Schvalovacia doba na iStock/ESP

Re: Schvalovacia doba na iStock/ESP

Příspěvekod ToM » 28. duben 2017 18:07

napsal jsem na podporu, abych se dozvěděl, že mám trpělivě čekat

ovšem s jiným problémem, moje nově nahrané věci přes esp pořád nejsou nikde vidět

tak nevím kdo je na tom hůř, někomu se nové věci nezobrazují vůbec, někomu visí v esp a někomu prolezou ale zozpixelované, nebo barevně zmrvené :) bohužel kategorii si vybrat nemůžeme ta je nám přidělena
Hodnocení: 0
ToM
 
IP: 93.91.49.1xx

Reputace: 0

Re: Schvalovacia doba na iStock/ESP

Příspěvekod Host » 28. duben 2017 18:30

Optimální je nestresovat se s nahráváním a počkat až to někdy v přítích několika letech třeba dají do pořádku...
Kdo si na Istocku dosud nějaké portfolio nevybudoval, tak ten to těžko v nejbližší době dožene...
Nahrávat tam, je jen mrhání časem a obrázky... ;)
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 193.86.92.1xx

Reputace: 0

Re: Schvalovacia doba na iStock/ESP

Příspěvekod marvl » 4. květen 2017 20:32

Věděli by jste prosím, jestli se na EPS vytváří úplně nové portfolio, nebo navazuje na to původní na iStock?

Přemýšlím, že bych zde začal nahrávat i starší a úspěšné obrázky, jen bych nerad, aby zde byly 2x (či dokonce za to byl něčím penalizován).
(Ke portfoliu na iStock jsem se zatím na EPS nedostal)
Zatím pro mě EPS není moc přehledné.

Díky
Hodnocení: 0
marvl
 
Příspěvky: 8
Registrován: 24. leden 2017 11:59

Reputace: 0

Re: Schvalovacia doba na iStock/ESP

Příspěvekod Anika » 5. květen 2017 17:06

Esp je jenom nahrávací prostředí, portál pro contributory. Portfolio dál funguje na istocku jako doteď a nové věci se k němu přidávají.
Portfolio se dá najít takto: Hlavní stránka ESP > Blok My account (třetí blok) > View ESP profile > po otevření odkazu klik na své jméno na třetím řádku (iStock portfolio)
+Baldion Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: Schvalovacia doba na iStock/ESP

Příspěvekod styna » 4. srpen 2017 12:20

Ahojte, můžete mi prozradit, kam mám nahrat jpg ilustrace, když mi to nabízí creative image (přijde mi to pro fotky, protože tam chtějí datum a zemi pořízení) nebo creative illustration ( pro vektory). Prošla jsem kdysi dávno na jpg ilustrace.

Díky za odpověď
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
styna
 
Příspěvky: 1041
Registrován: 14. září 2013 06:20

Reputace: +40

Předchozí

Zpět na iStock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron