiu súborov fyzicky mimo PC.

Re: shutterstock

Příspěvek od shalom3 » 15. leden 2019 11:11

Upřímně řečeno, já bych spíš uvítala menší datový objem, těch 20 MB by mi úplně stačilo, ale za to by mohli zvednout prodeje ;) .

Re: shutterstock

Příspěvek od Bananaboy » 15. leden 2019 08:06

Návštěvník píše:50MB EPS! 8-)

Čo je nám to platné, keď 123RF má ešte stále obmedzenie na 20MB. Ale tí, ktorí nenahrávajú na 123RF a majú nafukovacie disky si to zvýšenie limitu rozhodne užijú. :lol:

Re: shutterstock

Příspěvek od Návštěvník » 15. leden 2019 07:21

50MB EPS! 8-)

Re: shutterstock

Příspěvek od PandaWild » 14. leden 2019 21:04

V češtině by se to moc nedalo používat, to jsou vždy zmatky v názvech, hlavně problém s označením kategorií. :-( U některých stránek si ShutterStock zřejmě neumí udržet jazykové nastavení a proto do příkazového řádku přidává "?language=en". Je dobré si uchovat jako výchozí link adresu s tímto parametrem, to zajistí že se SS vždy otevře v angličtině, ať předtím byl jakýkoliv jazyk. Tím se dá jazyk nastavit vždy na výchozí stav. Já používám link https://submit.shutterstock.com/earnings?language=en (nejdříve to jde přes anglický login).

Re: shutterstock

Příspěvek od shalom3 » 14. leden 2019 20:41

S tím přepnutím prohlížeče, fakt nevím. Jednou jsem si to ze srandy přepnula do němčiny, a když mi vylézaly ve vyhledávání samé německé výsledky, v youtubu taky, tak jsem si nějaký čas němčinu procvičovala, a pak jsem to zas přece jen vrátila na češtinu. Krom toho mám pocit, že se to jazykového prostředí fotobank naopak nedotklo. Asi nezbude nic, než si na ty české názvy zvyknout, však on naštěstí zas Shutter tolik kategorií nemá a málokdo asi obsazuje všechny (osobně jsem využila tak max. 50 %).

Re: shutterstock

Příspěvek od ivusakzkrabice » 14. leden 2019 19:26

shalom3 píše:Já to mám taky pořád v AJ. V té české verzi není na dashboardu vpravo nahoře přepínač jazyka? Asi by měl být, když v anglické verzi je.


Je tam stejný přepínač, ale kliknu třeba do manageru a mám tam zas čj.

Bananaboy píše:Tebe sa to prepína do češtiny? Ja som to len raz na chvíľku skúsil česky a hneď som prepol späť na angličtinu na ktorú som zvyknutý a už mi to ostalo v angličtine. Možno by pomohlo keby si si v nastaveniach prehliadača dala ako hlavný jazyk angličtinu. Vo Firefoxe to je v menu "Možnosti--->Obsah--->Jazyky (Vybrať jazyky pre zobrazovanie webových stránok)". Pri kliknutí na tlačítko "Vybrať" si vyberieš jazyk anglický a potom by sa ti pri načítaní viacjazyčnej stránky mala ako prvá načítať angličtina.


To jsem úplně nechtěla, ale asi mi nic jiného nezbyde, jsem při zadávání kategorií zmatená, když u ostatních to mám hezky anglicky..

Re: shutterstock

Příspěvek od shalom3 » 14. leden 2019 18:23

Já to mám taky pořád v AJ. V té české verzi není na dashboardu vpravo nahoře přepínač jazyka? Asi by měl být, když v anglické verzi je.

Nahoru