Jak najít chybu v EPS

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Jak najít chybu v EPS

Re: Jak najít chybu v EPS

Příspěvek od ivusakzkrabice » 20. červenec 2017 07:20

Baldion píše:Mám prosbu. Na Shutterstocku mi vyhodili vektor s odůvodněním - Poor Path Construction -- Paths are poorly constructed. Předpokládám, že to může být třeba to, že se mi někde cesty nespojily. Problém je, že těch cest (a bodů) tam je hromada a neumím si představit, jak projít všechny možnosti. Poradíte někdo, jak najít chybu v souboru? Vektor se mi vrátil během deseti minut po submitu. :(

Moc díky ;)


To se mi taky dvakrát stalo, jednou jsem dělala nápis ze tří písmen jen tak čárama, pak jsem konce čar zaoblila a prošlo mi to, podruhé u soba mi koukal kousek nohy u těla, že to dělalo takový předěl, který tam neměl být. Určitě to ale bude nějaká blbá drobnost. V tomhle je dobrá fotolie schramstnou všechno :-) ;-)

Re: Jak najít chybu v EPS

Příspěvek od Baldion » 18. červenec 2017 18:31

Tak je to vyřešeno. Hledal jsem chybu, žádnou jsem nenašel, tak jsem obrázek nahrál znovu a přijali ho.

Re: Jak najít chybu v EPS

Příspěvek od Baldion » 18. červenec 2017 15:50

Mám prosbu. Na Shutterstocku mi vyhodili vektor s odůvodněním - Poor Path Construction -- Paths are poorly constructed. Předpokládám, že to může být třeba to, že se mi někde cesty nespojily. Problém je, že těch cest (a bodů) tam je hromada a neumím si představit, jak projít všechny možnosti. Poradíte někdo, jak najít chybu v souboru? Vektor se mi vrátil během deseti minut po submitu. :(

Moc díky ;)

Re: Jak najít chybu v EPS

Příspěvek od shalom3 » 17. říjen 2016 12:32

Díky za reakce - zamčené nic nebylo, jediné, co se nechalo "expandovat", byla právě výplň. Tak jsem to udělala, znovu odeslala a uvidím. Zatímco několik obrázků schválili včera obratem, tak 3 ks tam nyní visí.

Re: Jak najít chybu v EPS

Příspěvek od old_white_wolf » 17. říjen 2016 08:34

Prověřit jestli je všechno odemknuté (přes menu, nebo zkratka ctr alt 2), prověřit, zda není něco schované (přes menu, nebo zkratka ctr alt 3), zkontrolovat vrstvy, zda není některá uzamčená (pro jistotu i "podvrstvy"), všechno expandovat (snad kromě výpně, tu nikdy neexpanduji a nikdy nebyl problém).
Pokud to nepomůže nebo pro jistotu, soubor někomu (třeba i mně) poslat pro ověření a případnou pomoc ;)

Re: Jak najít chybu v EPS

Příspěvek od Lenka » 17. říjen 2016 06:14

Netuším, jak se to chová v AI, ale vím, že eps z Inkscape mi odmítnou vždy, když zapomenu nějaký objekt převést na křivku. Klidně to může být podkladový čtverec. Jakmile je tam něco objekt a ne křivka, chová se to nějak divně ne v AI, ale v rastrových programech a v prohlížeči dokumentů.

Jak najít chybu v EPS

Příspěvek od shalom3 » 16. říjen 2016 23:11

Prosím o radu, na SS mi vyhodili obrázek s poznámkou:
Inaccessible Vector Objects -- Sublayers are required to be unlocked and/or vector needs to be expanded.
Jedná se o abstraktní obrázek složený z objektů vyplněných barevnými přechody. Když se na to koukám v AI přes Layers, nevidím, že by bylo něco zamčeného. Co sledují tím Expanded, to netuším, protože v AI nedělám.
(Na Fotolii byl obrázek schválen).

Nahoru