Canstock - administrativa

Diskuse o ostatních - menších - fotobankách, jako je CanStockPhoto, Depositphotos, StockFresh, CutCaster, YayMicro a další

Canstock - administrativa

Příspěvekod Lenka » 4. únor 2015 16:41

Tak jsem prolezla do Canstocku s fotkama na první pokus (jako fakt fotky) - vím, že žádná meta, ale tohle mě vždy dokáže překvapit, po cirkusu, kterej mi s fotkama předvádí Fotolia a Šutrák - a teďka mi není jasný - tam se neposílá sken OP a podobný cirkusy? MR mají vlastní od svého právníka, nebo jim stačí všeobecný? Akceptujou Moneybookers, případně šeky, nebo jsou to jedni z těch magorů, co trvaj na PayPalu? Případně další postřehy tohoto typu uvítám. :D
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: Canstock - administrativa

Příspěvekod Ravennka » 4. únor 2015 17:22

1. Já mám univerzální PR, nemají s tím problém (počítám, že s MR to bude obdobný, že jim stačí, že je... jaký přesně je šumák).

2. Mají Moneybookers (nejméně $50) i šeky ($100).

3. sken OP se asi neposílá, já to alespoň zpětně nedohledala...

A ještě postřed - do kategorií to můžeš cpát po schválení, ale mám pocit, že se tu už řešilo, že to prakticky nikdo nedělá...
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Canstock - administrativa

Příspěvekod Lenka » 4. únor 2015 18:38

To nahrávání je - hustý.... Tohle vědět, tak jsem tam dávno.... Jak moc bazírujou na popisech? (Bigstock mi furt vrací hlavně abstrakce kvůli tomu, že údajně popis není dost popisný, dost to zdržuje a stejně nic neprodaj).
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: Canstock - administrativa

Příspěvekod PandaWild » 4. únor 2015 18:42

:-) Leni já bych řekl že je jim to fuk. Vyhazujou jen velmi zřídka něco, např. jen když jim pošlu hodně mizernou rozmazanou fotku. Ilustraci (texturu) tuším snad jen jednou, že se jim pixely nezdály dost pixelované. Ale kvůli popisce či keywordům nikdy.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: Canstock - administrativa

Příspěvekod Ravennka » 4. únor 2015 18:47

Mi vyhodili fotku hnusnýho trávníku a pak jednu texturu z Taxigenu a za to 4x... se jim to tam asi nějak pochroumalo při nahrávání :D Ti neřeší snad vůbec nic :D

Ale taky žádné zázračné prodeje... nicméně, za nulovou námahu každý dolar dobrý :D
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Canstock - administrativa

Příspěvekod PandaWild » 4. únor 2015 18:55

Já je mám v žebříčku příjmů nad DepositPhotos, Pond5 i BigStock. Už jsem tam měl i výplatu (po 1 roce). Mně za to určitě stojí.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: Canstock - administrativa

Příspěvekod Ravennka » 4. únor 2015 19:01

Tyo... asi s tím Canstockem něco dělám špatně.. zaseklo se mi nahrávání vektorů, málo tam vydělávám (ani ne 4% SS). A nebo mám nadprůměrně dobrý BigStock (pere se o třetí místo s Dreamstime, aktuálně BigS vyhrává).
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Canstock - administrativa

Příspěvekod Lenka » 4. únor 2015 19:48

To bude spíš tím Bigstockem. Já mám Big, Deposit a Istock daleko za Pondem, Dreamstime a Fotolií, pak je Šutr a vyhrává 123. Zatím teda. U Istocku beru, že mám málo věcí, ale B a Dp možná časem pustím, jestli se budou pořád takhle plouhat. Asi nemají smysl pro skutečnou krásu. :lol:
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: Canstock - administrativa

Příspěvekod Fyletto » 4. únor 2015 20:03

CS má teď s vektory problém. "Stuck in processing". Mají jako jedni z mála systém, který generuje náhledy sám přímo z vektorů a často se jim to kazí. Neustále to opravují. Zrovna teď jim systém s vektory spadl. Nicméně právě u vektorů bych s CS vytrval. Narozdíl od fotek mají skoro 100% přijetí a i docela solidní prodeje. U fotek je to horší. Prodeje slabší a víc se vyhazuje. Přijetí snímků u fotografů je mezi 60-97%, u zkušenějších nad 85%.
Hodnocení: 0
Fyletto
 
Příspěvky: 66
Registrován: 18. červenec 2013 09:02

Reputace: +4

Re: Canstock - administrativa

Příspěvekod Lenka » 4. únor 2015 20:05

Tak já jsem tak vyškolená od Ss, že pokud by mi někdo bral řekněme 50% fotek, tak je to zlatý. :lol: A Cs se při přijetí tvářil, že mu moje fotky nevaděj, ta šup tam s nima. :lol:
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Další

Zpět na Ostatní microstock fotobanky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé