shutterstock

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: shutterstock

Re: shutterstock

Příspěvek od shalom3 » dnes, 00:27

Pardon, ještě to upřesňuji. Tím čtvercem myslím objekt,nakreslený na plátně o rozměru 2000*2000. To plátno se po načtení do AI nezdrcne, zdrcne se jen ten objekt. Musíš tedy hledět na to, aby jednak bylo nastavené to rozlišení na 72DPI a současně, aby celé to plátno bylo vyplněné (jde jim vždy o velikost kresby, nikoli plátna).

Re: shutterstock

Příspěvek od shalom3 » včera, 21:50

Jo, s tím je sranda. Problém bude v tom, že Affinity má přednastavené rozlišení 300DPI. AI si potom načte čtverec o velikosti 2000*2000 vytvořený v Affinity, ovšem s velikostí 480*480 DPI.
Pokud si tedy v Affinity nastavíš dokument o velikosti 2000*2000px a zadáš rozlišení 72DPI, pak si to AI načte se stejným rozměrem a mělo by to tedy projít. Jinými slovy by to mělo fungovat tak, že v Affinity vždy nastavíš 72DPI a k tomu rozměry, které v součinu dají ty 4Mpix.

Re: shutterstock

Příspěvek od Majk88 » včera, 17:36

Čaute používáte někdo Affinity Designer pro vektor? .... Snažím se na šutr uložit vector, mám úvodní hodnoty artboardu 2200x2200 px a stejně mi to píše že nemám 4MBpix ? Dělám něco špatně? .. případně jak ukládat EPSka v tomto programu...Dnes jsem si ho konečně koupil, tak se učím zacházet s exportem :)

Re: shutterstock

Příspěvek od Egeris » 4. duben 2020 11:03

Co poslední 2 měsíce pozoruju, tak oni ty důvody zamítnutí generují náhodně. Prostě je to ruleta, nahraješ fotky a doufáš, že chytneš někoho při smyslech. Když ne, nahráváš znovu... Na finých fb tyto problémy nemám, je to jen u šutru :lol:

Re: shutterstock

Příspěvek od Marsan » 3. duben 2020 21:48

ti indové... už mě ..... :evil:
Název musí být popisný a relevantní k předmětu a musí být v angličtině. Názvy nesmí obsahovat zvláštní znaky, pravopisné / gramatické chyby ani opakování slov / frází nad rámec.
to co mi nevzali za poslední tři dny překoná odmítnutí za poslední tři roky :lol: :lol:

Re: shutterstock

Příspěvek od Host » 2. duben 2020 09:21

Tohle je lepsi prestat sledovat. Stejne to nijak neovlivnime. Kazdy cent je dobry a dnes nema smysl resit co bude zitra. Fotobanky jsem prestal sledovat. Vyzvednout vyplatu a dost. Neni treba zbytecne zatezovat sit. Kdybych dostal genialni napad, tak jim ho mozna poslu, ale zatim mne nenapad.... :mrgreen:

Re: shutterstock

Příspěvek od Wood2 » 2. duben 2020 09:00

Na Shutterstock už nějaký čas pozoruji trend prodeje videí buď 0,6, 1,5 nebo 1,8 dolarů. Je to z partnerský programů, ale nedá se z toho odhlásit. V minulosti odhlášení bylo možné. Na microstockgroup.com to už několikrát probírali https://www.microstockgroup.com/shutter ... ideo-clip/

Re: shutterstock

Příspěvek od honza286 » 31. březen 2020 11:30

U mě si zase oblíbili jako důvod odmítnutí Focus (Ohnisko) - a aby to neměli složité, tak vezmou celou dávku různých fotek (naposledy 5) a všechny vyhodí se stejným zdůvodněním - přitom všude jinde ty fotky vezmou bez problémů...Navícx jim to oproti v nedávné minulosti běžným pár minutám trvá několik dní.

Re: shutterstock

Příspěvek od shalom3 » 31. březen 2020 10:55

Shutterstock by mohl zavést rozumná krizová opatření, jako např. omezit limit nahrávání na nějakých 500 kousků týdně, pěkných a dobře oklíčovaných obrázků stejně nikdo víc nezvládne. Ubude braku, přibude prodejů. :D
Výše uvedené hlášky vyhození jsou teď zřejmě velmi populární, stačí to poslat znovu a projde to, nicméně zbytečná práce navíc.

Re: shutterstock

Příspěvek od Marsan » 31. březen 2020 06:33

Indové se v karanténě asi nudí tak vymýšlí blbosti jako:
"Title: Title must be descriptive and relevant to the subject matter and must be in English. Titles cannot contain special characters, spelling/grammar errors, or repeat words/phrases in excess."

nebo. "Similar Content: This content is too similar to another image or clip that has already been submitted or published." :lol: :lol: :lol:
to už jsem dlouho neměl. z dávky 13 fotek vzali jen 5 ks :? :? :?

Nahoru