shutterstock

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: shutterstock

Re: shutterstock

Příspěvek od hanse » dnes, 20:25

Díky, přesně tohle jsem potřeboval vědět. Ještě tomu dám rok dva a doufám, že se dostanu aspoň na menší pravidelný příjem.

Re: shutterstock

Příspěvek od ivusakzkrabice » dnes, 19:26

Já mám teď dost okurkovou a bohužel, pokud se fakt něco prodá, tak jen za předplatné.. Řekla bych, že dříve bylo více věcí On Demand, pak výsledná částka stoupala příjemněji. S&O a Enhanced jsou stále stejně náhodné, jen první jmenované mívám za mini částky.

Ale fotím dost obyčejné fotky, tématicky mainstream, tak bych se zhoršujícím prodejům a většině jen za subs asi neměla moc divit..

Re: shutterstock

Příspěvek od shalom3 » dnes, 13:02

Mně se to spíš jeví tak, že Extended je dneska již spíše výjimka. :(

Re: shutterstock

Příspěvek od hanse » dnes, 11:56

Ono něco takového je? :shock: Zajímají mě především 5$+. Děkuji ;)

Re: shutterstock

Příspěvek od castyhost » dnes, 11:42

rozsireny <1$ te taky zajimaji?

Re: shutterstock

Příspěvek od hanse » dnes, 11:35

Rád bych se zeptal, jaký máte poměr prodejů subscripton vs rozšířené licence. Mám skoro 200 prodejů na SS, ale žádná rozšířená, jen nějaké on demand, tak mě zajímá, jestli je to normální :)

Re: shutterstock

Příspěvek od jozefmicic » 21. srpen 2019 13:16

Painter píše:Díky, už jsem ze zoufalství zkoušel csv, ale to se mi nepodařilo rozchodit, ikdyž jsem se držel přesně toho co mají v návodu. Tak hlavně že už to funguje ručně. To je zase výmysl. Nakonec je asi rychlejší ťuknout vedle myší než dávat enter. :)


Ja kopírujem všetky kľúčové slová zo Stocksubmitteru - oddelené normálne čiarkami. Klasicky Ctrl+C, Ctrl+V a nakoniec dám ; a všetky zoberie bez problémov.

Re: shutterstock

Příspěvek od Painter » 21. srpen 2019 11:25

Díky, už jsem ze zoufalství zkoušel csv, ale to se mi nepodařilo rozchodit, ikdyž jsem se držel přesně toho co mají v návodu. Tak hlavně že už to funguje ručně. To je zase výmysl. Nakonec je asi rychlejší ťuknout vedle myší než dávat enter. :)

Re: shutterstock

Příspěvek od PandaWild » 21. srpen 2019 08:33

Mají to udělané fikaně. :D Může se použít čárka nebo středník, ale po vložení se nesmí stisknout Enter, ale musí se editační pole opustit kliknutím někam jinam do plochy. Pak to načte v pořádku. Nebo se ta slova musí dát do clipboardu a vložit přes menu "Paste keywords". Při vložení přes editační pole ta nová slova abecedně setřídí, při vložení přes clipboard je přidá na konec.

Re: shutterstock

Příspěvek od Host » 21. srpen 2019 08:18

Painter píše:Ahoj, nejdou mi vkládat klíčová slova k videím. Ať dám středník nebo čárku mezi slova tak se vždy vloží jako jediné slovo. Je to jen u mne? Díky

Je to nove opatreni Sutru proti spamu. Chteji aby mel dodavatel prilezitost se nad kazdym slovem zamyslet. Kdyz to nepomuze, planuji misto pisma malovani piktogramu prstem.
Zakaznici jsou na tom hur, pred stazenim kazdeho obrazku musi udelat na kameru kotrmelec. Jde o implementaci smernice EU za zdravy zivotni styl.

Nahoru