Adobe stock / Fotolia

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvekod Painter » 29. listopad 2019 18:06

Myslím že mi šlohli je IG, četl jsem že pak prodávají nebo informace třetím stranám. Ikdyž tam mám cca 250 followerů tak moc nechápu že si nevyberou větší účet. Doufám že teda v kompu nic nemám. Projel jsem test Avastem a nic nenašel. Ale překvapilo mě právě ověření na Adobe.
Tohle mi přišlo od Adobe v mailu a když na to teď koukám tak tam je dvoufázové ověření. Hlavně mě teď vyděsila ta spodní řádka, doufám že jsem někomu nenastavil dvoufázové ověření. Už jsem z toho zmatenej:

Váš přihlašovací kód
Vážený uživateli / vážená uživatelko XXXXXX,
pro dvojúrovňové ověřování je nutné zadat následující kód:
XXXXX

Nejste původcem této činnosti?
Neprodleně nás kontaktujte
Hodnocení: 0
Painter
 
IP: 178.255.168.xx

Reputace: 0

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvekod shalom3 » 29. listopad 2019 18:12

Host píše:Nemenil bych heslo. Na to mohou cekat. Kdyby stavajici bylo slabe, tak tam uz jsou... Dvoufazove overeni je dobra vec. Nejlepsi je na uplne hloupem mobilu.... ;)

Přesně tak, já mám na zasílání ověřovacích kódů super-dummy-phone, na kterém je navíc zakázaný internet, takže si z toho může někdo odchytnout leda tak blechu z naší kočky. ;) A ani to ne, ona naštěstí blechy nemá.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvekod Host » 29. listopad 2019 18:14

Taky jsem resil virus. Projizdel jsem komp vsim moznym a nic. Nasel jsem ho az na ctvrty pokus s aktualizovanym Avastem ve specialnim testu po restartu pri logovani... Stejne jsem pak vsechno zformatoval...
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 85.163.114.xx

Reputace: 0

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvekod Host » 29. listopad 2019 18:16

shalom3 píše:
Host píše:Nemenil bych heslo. Na to mohou cekat. Kdyby stavajici bylo slabe, tak tam uz jsou... Dvoufazove overeni je dobra vec. Nejlepsi je na uplne hloupem mobilu.... ;)

Přesně tak, já mám na zasílání ověřovacích kódů super-dummy-phone, na kterém je navíc zakázaný internet, takže si z toho může někdo odchytnout leda tak blechu z naší kočky. ;) A ani to ne, ona naštěstí blechy nemá.

Spravny foun slovo internet ani nezna.... :D
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 85.163.114.xx

Reputace: 0

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvekod Painter » 29. listopad 2019 19:58

Tak jsem vyměnil hesla u všech FB, snad nepříjdu o peníze. Díky za rady uvidím...
Hodnocení: 0
Painter
 
IP: 178.255.168.xx

Reputace: 0

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvekod Vero » 30. listopad 2019 10:31

Painter píše:Tak jsem vyměnil hesla u všech FB, snad nepříjdu o peníze. Díky za rady uvidím...


Mailové adresy pro výplaty jsi předpokládám zkontroloval :)
Hodnocení: 0
Vero
 
Příspěvky: 353
Registrován: 8. září 2016 12:08

Reputace: +54

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvekod ivusakzkrabice » 1. prosinec 2019 09:22

Adobe mi nabízel dvoufázové ověření někdy v létě, tuším, že jsem nějak zapomněla heslo a při přihlašování se mi tahle možnost nabídla.

Poslední rok slyším, že spousta úspěšnějších firem řeší zabezpečení. Právě dvoufaktorovou ochranu. Když se přihlašují ze stejného místa, tak je vše jak jsou zvyklí, ale pokud je tam nějaká anomálie, třeba přihlašování z Nigérie, tak přijde sms. Už to vlastně nebývá tak, že by to člověka otravovalo při každém usednutí k počítači.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +714

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvekod Painter » 1. prosinec 2019 11:35

Vero píše:
Painter píše:Tak jsem vyměnil hesla u všech FB, snad nepříjdu o peníze. Díky za rady uvidím...


Mailové adresy pro výplaty jsi předpokládám zkontroloval :)


ty jo až teď :) Dík

ivusakzkrabice píše:Adobe mi nabízel dvoufázové ověření někdy v létě, tuším, že jsem nějak zapomněla heslo a při přihlašování se mi tahle možnost nabídla.

Poslední rok slyším, že spousta úspěšnějších firem řeší zabezpečení. Právě dvoufaktorovou ochranu. Když se přihlašují ze stejného místa, tak je vše jak jsou zvyklí, ale pokud je tam nějaká anomálie, třeba přihlašování z Nigérie, tak přijde sms. Už to vlastně nebývá tak, že by to člověka otravovalo při každém usednutí k počítači.


Tak možná že to bude něco podbného. Je mi divný že už by mi někdo něco nevybral nebo nezměnil hesla atd. Tak snad je komp čistý.
Hodnocení: 0
Painter
 
IP: 178.255.168.xx

Reputace: 0

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvekod ivusakzkrabice » 1. prosinec 2019 14:17

Možnost dvoustupňové ověřování má u AS každý, stačí dát pod svým jménem vpravo nahoře "Spravovat moje Adobe ID" a z nabídky vybrat "Změnit heslo" a tam už ta možnost je, tak pokud se někdo necítíte bezpečně, tak tam určitě máte všichni :)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
ivusakzkrabice
 
Příspěvky: 2402
Registrován: 4. leden 2017 13:14
Bydliště: Pardubice

Reputace: +714

Re: Adobe stock / Fotolia

Příspěvekod Egeris » 9. leden 2020 09:15

Funguje vám na AS ten graf ukazující zisk/počet prodejů? Mně už to zisk neukazuje vůbec a počet prodejů je už 2 týdny nula, i přesto že nějaké prodeje mám...
Hodnocení: 0
Egeris
 
Příspěvky: 436
Registrován: 21. duben 2017 06:33

Reputace: +104

PředchozíDalší

Zpět na Fotolia

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé