skutecna provize?

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: skutecna provize?

Re: skutecna provize?

Příspěvek od Hamin » 13. únor 2018 09:27

Nene. Vždy, když se ti něco na ALAMY prodá, vidíš ihned. Jen peníze k vyplacení na tvůj PayPal jsou po prodeji dostupné obvykle cca za měsíc, či dva. Během té doby se čeká až se tento prodej překlopí do CLEAR. Do té doby je jako UNCLEAR (nepotvrzený). Také se může stát další věc v tomto mezičase a to REFUND :D

Re: skutecna provize?

Příspěvek od Baldion » 13. únor 2018 09:13

honza286 píše:Na Alamy trvá řádově cca 2-3 měsíce, než se prodej objeví ve výdělcích.


To znamená, že když jsem před 2 měsíci začal na Alamy nahrávat, tak je možné, že se něco prodalo, ale zatím nezobrazilo? Mám tam zatím krásnou a zakulacenou nulu ;)

Re: skutecna provize?

Příspěvek od honza286 » 13. únor 2018 08:41

Na Alamy trvá řádově cca 2-3 měsíce, než se prodej objeví ve výdělcích. Když se podíváš na sales history, tak u každého prodeje máš buď kolečko (=zaplaceno, máš to přičtené v account balance) nebo křížek (dosud nezaplaceno, není to v account balance). Co se provizí týče, tak přímý prodej máš 50 %, pokud to prodávají přes partnera (např. Profimedia), tak máš provizi 30 %.

skutecna provize?

Příspěvek od Navstevnik_3 » 13. únor 2018 08:14

Ahoj, pred 2 roky jsem nahral par testovacich ilustraci na alamy, ted jsem se tam podival a mam tam prodeje za 80$ a current Cleared Balance: $14. Mam to chapat tak ze se ty veci prodaly za 80 a pro me je z toho cca 17% provize? V nastaveni uctu mam vetu: Your commission model is Alamy Blue. You get 50% of each sale we make. Takze mi ty pocty nejak nesedi.

diky za info.

Nahoru