shutterstock

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: shutterstock

Re: shutterstock

Příspěvek od shalom3 » dnes, 20:42

Po delší době jsem nahrála nějaká videa. Vyházeli mi téměř všechno, ačkoli na Adobe je schválili bez výjimky (proti jejich obvyklému zvyku, kdy povyhazovali značnou část). Vše prošlo i na jiných fb. Důvody byly
a)
Šum / artefakty / pixelace / posterizace: Klip obsahuje šum, komprimační artefakty, pixelaci nebo posterizaci, které jsou výrazné nebo negativně ovlivňují hlavní objekt/zaměření klipu.

b)
Snímková frekvence / Expoziční čas: V klipu se vyskytují problémy související se snímkovou frekvencí obrazu nebo časem expozice.

Chci se tedy pozeptat, jestli měl někdo v nedávné době podobný zážitek. Skoro to vypadá jako nějaká porucha přenosu (nebo rozostřené vidění editora či nějaké zdravotní problémy).

Re: shutterstock

Příspěvek od Host » 14. leden 2020 19:26

Tipuji, že pokud se to vůbec nějak rozběhlo, tak jenom v USA a některých zemích západní Evropy. To bychom totiž museli zaznamenat i nějakou reklamní kampaň zaměřenou na české firmy. O ničem takovém nevím a ani velcí odběratelé předplatného žádnou takovou nabídku nedostali.

Re: shutterstock

Příspěvek od Host » 14. leden 2020 19:18

Tohle bylo organizované jinak než na Getty. Také jsem to chtěl zkusit jako doplněk, ale čekal jsem až jak se to rozvine. Slibovali, že budou posílat nabídky přímo z okolí toho kterého fotografa, jinak by to nemělo ekonomický smysl. Jeden fotograf je z Prahy a druhý z Plzně, takže není možné to omlouvat odlehlou lokalitou. Krom úvodních keců už nikomu nic dalšího nepřišlo, takže tak. Dál jsem se o to už nezajímal.

Re: shutterstock

Příspěvek od GreatWhite » 14. leden 2020 17:38

Host píše:Nebojte se, ono to stejne nefunguje. Znam par kolegu s peknymi portfolii co do toho vlezli. Zaregistrovali se, dostali odpoved, ze se s nimi pocita a tim to skoncilo. Nikdo se uz neozval. Je to starsi projekt, ktery byl spis vykrikem do tmy... ;)

no a přistoupili kolegové i nějak aktivně na konkrétní zakázky od firem? nafotili něco pro někoho? na istocku je těch zakázek v nabídce jako celkem dost, ovšem posledního půlroku už to nabízí snad jenom pro exkluzivní contributory

Re: shutterstock

Příspěvek od Host » 14. leden 2020 14:18

Nebojte se, ono to stejne nefunguje. Znam par kolegu s peknymi portfolii co do toho vlezli. Zaregistrovali se, dostali odpoved, ze se s nimi pocita a tim to skoncilo. Nikdo se uz neozval. Je to starsi projekt, ktery byl spis vykrikem do tmy... ;)

Re: shutterstock

Příspěvek od duben » 14. leden 2020 13:18

To vypadá jako něco, co rozhodně nemá smysl zkoušet. Chtějí fotit na zakázku, zaplatí relativně málo a jestě se upisuješ, že na fotky co akceptují mají kompletní práva. Takže ty třeba za 4 fotky dostaneš jednorázově 50 USD (ale třeba ze série mnohem víc fotek, kde jsi platil i modely apod.) a ty fotky ani nesmíš znovu použít jinde a oni je můžou následně opakovaně prodávat nebo s nimi dělat co se jim zlíbí.

Jako sorry, ale na tohle nemůže nikdo soudný kývnout. To už se radši nechám zastupovat exkluzivně nějakou mediální agenturou, mid-stockem nebo něčím podobným, než takhle nevýhodné a nefér podmínky.

Re: shutterstock

Příspěvek od castyhost » 14. leden 2020 12:30

Re: shutterstock

Příspěvek od duben » 14. leden 2020 11:51

Díky, tak to budu zvědavý na nějaké zkušenosti, zatím mě to asi nezlákalo se zapojit.

Re: shutterstock

Příspěvek od castyhost » 14. leden 2020 11:46

Re: shutterstock

Příspěvek od duben » 14. leden 2020 11:19

castyhost píše:zkousi nekdo Shutterstock Custom??

prosel jsem schvalenim a nevim jak s tim nalozit... mam pocit, ze profil zapadne stejne jako Adobe Myportfolio.com


Co to je?

Nahoru