Adobe stock / Fotolia

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Adobe stock / Fotolia

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvek od zdenat5 » 18. září 2018 10:07

shalom3 píše:Už se to tu řešilo jinde. Mně zatím takový mail nepřišel a pokud přijde, budu ho rozhodně ignorovat zvlášť v případě, pokud nebude jasně vysvětleno, jaké výhody to přinese. Vše nahrané na Fotolii se automaticky překlápí na Adobe, tak nevím, co bych měla ještě synchronizovat.

Ahoj,
dík za názor - vybodnu se na to a uvidí se. :roll:

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvek od Ravennka » 18. září 2018 00:58

Taky mám hned staženou novinku :shock: to bych skoro ani neřekla, že se ještě kdy stane :lol:

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvek od shalom3 » 17. září 2018 20:06

Už se to tu řešilo jinde. Mně zatím takový mail nepřišel a pokud přijde, budu ho rozhodně ignorovat zvlášť v případě, pokud nebude jasně vysvětleno, jaké výhody to přinese. Vše nahrané na Fotolii se automaticky překlápí na Adobe, tak nevím, co bych měla ještě synchronizovat.

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvek od zdenat5 » 17. září 2018 17:40

Ahoj,
už mi asi po pátý došel email s exkluzivní nabídkou a- Synchronizujte svůj účet Fotolia na Adobe Stock jedním kliknutím, pokud jste tak ještě neučinili.
Exkluzivní nabídka mne nezajímá. Už dřív jsem synchronizaci zkoušela, ale nevzalo mi to přihlášení do Fotolie - to si tam musím založit nový účet, nebo co ? V celku to vypadá jako tlak na synchronizaci. Nakonec k tomu asi váhavce dokopou - tak nevím. :|

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvek od admin » 17. září 2018 07:57

Ravennka píše:tak až to prvnímu schválí, tak dejte vědět :mrgreen: odesílat mi to šlo už v úterý, nebo kdy jsem to zkoušela, ale schválený to stále není...


Také hlásím schválení celé dávky a dokonce i jeden prodej z nové dávky. Mám pocit, že novinky se na Fotolii prodávají mnohem častěji než na Shutterstocku. Tam trvá občas i několik týdnů, než se prodá jeden kousek z nové várky :(

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvek od zdenat5 » 16. září 2018 16:27

Ahoj,
taky mi to takhle dělají - spíš jsou protivní. :roll:

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvek od shalom3 » 15. září 2018 21:31

Jen tak mimochodem, stalo se někomu v průběhu tohoto týdne, že by Fotolia vyhodila videa kvůli Technical error? Mně vyšoupli 3 kusy, byly to abstraktní animace, které dosud bez problémů procházely, zpracované vždy stejnými programy. Na jiných fb bylo vše schváleno, tak by mne zajímalo, zda jim to tam nějak neblbne i co se týká videa. Jestli se to nějak divně nahrálo a mám to zkusit znova nebo spíš jestli to je zdvořilostní záminka vyhazovu?

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvek od koblizeek » 15. září 2018 07:20

U mě také, po 25h schválená celá dávka ;)

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvek od Baldion » 14. září 2018 21:46

shalom3 píše:Tak když zmizel červený pruh, to už asi něco znamená. číhám, až sem někdo napíše - prošel aspoň jeden vektor ;). Pak spustím předplatné na Stocksubmitteru a začnu nahrávat, co jsem za poslední měsíce nakeslila.

Hlásím dva schválené vektory ;)

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvek od shalom3 » 14. září 2018 19:26

Tak když zmizel červený pruh, to už asi něco znamená. číhám, až sem někdo napíše - prošel aspoň jeden vektor ;). Pak spustím předplatné na Stocksubmitteru a začnu nahrávat, co jsem za poslední měsíce nakeslila.

Nahoru