Stock Submitter

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Stock Submitter

Re: Stock Submitter

Příspěvek od Netherspite » dnes, 06:28

shalom3 píše:Pozoruji něco divného ohledně submitů. Někdy kolem 4.11. jsem vyčerpala předplatné 250 Ks a nastavila jsem si free 33 submitů. Nějaké submity jsem vyčerpala s tím, že do 4.12. vyčerpám zbytek. Pak jsem několik dní nesubmitovala, až zase kolem 20.11. Podívala jsem se na stav účtu a najednou to vypadalo, jako kdybych zatím žadné submity nečerpala. Začala jsem tedy submitovat, u některých fotobank jsem vyčerpala všech 33 submitů. U některých fotobank mi pár submitů zbylo a datum obnovení balíčku bylo 22/12. Pak jsem se ale znovu podívala na účet, u žádné fotobanky už nebyl volný submit a datum se posunulo na 7/1 a po půlnoci na 8/1.


It is because of a change on how the submissions are tied to the user.
Previously it was linked to the computer while now it's linked to the account on the agency.
So technically now you have independent reset timers for every agency.
And the dashboard is displaying the closest one as it was not designed for this way of calculating submissions.

Re: Stock Submitter

Příspěvek od shalom3 » 8. prosinec 2018 23:59

Pozoruji něco divného ohledně submitů. Někdy kolem 4.11. jsem vyčerpala předplatné 250 Ks a nastavila jsem si free 33 submitů. Nějaké submity jsem vyčerpala s tím, že do 4.12. vyčerpám zbytek. Pak jsem několik dní nesubmitovala, až zase kolem 20.11. Podívala jsem se na stav účtu a najednou to vypadalo, jako kdybych zatím žadné submity nečerpala. Začala jsem tedy submitovat, u některých fotobank jsem vyčerpala všech 33 submitů. U některých fotobank mi pár submitů zbylo a datum obnovení balíčku bylo 22/12. Pak jsem se ale znovu podívala na účet, u žádné fotobanky už nebyl volný submit a datum se posunulo na 7/1 a po půlnoci na 8/1.

Re: Stock Submitter

Příspěvek od Netherspite » 2. prosinec 2018 08:39

Sorry for the late response, we've been launching our new cloud submission platform - Microstock.Plus, were too busy :(

@Pitju

Please set the permissions for the folder from the error message to Full Access for the Users group.

@shalom3

It's because Fotolia is now forcing the users to see those windows instead of just showing a login window...
You can click "Close" and then "Login to Fotolia" to see the Fotolia login form.
Alternatively, you can use our new option "Solve captcha on our server" in settings (Features tab).

Re: Stock Submitter

Příspěvek od shalom3 » 22. listopad 2018 23:16

Jsi dobrá, nějak mi to nedošlo. Ach jo, kdyby některé věci mohly zůstat jak jsou. Už mi někdy připadá, že jen koumám, proč něco nechodí a co dělat, aby to zas chodilo. Ztráta cenného času, za který by se dala udělat fůra práce.

Re: Stock Submitter

Příspěvek od Anika » 22. listopad 2018 20:45

Tak nakonec to tak opravdu je. V tom okně pro přihlášení se otevře AS místo fotolie, tam se musí ručně kliknout na přesměrování na fotolii a už to jde normálně - přihlášení a recaptcha. Taky tam do toho otravuje okno s povolením cookies.

Re: Stock Submitter

Příspěvek od Anika » 22. listopad 2018 20:24

No, jestli to není tím, že když chci na fotolii, otevírá se (už pár dní) Adobe stock, a na fotolii se pak musím složitě proklikat. Že si program s touhle situací neporadí.

Re: Stock Submitter

Příspěvek od shalom3 » 22. listopad 2018 19:41

Jo, přesně to mi dělalo taky. Naposled jsem to zkoušela asi 2 dny zpátky. Nahrané obrázky na Fotolii pak vidím v sekci Index. Zdá se mi, že tam program hází nějaké jiné okno, než by měl - nenabízí se tam vůbec okno pro přihlášení a zadání té capthy, jako je tomu občas u jiných fotobank.

Re: Stock Submitter

Příspěvek od Anika » 22. listopad 2018 19:01

Jde vám submitovat na fotolii?
Od včerejška se dá jen nahrávat, pak program hlásí chybu: Installation of the integrated browser required to pass the captcha is corrupted. Please restart the program so it can attempt to fix it.

Restartovala jsem program i celý počítač, ale pořád je to stejné. Navíc nejde odeslat chybovou zprávu.

Re: Stock Submitter

Příspěvek od shalom3 » 22. listopad 2018 17:37

Domnívám se, že do toho souboru ssb jsou zálohovány i informace o tom, že jednotlivé obrázky byly submitovány/nahrány apod. Dále by tam mělo být zálohováno i veškeré nastavení programu.
Doporučovala bych spíše si to ještě upřesnit přímo s jejich zákaznickou podporou - včetně toho, proč tam naskakuje ta hláška.

Re: Stock Submitter

Příspěvek od Pitju » 22. listopad 2018 16:19

Ahojte,
Asi lamerský príspevok...
Ako to je s zálohovaním nastavenia stocksubmitter-a? Občas keď pri štarte zálohujem do toho suboru *.ssb ale niekdy som ešte túto zálohu neobnovil. Teraz idem meniť HD disk a samozrejme budem chcieť využiť túto zálohu. Zálohuje to nastavenia ftp fotobánk a inak nič? Ide o to že pri testovaní obnovy mi to vyhadzuje chybu. Samozrejme mením len systémový disk. Súbory pre fotobanky mám na inom disku
Přílohy
Bez názvu.png
Bez názvu.png (21.34 KiB) Zobrazeno 231 krát

Nahoru