qHero

qHero

Příspěvekod cobraCZ » 16. duben 2016 06:48

Poměrně nová aplikace na nahrávání pro istock.com, zatím jsem netestoval, ale vypadá poměrně použitelně :)

http://qhero.com/
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
cobraCZ
 
Příspěvky: 105
Registrován: 10. říjen 2014 14:39

Reputace: +25

Re: qHero

Příspěvekod Ravennka » 16. duben 2016 09:36

A tady je k tomu thread na microstocku: http://www.microstockgroup.com/general- ... to-istock/

nicméně tam padlo zajímavé info: "Istock doesn't use the ranking for anything, and all it is, is a way for deepmeta to make sure the maximum 50 keywords you upload, is the 50 keywords you want to upload. There is a maximum limit of 50 keywords on iStock. That means spending time on ranking keywords, is just a waste of time." já doteď žila v "klamu", že to iStock zohledňuje, když ne, tím lépe =)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: qHero

Příspěvekod Majk88 » 17. duben 2016 20:24

a je to ověřené?....není to nějaké "šméčko" ? .. že by mě to třeba bralo informace co mám v accountu na istocku? :)
Hodnocení: 0
www.majkportfolio.com
"Graphic Design is my passion"

Můj Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCfq2wfheTSWhougx_BLhEbw
Uživatelský avatar
Majk88
 
Příspěvky: 563
Registrován: 5. květen 2013 20:26

Reputace: +40

Re: qHero

Příspěvekod PandaWild » 7. březen 2017 10:04

Nezkoušel někdo nahrávání na ESP přes qHero? Prý by to měl být snadnější než přes DeepMeta nebo ESP a mělo by to být funkční i pro nové rozhraní. iStock to doporučuje jako oficiálně podporované.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: qHero

Příspěvekod Fug4s » 7. březen 2017 11:00

ne nahrávám přes ESP a jde to nečekaně dobře. Schvalujou mi vektory doslova pod rukou. Upravil jsem jeden obrázek a než jsem upravil druhý tak to bylo schváleno. Uznali mi v podstatě vše. Jen nevím kde jsou zobrazené prodeje. Nebo se to "otrevře" až po prvním prodeji? Díky
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Fug4s
 
Příspěvky: 397
Registrován: 19. prosinec 2016 15:01

Reputace: +40

Re: qHero

Příspěvekod Návštěvník » 7. březen 2017 11:07

Fug4s píše:ne nahrávám přes ESP a jde to nečekaně dobře. Schvalujou mi vektory doslova pod rukou. Upravil jsem jeden obrázek a než jsem upravil druhý tak to bylo schváleno. Uznali mi v podstatě vše. Jen nevím kde jsou zobrazené prodeje. Nebo se to "otrevře" až po prvním prodeji? Díky


iStock používá výherní systém. Napřed se stále nahrává a nahrává. iStock schvaluje/neschvaluje/prodává. Nezobrazuje, co je daný měsíc prodáno, takže člověk neví, jestli se mu daří nebo ne. Po nějakém čase každého informuje, jestli měl štěstí v prodeji za minulé období. Pokud byl hodně úspěšný v této loterii, tak mu iStock dokonce pošle nějaké peníze.
Hodnocení: 0
Návštěvník
 
IP: 46.135.92.2xx

Reputace: 0

Re: qHero

Příspěvekod Fug4s » 7. březen 2017 13:06

:D
takže to uvidím až příští měsíc v Royalites?
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Fug4s
 
Příspěvky: 397
Registrován: 19. prosinec 2016 15:01

Reputace: +40

Re: qHero

Příspěvekod Petr1 » 7. březen 2017 13:12

Co jsem koukal na video (https://www.youtube.com/watch?v=8EoVn1rjdP8) tak mi DeepMeta3 přijde lepší. V obou musíte nejdříve založit kolekci/batch kam nahrajete obrázky (max 100ks), u těch pak upřesníte klíčová slova a dáte je nahrát na Getty. qHero umí navíc doporučit klíčová slova, což nevyužiju. Odklikávání klíčových slov mi přijde zase rychlejší a přehlednější v DM3.

Přes DM3 jsem o víkendu nahrál 200 ilustrací, dneska už jsou všechny online. Teď jsem si to měřil a nahrát 10 souborů mi trvá 3:48 min, což není nic strašného.
Hodnocení: 0
Petr1
 
IP: 89.176.52.xx

Reputace: 0

Re: qHero

Příspěvekod Bananaboy » 20. leden 2019 19:53

Prosím vás, používa tu niekto qHero?
Ja ho používam odkedy IStock prešiel na ESP a bol som s ním veľmi spokojný, lenže naposledy som na ESP nahrával pred rokom. Vtedy všetko perfektne fungovalo. Dnes som si povedal, že idem ESP zase po roku trochu prikrmiť súbormi a ono mi to pri nahrávaní vyhadzuje chyby "Unsupported file type", alebo "No file uploaded" a nič sa nechce nahrať. :cry:

Súbory nahrávam v tých istých formátoch ako pred rokom a to v JPG a EPS10, takže nechápem, čo sa mohlo stať. Starou verziou qHera to nemôže byť, keďže qHero je online aplikácia. Vám sa dá normálne cez qHero nahrávať?
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3834
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

Re: qHero

Příspěvekod Bananaboy » 20. leden 2019 21:57

Tak odvolávam, čo som napísal v príspevku vyššie. Chyba bola buď v starej verzii Firefoxu, alebo v nejakom jeho rozšírení. Pri vyskúšaní nového, čistého Firefoxu bez rozšírení, nahrávanie cez qHero na ESP funguje tak ako za starých čias pred rokom. ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3834
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026


Zpět na iStock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé