Creative Kitchen youtube channel

Video (footage) dnes patří mezi další formát, který se na fotobankách prodává. Tato diskuze je věnovaná jeho tvorbě, různým formátům a možnostem prodeje.

Re: Creative Kitchen youtube channel

Příspěvekod PandaWild » 14. říjen 2016 12:25

Zkus příště raději moravské lokše, ty dělají bublinek až moc. :-)
+Peteer Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: Creative Kitchen youtube channel

Příspěvekod Lenka » 14. říjen 2016 13:26

Super. Ty hranatý mističky jsou skvělý, dobře se poskládají do záběru. Přišlo mi to ze začátku dost tmavý a potom moc odrazů, možná by pomohlo rozptýlit víc světlo? (Koukala jsem na dýňovou polívku). To by klidně mohlo jít do teleshoppingu. :-D
+PandaWild, +Peteer Hodnocení: +2
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: Creative Kitchen youtube channel

Příspěvekod Peteer » 14. říjen 2016 20:57

Lenka píše:Super. Ty hranatý mističky jsou skvělý, dobře se poskládají do záběru. Přišlo mi to ze začátku dost tmavý a potom moc odrazů, možná by pomohlo rozptýlit víc světlo? (Koukala jsem na dýňovou polívku). To by klidně mohlo jít do teleshoppingu. :-D


Zítra budeme točit tak to zkusím, problém je v tom že používám své světla které jsou určená na focení, takže používám pilotní žárovku naplno, stačí ale vyvážit bílou a dobrý. Nicméně na točení používám zoom objektiv (ségra půjčila) a bohužel nemá takovou světelnost, takže to doháníme na ISO a štve mě to. Svou 35mm Nikkor použít nemůžu a Tamron 300 má ostření na 1,5 metru takže to není také ideál. Chtělo by to nějaký zoom který bude mít lepší světelnost - 2,8 apod. ale zařekl jsem se že to nekoupím dokud nebude youtube vydělávat nebo až na Vánoce :D :D :D
Tak uvidíme, zkusím světlo roztpýtlit ale bojím se o kolik z něj přijdu :roll:
Hodnocení: 0
Peteer
 
Příspěvky: 222
Registrován: 8. září 2014 20:56

Reputace: +16

Re: Creative Kitchen youtube channel

Příspěvekod Lenka » 15. říjen 2016 06:33

Někdy stačí maličkost - světlý oblečení, pověsit do prostoru bílý prostěradlo a podobný fičury. Zakrejt všechno tmavý co není v záběru nějakou světlou matnou plochou.
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: Creative Kitchen youtube channel

Příspěvekod Peteer » 16. říjen 2016 20:22

Použil jsem difúzní plátno - 2x1 metr, trošku světla bylo pryč ale vypadá to lépe, škoda je že mám jen jedno takže z druhé strany světlo je stále jen ze softboxu.
https://youtu.be/9KKoAV_8EvA
Corn Dog, docela dobrá lahůdka, lepší než párek v rohlíku :D :D :D
Hodnocení: 0
Peteer
 
Příspěvky: 222
Registrován: 8. září 2014 20:56

Reputace: +16

Re: Creative Kitchen youtube channel

Příspěvekod Marsan » 16. říjen 2016 21:36

za mě dobrý. pěkný. ;) jen bych trošičku zesvětlil. první dojem byl tmavý
Hodnocení: 0
Marsan
 
Příspěvky: 973
Registrován: 25. květen 2015 06:57
Bydliště: utekl jsem z Brna kousek vedle

Reputace: +215

Re: Creative Kitchen youtube channel

Příspěvekod hypotekyfidler.cz » 16. říjen 2016 21:46

Mně se to také moc líbí, to jsou jenom takové detaily, které by měly smysl, kdyby to šlo do fotobank, na youtube na tom tak nezáleží, si myslím. Hlavně si dokážu představit, že bych podle toho byl schopen třeba i já něco uvařit, což je to nejdůležitější.
Ale když se podívám na sledovanost, tak se na to koukají v podstatě jenom lidé tady z fora, což je dost tristní. Úpřímně ale nevím, co bych ti na to poradil, snad jenom, aby pár epizod natáčela manželka nahoře bez nebo tak něco. :lol:
+Marsan, +Ravennka Hodnocení: +2
Uživatelský avatar
hypotekyfidler.cz
 
Příspěvky: 753
Registrován: 10. září 2013 11:48

Reputace: +329

Re: Creative Kitchen youtube channel

Příspěvekod Lenka » 17. říjen 2016 06:27

hypotekyfidler.cz píše:Mně se to také moc líbí, to jsou jenom takové detaily, které by měly smysl, kdyby to šlo do fotobank, na youtube na tom tak nezáleží, si myslím. Hlavně si dokážu představit, že bych podle toho byl schopen třeba i já něco uvařit, což je to nejdůležitější.
Ale když se podívám na sledovanost, tak se na to koukají v podstatě jenom lidé tady z fora, což je dost tristní. Úpřímně ale nevím, co bych ti na to poradil, snad jenom, aby pár epizod natáčela manželka nahoře bez nebo tak něco. :lol:


To mi připomíná celkem slavný video jednoho zahradnictví. Obávám se, že kšefty jim to nezvedlo, ale slavný byli až za mořem. :lol:
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: Creative Kitchen youtube channel

Příspěvekod Lenka » 17. říjen 2016 06:34

Peteer píše:Použil jsem difúzní plátno - 2x1 metr, trošku světla bylo pryč ale vypadá to lépe, škoda je že mám jen jedno takže z druhé strany světlo je stále jen ze softboxu.
https://youtu.be/9KKoAV_8EvA
Corn Dog, docela dobrá lahůdka, lepší než párek v rohlíku :D :D :D


Je to hezký. Barvy a všechno. :-)
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: Creative Kitchen youtube channel

Příspěvekod Host » 17. říjen 2016 08:05

Tohle se mi libi, dostal jsem chut na vysledek... :P Sledovanost by urcite velmi zvedlo nekolik dilu, ktere by se zabyvaly kuchynskou upravou domacich mazlicku. Napriklad dusena Civava s chrestem s bilou bagetou, nebo navod jak spravne nechat psa pred pecenim vyproudit v pramenite vode. Take boj za rovna prava na pekaci pro kocicky i pejsky ddiskriminovane veprovym, hovezim a jinym bez lasky chovanym masem by pritahl davy priznivcu i odpurcu dobreho jidla. Preji hodne stesti, at se dari :)
+Lenka Hodnocení: +1
Host
 
IP: 193.86.92.1xx

Reputace: 0

PředchozíDalší

Zpět na O videu a jeho tvorbě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé