Stock Submitter

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Stock Submitter

Re: Stock Submitter

Příspěvek od duben » 7. květen 2019 08:53

Tjava píše:Systém mi inštaláciu BETA verzie vyhodnocuje ako hrozbu


To mě taky, ale toho bych se asi nebál. Jde o to, že nové HASH z instalátoru ještě nebyly tak časté, aby je prolouskaly speciální algoritmy různých cloudově zaměřených antivirových algoritmů. Takže to pak blokuje jako neznámý kód s potenciální hrozbou. Dělá to Defender, dělá to občas i Avast. Avast mi to před nějakou dobou hlásil i na standardní instalaci a pokusy o aktualizace. Ale je to samozřejmě na tobě, jestli se ti to nezdá, tak si nech jen standardní instalaci a Adobe Stock zatím zadávej ručně, než se to z BETA přesune do standardní vezre.

Re: Stock Submitter

Příspěvek od Tjava » 6. květen 2019 17:21

Systém mi inštaláciu BETA verzie vyhodnocuje ako hrozbu

Re: Stock Submitter

Příspěvek od duben » 29. duben 2019 19:11

Já to řešil s tvůrcem programu a poradil mi stáhnout si beta verzi. V té mi Adobe Stock na submit funguje.

Re: Stock Submitter

Příspěvek od Tjava » 29. duben 2019 18:54

Tjava píše:AdobeStock
Error parsing site page. Site has probably changed pages format. Update Stocksubmitter to latest version and try again. If the problem persists, try again later.


I update and restarted Stocksubmitter several times for several weeks. The problem still persists.
Can you help me?


Additional: I can upload but the tags not be written

Re: Stock Submitter

Příspěvek od Tjava » 29. duben 2019 17:15

AdobeStock
Error parsing site page. Site has probably changed pages format. Update Stocksubmitter to latest version and try again. If the problem persists, try again later.


I update and restarted Stocksubmitter several times for several weeks. The problem still persists.
Can you help me?

Re: Stock Submitter

Příspěvek od Netherspite » 9. leden 2019 03:40

shalom3 píše:Včera jsem se zkusila z účtu na webu několikrát odhlásit a znovu přihlásit a vždycky to chtělo ten kód z emailu. Dneska už to jde i bez něj. Ale Stocksubmitter mi vždycky hodí okno pro přihlášení, pustí mě to až na Capthu, kde odklikám asi tam 30 obrázků. Pak se mi na chvíli zobrazí okno pro zadání kódu, ale než stačím kód překopírovat, tak to okno zmizne a zobrazí se hlášení Chyba zpracování stránky. Poradí někdo, kde se to dvoustupňové přihlašování dá vypnout?


Please go into the Adobe ID settings and disable two-factor authentication.
If it doesn't help (or you have it disabled already) try opening their website in an incognito Chrome tab and logging in there, passing any code tests.

Re: Stock Submitter

Příspěvek od shalom3 » 8. leden 2019 14:15

Včera jsem se zkusila z účtu na webu několikrát odhlásit a znovu přihlásit a vždycky to chtělo ten kód z emailu. Dneska už to jde i bez něj. Ale Stocksubmitter mi vždycky hodí okno pro přihlášení, pustí mě to až na Capthu, kde odklikám asi tam 30 obrázků. Pak se mi na chvíli zobrazí okno pro zadání kódu, ale než stačím kód překopírovat, tak to okno zmizne a zobrazí se hlášení Chyba zpracování stránky. Poradí někdo, kde se to dvoustupňové přihlašování dá vypnout?

Re: Stock Submitter

Příspěvek od PandaWild » 8. leden 2019 12:47

Kód na email? To je ale jen jednou, při registraci, pak už ne (resp. dá se dvoustupňové ověřování vypnout, není to povinné).

Re: Stock Submitter

Příspěvek od shalom3 » 8. leden 2019 12:39

Ahoj, používáte někdo Stocksubmitter i pro Adobe Stock? Já jsem dnes provedla na AS tu synchronizaci a ve Stocksubmitteru se mi nedaří kontrola připojení. Heslo a uživatelské jméno zadávám zaručeně dobře, na webovém přihlášení to funguje. Webová stránka ale vyžaduje kód zaslaný na e-mail a myslím, že to by mohl být důvod, proč Stocksubmitter nedovede přihlášení ověřit. Dá se to ověřování kódem nějak vypnout přímo v Adobe Stocku, nebo dělám chybu někde jinde?

Re: Stock Submitter

Příspěvek od Netherspite » 15. prosinec 2018 06:28

shalom3 píše:Pozoruji něco divného ohledně submitů. Někdy kolem 4.11. jsem vyčerpala předplatné 250 Ks a nastavila jsem si free 33 submitů. Nějaké submity jsem vyčerpala s tím, že do 4.12. vyčerpám zbytek. Pak jsem několik dní nesubmitovala, až zase kolem 20.11. Podívala jsem se na stav účtu a najednou to vypadalo, jako kdybych zatím žadné submity nečerpala. Začala jsem tedy submitovat, u některých fotobank jsem vyčerpala všech 33 submitů. U některých fotobank mi pár submitů zbylo a datum obnovení balíčku bylo 22/12. Pak jsem se ale znovu podívala na účet, u žádné fotobanky už nebyl volný submit a datum se posunulo na 7/1 a po půlnoci na 8/1.


It is because of a change on how the submissions are tied to the user.
Previously it was linked to the computer while now it's linked to the account on the agency.
So technically now you have independent reset timers for every agency.
And the dashboard is displaying the closest one as it was not designed for this way of calculating submissions.

Nahoru