Nepovolený obsah - Non-Licensable Content

Jste na fotobankách noví? Pište sem, pokud se chcete zeptat na ty nejzákladnější věci, potřebujete poradit, nebo se jen přivítat s místní komunitou.

Re: Nepovolený obsah - Non-Licensable Content

Příspěvekod Ravennka » 17. březen 2018 10:51

To máš každý rok něco - od Badgera přes Loitumu až po tady techno slípku 8-) někdo se směje vtipům, někdo se směje slepici - osobně vítám cokoliv, co mi stvoří úsměv na tváři, i kdyby to mělo být tím, že je to tak trapný, až je to vlastně vtipný :mrgreen:

Každopádně slípku si klidně dokážu představit v reklamě nebo předělu v telce... šokovat! A čím větší hovadina to bude, tím spíš se to vryje zákazníkům do paměti ;) ... A jednoho dne to přeroste v nenávist a odmítání nákupu, i kdyby to tam bylo nejlevnější, a nebo poslední na planetě (viz ten zelenej *doplň libovolné neslušné slovo*)
+Riky Hodnocení: +1
Ravennka

Reputace: +868

Příspěvekod Vero » 10. květen 2018 20:56

Bych se vrátila k jedné části prvního příspěvku... Dneska se mi objevilo to kouzelné: "Works of art, such as paintings and drawings, require a property release from the artist of the work. On the release, please include a thumbnail of the original artwork."

Jako já tam dávám illustraci, nahráním prohlašuju, že jsem jejím autorem, přiložím nafocenou skicu jako doklad toho, že jsem toho autorem a oni chcou ještě navíc release, že jsem toho autorem??? Jaký je rozdíl v tomhle a u jiných ilustrací, co jsem tam dávala? Cojakocože? Vždyť tam stejně nemůžu dát obrázek, co nakreslil někdo jiný, nebo... ? (nemluvě o tom, že tam to samé už v jiných variacích dávno mám...) Bohajeho...
Hodnocení: 0
Vero

Reputace: +42

Příspěvekod shalom3 » 10. květen 2018 21:40

Jo, nějakou takovou debilitinu na mně chtěli jednou na Fotolii. Tak jsem se ptala jako co a oni odpověděli
For your hand drawn vectors you require a property release signed by the artist and the photographer. Your name and signature are also required, even if you are both artist and member. (něco jako PROHLAŠUJI, ŽE JÁ JSEM JÁ :lol: :lol: :lol: )

Nakonec jsem přišla na to, že je nejlepší uložit to na čas k ledu a pak to tam šoupnout znovu, většinou to projde.
+PandaWild, +Vero Hodnocení: +2
shalom3

Reputace: +584

Příspěvekod PandaWild » 10. květen 2018 22:10

Jsi si jistá že Ty jsi Ty? Máš na to svědky? :shock:

Jak by se asi tvářili u soudu, kdyby se soudili artist a member a byla by to tatáž osoba? Tam by jim to možná přišlo divné, ale tady jim to divné nepřijde.
+Baldion Hodnocení: +1
PandaWild

Reputace: +1468

Příspěvekod shalom3 » 10. květen 2018 23:25

PandaWild píše:Jsi si jistá že Ty jsi Ty? Máš na to svědky? :shock:

Jak by se asi tvářili u soudu, kdyby se soudili artist a member a byla by to tatáž osoba? Tam by jim to možná přišlo divné, ale tady jim to divné nepřijde.

Ale jo, jsem si jistá, že i v případě schizofrenie já i ona budu JÁ, nanejvýš já a ona budeme MY. Člověk by si měl být jistý aspoň něčím, ne? ;)
+Baldion Hodnocení: +1
shalom3

Reputace: +584

Příspěvekod Ravennka » 10. květen 2018 23:47

shalom3 píše:Ale jo, jsem si jistá, že i v případě schizofrenie já i ona budu JÁ, nanejvýš já a ona budeme MY. Člověk by si měl být jistý aspoň něčím, ne? ;)

Jistota je jediná - MY JSME BORG! Odpor je marný, budete asimilování! :geek:
+Vero Hodnocení: +1
Ravennka

Reputace: +868

Příspěvekod Vero » 11. květen 2018 08:39

shalom3 píše:Nakonec jsem přišla na to, že je nejlepší uložit to na čas k ledu a pak to tam šoupnout znovu, většinou to projde.

Takový je plán :twisted:
Vero

Reputace: +42

Příspěvekod castyhost » 11. květen 2018 08:54

ale ja jsem Groot ! :shock:
+Ravennka Hodnocení: +1
castyhost

IP: 92.240.163.2xx

Reputace: 0

Příspěvekod Fauren » 12. květen 2018 18:26

Tedka jsem nahrál asi 30 obrázků s bitcoinem a 9 z nich mi bylo vykopnuto kvuli Visible Trademark.. sakra vždyt bitcoinu je všude mraky na shutru i všude .. tak proč mi to vyhodili? :evil:

Jedná se o tento obrázek .. Mám na podobný způsob takových 9 z ruzných uhlu a všechny plesk pryč...
Přílohy
IMG_4942.jpg
IMG_4942.jpg (251.16 KiB) Zobrazeno 346 krát
Fauren

Reputace: 0

Příspěvekod Anika » 12. květen 2018 18:31

Fauren píše:Tedka jsem nahrál asi 30 obrázků s bitcoinem a 9 z nich mi bylo vykopnuto kvuli Visible Trademark.. sakra vždyt bitcoinu je všude mraky na shutru i všude .. tak proč mi to vyhodili? :evil:

Jedná se o tento obrázek .. Mám na podobný způsob takových 9 z ruzných uhlu a všechny plesk pryč...

nůžky :D
+Marsan, +PandaWild Hodnocení: +2
Anika

Reputace: +284

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse pro nováčky