Ukradené fotografie?

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Ukradené fotografie?

Re: Ukradené fotografie?

Příspěvek od Anika » 11. květen 2017 20:27

http://larastock.com/gallery/unnamed/6/ ... utterstock
Třeba tady je to jasný, můžeš si zvolit, jestli chceš vyhledávat obrázek ze shutterstocku nebo Larastocku. Provozuje to nějaký ukrajinec.

Re: Ukradené fotografie?

Příspěvek od AirP12 » 11. květen 2017 20:22

PandaWild píše:Sice jsem 100% potvrzení nenašel, ale pravděpodobně bys při zkoumání zjistil, že jsou partnery Shutterstocku. K přeprodeji se může registrovat kdokoliv (přes https://affiliate.shutterstock.com/ ). Nasvědčuje tomu to, že ty obrázky jsou s vodoznakem Shutterstocku a s plným ID číslem. Kdyby je někdo kradl, tak by je musel nejdříve koupit aby je mohl nabízet. S vodoznakem SS by je nikdo nekoupil. ... Také tam mám své portfolio z SS.


Ok, díky moc :D

Re: Ukradené fotografie?

Příspěvek od Bananaboy » 11. květen 2017 20:21

Nepanikár! Vyzerá to byť normálna fotobanka ktorá predáva fotky zo Shutterstocku. ;)

Re: Ukradené fotografie?

Příspěvek od PandaWild » 11. květen 2017 20:20

Sice jsem 100% potvrzení nenašel, ale pravděpodobně bys při zkoumání zjistil, že jsou partnery Shutterstocku. K přeprodeji se může registrovat kdokoliv (přes https://affiliate.shutterstock.com/ ). Nasvědčuje tomu to, že ty obrázky jsou s vodoznakem Shutterstocku a s plným ID číslem. Kdyby je někdo kradl, tak by je musel nejdříve koupit aby je mohl nabízet. S vodoznakem SS by je nikdo nekoupil. ... Také tam mám své portfolio z SS.

Ukradené fotografie?

Příspěvek od AirP12 » 11. květen 2017 20:01

Ahoj! Potřeboval bych od vás vážně poradit. Na SS mám asi 136 fotek, a teď jsem jich hodně našel na nějaké stránce, která ty fotky přeprodává. Je tam vidět i vodoznak Shutterstocku. Přitom si ty fotografie ani nekoupil. A myslím, že když ty fotografie chcete přeprodávát, tak musíte mít nějakou hodně pokročilou a drahou licenci. Co by jste vy udělali na mém místě? :( Stalo se vám to taky?

Tady jedna z mnoha mojich "ukradených" fotek: http://larastock.com/shutterstock-photo ... %2Fboes%2F

Děkuji za všechny rady!!

Nahoru

cron