shutterstock

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: shutterstock

Re: shutterstock

Příspěvek od shalom3 » včera, 13:22

Je fakt, že těch věcí na jedno brdo jsou tam mraky - ve stylu najdi 3 rozdíly. Snažím se spíš o to, abych nahrávala co nejrozmanitější věci. Stížnosti by měli autoři a zákazníci psát hlavně na fórum Shutterstocku. Těžko říci, zda se něco posune k lepšímu, ale kdyby takových stížností bylo hodně, tak by se nad tím mohli alespoň trochu zamyslet. Obecně jsou velmi odolní, ta kampaň proti nesmyslně velkým vektorů naprosto ztroskotala.

Re: shutterstock

Příspěvek od ivusakzkrabice » včera, 13:11

Tak prodeje nejsou žádná sláva a i když jakš takš přidávám, tak to na prodeje moc vliv nemá, z hlediska množství prodejů spíš klesám. Zatím moc neřeším, zda pokračovat či ne. Fotím tak i tak, protože mi to přináší radost a tak většinou už spíš záleží na tom, zda se mi chce keywordovat. Upravování mě taky celkem baví, i když se s tím většinou moc nepatlám.

Vždycky jsem fotobanky brala jako něco kam dávám to, co fotím běžné, co bych fotila tak i tak a tenhle přístup se u mě nemění. Vše do budoucnosti záleží u mě je na čase, který na tohle budu mít a zda ho budu mít. Pokud čas bude, tak přidávávat budu. Neživí mne to, ale daří se mi díky tomu obměňovat techniku a kupovat si občas děsný kravinky.

Mě vyhazují podobný a to i vzdáleně podobný obsah celkem dost (i když ne rozhodně všechen) tak moc nechápu jak se tam některým daří dostrkat i skoro 20 takřka stejných fotek.

Re: shutterstock

Příspěvek od Host » včera, 11:16

On se ten pristup k medvedum uz ze strany editoru zmenil. Dneska kdyz poslete fotku - video medveda a fotku - video lesa, tak vam ten les smazou protoze je similar. Prece jen v tom lese by mohl byt schovany dalsi medved a dva medvedi jsou uz moc.... :mrgreen:

Chvili maji neskutecne naroky - buzeruji a potom zase mesic pousteji vsechno vcetne cernochu v tunelu... Prodeje kolisaji, ale vyrazne v celku neklesaji.

Re: shutterstock

Příspěvek od Teamen » včera, 10:52

Ahoj všem,

minulý rok jsem více méně zanevřel na fotobanky, kolega i já jsme značně pocítili klesající prodeje a tedy motivace ke snaze přidávat další obrázky byla mizivá. Vzhledem k tomu, že u SS také nakupuji pro své klienty mě neuvěřitelně štve neuspořádaný obsah = např. když se musím proklikávat několik stránek naprosto stejnými fotkami od jednoho autora, který si vyfotil 20x medvěda a udělal z toho 40 dalších alternací v podobě ořezů, barevných filtrů apod. Všichni to hltí naprostými nesmysly a redakce to schvaluje bez problémů. Jako autora mě tenhle přístup nebaví a jako kupujícího mě to přímo s***.
Jak to vnímáte vy? Jste na svých účtech neustále aktivní? Funguje Vám to? Pracujete účelně nebo tam dáváte vše možné i nemožné, co Vám přijde pod ruku, aby kvantita zvítězila nad kvalitou? Díky.

Re: shutterstock

Příspěvek od cristographic » 23. leden 2020 20:08

Jak se dají z portfolia na Shuttru mazat fotky po více než jedné fotce?

Re: shutterstock

Příspěvek od shalom3 » 22. leden 2020 11:30

Já tam pomalu nahrávám znovu ta vyhozená videa a heleme se, normálně procházejí. Takže buď chyba technická při přenosu dat, nebo rozostřený zrak editora, neměl by tolik hulit. ;)

Re: shutterstock

Příspěvek od honza286 » 22. leden 2020 11:21

na SS zjevně upgradovali zdůvodnění odmítnutí, dneska mi na jednu fotku odepsal nějaký pošahaný Ind tohle (on to asi napsal anglicky, tohle je český překlad) "Do kompozice snímku zasahují rušivé prvky, které zakrývají hlavní objekt, nebo je čára horizontu neúmyslně křivá/šikmá. Na fotce je pole na vrcholu malého kopce (a ty většinou nebývají rovné) a vzadu tovární komíny. Prostě viděl "křivé" pole a práskl tam tenhle důvod odmítnutí, pár rupií v kapse a možná budou i prémie.

Re: shutterstock

Příspěvek od shalom3 » 19. leden 2020 21:12

Díky moc, já jsem na VLC na dlouhou dobu zanevřela, protože dělal kdysi nějaké psí kusy, takže jeho nové fce neznám. Zkusím to. Naštěstí existuje i pro Linux, na rozdíl od Virtualdubu, se kterým asi bude v tomto ohledu problém.

Re: shutterstock

Příspěvek od PandaWild » 19. leden 2020 19:43

shalom3 píše:...Pando, ohledně té frekvence si vzpomínám, že jsi mi už jednou radil, snad se mi to podaří dohledat. Můžeš mi prosím jen napovědět, přes jaký program bych tu nesrovnalost mohla odhalit? (již dlouho dělám videa ve formátu mp4 s kodekem H.264 a jak říkám, problém nikdy nebyl)
A existuje nějaký program, který by mi zvětšil video tak, abych ho (aspoň výřez) viděla v poměru 1:1?...
Zobrazit se to dá např. ve VLC přehrávači - když se nastaví nejnižší rychlost přehrávání 0.03, to je 1 snímek za vteřinu, tak by nerovnoměrnost pohybu měla být dobře viditelná. Je tam možné 2x zvětšení obrazu. Nejraději na to používám VirtualDub, tam se snímky dají krokovat plynule šipkami vlevo/vpravo a s filtrem Resize (příp. ještě s ořezem výřezu) obraz zvětšit.

Re: shutterstock

Příspěvek od TXX » 19. leden 2020 18:34

Zvykej si....vánoce už byly :roll:

Nahoru