shutterstock

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: shutterstock

Re: shutterstock

Příspěvek od shalom3 » před 57 minutami

Po delší době jsem nahrála nějaká videa. Vyházeli mi téměř všechno, ačkoli na Adobe je schválili bez výjimky (proti jejich obvyklému zvyku, kdy povyhazovali značnou část). Vše prošlo i na jiných fb. Důvody byly
a)
Šum / artefakty / pixelace / posterizace: Klip obsahuje šum, komprimační artefakty, pixelaci nebo posterizaci, které jsou výrazné nebo negativně ovlivňují hlavní objekt/zaměření klipu.

b)
Snímková frekvence / Expoziční čas: V klipu se vyskytují problémy související se snímkovou frekvencí obrazu nebo časem expozice.

Chci se tedy pozeptat, jestli měl někdo v nedávné době podobný zážitek. Skoro to vypadá jako nějaká porucha přenosu (nebo rozostřené vidění editora či nějaké zdravotní problémy).

Re: shutterstock

Příspěvek od Host » 14. leden 2020 19:26

Tipuji, že pokud se to vůbec nějak rozběhlo, tak jenom v USA a některých zemích západní Evropy. To bychom totiž museli zaznamenat i nějakou reklamní kampaň zaměřenou na české firmy. O ničem takovém nevím a ani velcí odběratelé předplatného žádnou takovou nabídku nedostali.

Re: shutterstock

Příspěvek od Host » 14. leden 2020 19:18

Tohle bylo organizované jinak než na Getty. Také jsem to chtěl zkusit jako doplněk, ale čekal jsem až jak se to rozvine. Slibovali, že budou posílat nabídky přímo z okolí toho kterého fotografa, jinak by to nemělo ekonomický smysl. Jeden fotograf je z Prahy a druhý z Plzně, takže není možné to omlouvat odlehlou lokalitou. Krom úvodních keců už nikomu nic dalšího nepřišlo, takže tak. Dál jsem se o to už nezajímal.

Re: shutterstock

Příspěvek od GreatWhite » 14. leden 2020 17:38

Host píše:Nebojte se, ono to stejne nefunguje. Znam par kolegu s peknymi portfolii co do toho vlezli. Zaregistrovali se, dostali odpoved, ze se s nimi pocita a tim to skoncilo. Nikdo se uz neozval. Je to starsi projekt, ktery byl spis vykrikem do tmy... ;)

no a přistoupili kolegové i nějak aktivně na konkrétní zakázky od firem? nafotili něco pro někoho? na istocku je těch zakázek v nabídce jako celkem dost, ovšem posledního půlroku už to nabízí snad jenom pro exkluzivní contributory

Re: shutterstock

Příspěvek od Host » 14. leden 2020 14:18

Nebojte se, ono to stejne nefunguje. Znam par kolegu s peknymi portfolii co do toho vlezli. Zaregistrovali se, dostali odpoved, ze se s nimi pocita a tim to skoncilo. Nikdo se uz neozval. Je to starsi projekt, ktery byl spis vykrikem do tmy... ;)

Re: shutterstock

Příspěvek od duben » 14. leden 2020 13:18

To vypadá jako něco, co rozhodně nemá smysl zkoušet. Chtějí fotit na zakázku, zaplatí relativně málo a jestě se upisuješ, že na fotky co akceptují mají kompletní práva. Takže ty třeba za 4 fotky dostaneš jednorázově 50 USD (ale třeba ze série mnohem víc fotek, kde jsi platil i modely apod.) a ty fotky ani nesmíš znovu použít jinde a oni je můžou následně opakovaně prodávat nebo s nimi dělat co se jim zlíbí.

Jako sorry, ale na tohle nemůže nikdo soudný kývnout. To už se radši nechám zastupovat exkluzivně nějakou mediální agenturou, mid-stockem nebo něčím podobným, než takhle nevýhodné a nefér podmínky.

Re: shutterstock

Příspěvek od castyhost » 14. leden 2020 12:30

Re: shutterstock

Příspěvek od duben » 14. leden 2020 11:51

Díky, tak to budu zvědavý na nějaké zkušenosti, zatím mě to asi nezlákalo se zapojit.

Re: shutterstock

Příspěvek od castyhost » 14. leden 2020 11:46

Re: shutterstock

Příspěvek od duben » 14. leden 2020 11:19

castyhost píše:zkousi nekdo Shutterstock Custom??

prosel jsem schvalenim a nevim jak s tim nalozit... mam pocit, ze profil zapadne stejne jako Adobe Myportfolio.com


Co to je?

Nahoru