Upload na iStock

Re: Upload na iStock

Příspěvekod Ravennka » 10. duben 2016 17:12

No doufám, že když jsem na ně "kašlala" 3 měsíce, že mne nenechají 3 měsíce čekat na verdikty :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Upload na iStock

Příspěvekod Ravennka » 21. květen 2016 21:10

Můžete mi někdo pomoct s DeepMeta? Já nahrávám jpg ilustrace pod záložkou "illustrations" (tj. ne images, ne video, ne audio)... a pořád mi chodí od iStocku, že to blbě uploaduju, ať to dávám do fotek místo illustrations, jak je v poslední verzi DeepMeta.

DeepMeta mám poslední, do illustrations to dávám... zapomínám na nějaké zaklínadlo?
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Upload na iStock

Příspěvekod Host » 21. květen 2016 21:28

Na Jpeg používám add new images tlačítko. Pokud se jedná o ilustraci píši to do klíčových slov. Problémy s nimi mívám jen kvůli všemu jinému, třeba property release na šimpanze.... :lol:
Hodnocení: 0
Host
 
IP: 193.86.92.1xx

Reputace: 0

Re: Upload na iStock

Příspěvekod Ravennka » 21. květen 2016 21:51

Já myslela při odesílání... v záložce upload, nahoře je malý rolovátko, ze kterého vybírám tohle právě... a jim se to furt nelíbí :? něco mi vrátili, psala mi kvůli tomu nějaká holka e-amil a teďka zase vyhodili, že špatná kategorie... fakt už nevim :?

ad šimpanz - ten by se uměl podepsat sám, ne? :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Upload na iStock

Příspěvekod firstpentuer » 21. květen 2016 21:53

Ravennka píše:DeepMeta mám poslední, do illustrations to dávám... zapomínám na nějaké zaklínadlo?


Myslím, že sis vlastně odpověděla sama. Píšou, ať to dáváš do fotek a ty píšeš, že to dáváš tvrdohlavě do ilustrací...? Pokud ses tedy neupsala...
Rastrové ilustrace dávám pod Photo/3D Render a chodí to normálně.
Hodnocení: 0
firstpentuer
 
Příspěvky: 40
Registrován: 4. leden 2014 20:35

Reputace: +10

Re: Upload na iStock

Příspěvekod Ravennka » 21. květen 2016 22:54

Jo, upsala, samozřejmě :mrgreen:

Uploaduju rastrové ilustrace, napsala mi slečna (paní) přesně tohle:

Píšou mi: "In regards to your recent illustration submissions, you have uploaded them under the “photograph” category. We now have a new illustration category for raster illustrations. Please ensure that you are submitting your images to the correct category for inspection. To upload your jpeg file as an illustration, upload it as an “Image”, then simply choose the “Illustration (JPG)” from the drop-down menu in Step 3 of the upload process. Your files will then go into our Raster Illustration Inspection Queue where it will be inspected by one of our Illustration Inspectors.

If you are using DeepMeta, in order to see the illustration option you will need to download the latest version. It can be found here: http://www.deepmeta.com/downloads/ "


Možná špatně rozumím, špatně chápu, a nebo mám tenhle týden už prostě dost... :?
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Upload na iStock

Příspěvekod soim » 21. květen 2016 23:41

Ravennka píše:... v záložce upload, nahoře je malý rolovátko, ze kterého vybírám tohle právě...

Nevím, zda to dobře chápu... ale je u toho rolovátka napsáno "show slots for"?... pak to není správné rolovátko :-X
Dle mého - rozkiknout obrázek > General a rolovátko "Source media" to jistí.
+Ravennka Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
soim
 
Příspěvky: 336
Registrován: 10. duben 2013 23:38

Reputace: +44

Re: Upload na iStock

Příspěvekod Ravennka » 22. květen 2016 00:04

Děkuju! Tyo.. toho textu "show slots for" jsem si nikdy nevšimla :shock: a v tom general bych to teda nikdy nehledala... ale už to vidím, hned jsem chytřejší a úchvatnější :mrgreen:

Velice, velice, velice děkuji Obrázek
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Upload na iStock

Příspěvekod Ravennka » 22. květen 2016 18:38

A čirou náhodou... nejde to tam někde defaultně nastavit? :mrgreen: já zatím nenašla, což ostatně ale nic neznamená... =)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Upload na iStock

Příspěvekod soim » 22. květen 2016 18:46

Nevím zda to jde defaultně. Ale mohlo by pomoct: nastavit u jednoho, ten označit - ctrl+c - označit ostatní - ctrl+v - "what to copy" zaškrtnout "source media" - ok... hotovo
+Ravennka Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
soim
 
Příspěvky: 336
Registrován: 10. duben 2013 23:38

Reputace: +44

PředchozíDalší

Zpět na iStock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé