Photodune všeobecně

Diskuse o ostatních - menších - fotobankách, jako je CanStockPhoto, Depositphotos, StockFresh, CutCaster, YayMicro a další

Re: Photodune všeobecně

Příspěvekod mp82 » 19. srpen 2013 11:24

Zdravím, tak jsem se po letech znovu podíval na graphicriver a stále se nestačím divit. Ten upload je fakt masakr. Ale dejme tomu, dva druhy náhledů by ještě vygeneroval PS automaticky, ale ono si to netahá žádný data z IPCT (nebo jak se to píše)? To jako myslí vážně, že budu u všech vektorů (i grafiky) vypisovat (kopírovat) název, popis a klíčová slova ručně? To je přece holej nesmysl...

Nebo dělám něco špatně? Díky moc za jakýkoli postřeh.
Hodnocení: 0
mp82
 
IP: 93.91.49.1xx

Reputace: 0

Re: Photodune všeobecně

Příspěvekod Bananaboy » 19. srpen 2013 18:02

Politika GraphicRiver je hodne odlišná od väčšiny ostatných fotobánk. GR ide viacej o kvalitu ako o kvantitu. Z toho dôvodu na jar na prelome apríla a mája zvyšovali grafikom odmeny. Odôvodnili to tým, že kladú na nich čím ďalej vyššie nároky, tak že si zaslúžia aj vyšší zárobok. Celkom milé od nich. :D Oni proste chcú, aby sa každý grafik so svojimi grafikami maznal a hýčkal ich k dokonalosti a až potom jednotlivo nahrával. O bežné fotobankové "rýchlokvašáky" moc záujem nemajú a tomu zodpovedá aj to uploadovanie.

Ja už som sa trochu "vytrénoval". Keď si vopred pripravím náhľady a súbory nahrám hromadne cez FTP, tak sa dá s kopírovaním metadát na GR pridať jedna ilustrácia zhruba za 4-5 minút. Zvyčajne dávam na jednu dávku 10 ilustrácií a to mi zaberie tak hodinku.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

Re: Photodune všeobecně

Příspěvekod mp82 » 21. srpen 2013 06:59

Díky za reakci. Ale jo v podstatě to chápu, nakonec fotobank, kde berou každou hovadinu je tu dost :) Ale to kopírování klíčových slov, to je fakt vopruz. No, zkusím tam něco nahrát, až na to budu mít čas a nervy a uvidíme. Každý si asi musí zkusit, jestli se mu to vyplatí, nebo půjde jinam honit kvantitu :)
Ještě jednou díky.
Hodnocení: 0
mp82
 
IP: 178.255.168.xx

Reputace: 0

Re: Photodune všeobecně

Příspěvekod Zdenka1967 » 7. září 2013 09:34

Ahoj, dostala jsem od Graphicriver tento e-mail:

Congrats on your work!
I created a site for entrepreneurs, where they can access tools and
resources like yours.

Can I feature your work there? It has no costs whatsoever for you and will
help drive your sales.

There are more than 2 million Google queries each month on how to create
sites using templates, plugins, code, logos etc.
My job is to funnel the users to buy your products.

If you are interested can you please register here? -
http://www.acceleraTHOR.com

Thanks!
Ana

Setkali jste se někdo s touto společností? Dívala jsem se na jejich odkaz, a kromě registrace nefunguje žádný odkaz. Zdá se mi to podezřelé...
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Zdenka1967
 
Příspěvky: 127
Registrován: 9. duben 2013 10:01
Bydliště: Ostravsko

Reputace: 0

Re: Photodune všeobecně

Příspěvekod Bananaboy » 7. září 2013 10:03

Zdenka1967 píše:Ahoj, dostala jsem od Graphicriver tento e-mail:


Ten e-mail som dostal dnes aj ja cez GraphicRiver. Ich stránka vyzerá divne. Žiadny kontakt, žiadne podmienky použitia. Takže zrejme sú to nejakí unterwassermani, ktorí spamujú cez Envato poštu.
Pozerám, že to dostali asi všetci členovia, pretože na Envato fóre už o tom vzniklo vlákno v ktorom viacerí píšu, že tú správu ignorujú a ja sa k nim pripájam. ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

Re: Photodune všeobecně

Příspěvekod Zdenka1967 » 7. září 2013 10:57

Ok, díky... Já se svou angličtinou nemám vždycky jasný názor... Taky budu ignorovat...
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Zdenka1967
 
Příspěvky: 127
Registrován: 9. duben 2013 10:01
Bydliště: Ostravsko

Reputace: 0

Re: Photodune všeobecně

Příspěvekod easegill » 24. září 2013 09:45

Ahoj, vypnuje se na na Photodune/Envato nějaký tax form, aby nedanili dvakrát, nebo to nejde? díky
Hodnocení: 0
easegill
 
IP: 178.72.253.2xx

Reputace: 0

Re: Photodune všeobecně

Příspěvekod Bananaboy » 24. září 2013 10:46

easegill píše:Ahoj, vypnuje se na na Photodune/Envato nějaký tax form, aby nedanili dvakrát, nebo to nejde? díky


Na Envate netreba nič vyplňovať. Majú to vymyslené chytrejšie než ostatné fotobanky. Pri posielaní peňazí je tam položka "I am an Australian Resident for Taxation Purposes" a ak nie si austrálčan a nezatrhneš ju, tak automaticky vedia, že ti nemajú nič strhnúť a že to budeš daniť vo svojej krajine.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

Re: Photodune všeobecně

Příspěvekod easegill » 24. září 2013 11:01

Perfektní, díky :)
Hodnocení: 0
easegill
 
IP: 178.72.253.2xx

Reputace: 0

Re: Photodune všeobecně

Příspěvekod Hamin » 19. listopad 2013 08:44

Ahoj,

na Videohive (Envato group) se mi stává, že mi zamítnou uploadované video, s hláškou: "Please remove the first blank frame from the .mov." Nějak netuším, co po mně chtějí... :). Jinde to samé video bez problémů schválili. Poradíte mi prosím, jak odstranit blank frame ? Nepoužívám žádné střihové programy. Snad jen Movie editor ve Win 7... :roll:
Hodnocení: 0
Nikon D7100, Sigma 17-55 f2.8 OS HSM, Sigma APO EX DG 70-200 f2.8 MACRO II, AF-S Nikkor 35mm f1.8, Nikkor AF D Micro 60mm f2.8, Flash SB-700, Softbox 60x60 for SB flash
Hamin
 
Příspěvky: 711
Registrován: 10. duben 2013 12:22

Reputace: +82

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní microstock fotobanky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé