StockSync - synchronizátor obsahu portfolií

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: StockSync - synchronizátor obsahu portfolií

Re: StockSync - synchronizátor obsahu portfolií

Příspěvek od admin » 16. květen 2018 14:35

Paráda! Naštěstí mám v uploadech pořádek, takže vím, co jsem kam nahrál, ale jinak super!

Re: StockSync - synchronizátor obsahu portfolií

Příspěvek od castyhost » 16. květen 2018 13:11

tak to je pecka, si borec

StockSync - synchronizátor obsahu portfolií

Příspěvek od PandaWild » 16. květen 2018 12:59

Nějak se mi vývoj protáhl, ale už s tím končím. :-)

StockSync je konzolový program Windows pro synchronizaci obsahu portfolií na fotobankách. Program porovná obrázky a videa v počítači s náhledovými obrázky na fotobankách a vzájemně je spáruje. Následně vygeneruje přehledy v HTML a CSV formátu informující, kde se které médium nachází. Před prvním spuštěním je nutné v konfiguraci nastavit cesty k lokálním souborům a identifikace na fotobankách (nick a ID).

Z principu se nedá očekávat 100% přesnost - v pár procentech případů program propojení nenajde nebo propojí špatně. Obzvláště u videí je nutné očekávat vyšší chybovost - program z videa sejme několik náhledů a ty pak porovnává, z důvodu proměnlivosti scény se může minout. Proto se u obrázků vypisují i procenta informující o přesnosti shody. A také linky na podobné obrázky shodující se jen částečně.

Program ke stažení: http://www.breatharian.eu/TexiGen/StockSync.zip a příp. zdrojové kódy: http://www.breatharian.eu/TexiGen/StockSync_src.zip . V současnosti zatím beta verze 0,90, nebylo ještě vyzkoušeno více uživateli. Očekává se ještě úprava pro použití ve fotobance Pixcoll.

Je nutné počítat s tím, že program bude vyžadovat aktualizace, protože formáty stránek fotobank se často mění. Obzvláště ShutterStock byl v poslední době velmi aktivní a mění stránky několikrát týdně. Podporované fotobanky: 123RF, BigStockPhoto, CanStockPhoto, Colourbox, DepositPhotos, DreamsTime, FineArtAmerica, Fotolia, GLStock, iStock, Pixta, ShutterStock a VectorStock. Nejsou podporované fotobanky generující stránky dynamicky javascriptem: Pond5, MostPhotos, Pixcoll.

StockSync.jpg
StockSync.jpg (48.42 KiB) Zobrazeno 803 krát

Nahoru

cron