VectorStock

Diskuse o ostatních - menších - fotobankách, jako je CanStockPhoto, Depositphotos, StockFresh, CutCaster, YayMicro a další

Re: VectorStock

Příspěvekod Petr1 » 11. květen 2016 17:39

styna píše:Má nějaký význam, co se týče rychlosti zpracování, psát na vectorstock mail, že jsem jim přes FTP poslala zipbalík souborů?

Myslím, že jo. Když jsem jim nenapsal, tak ten zip byl za 5 dnů pořád vidět ve složce kam jsem ho přes ftp nahrál, po mailu během jednoho dne zmizel.(asi na něm začli pracovat)
Zpracování jim trvalo cca 2 týdny.
Hodnocení: 0
Petr1
 
IP: 89.176.126.2xx

Reputace: 0

Re: VectorStock

Příspěvekod ToM » 2. říjen 2016 11:54

Funguje vám nahrávání přes Hightail? při uploadu mi to hází chybu 1002
Hodnocení: 0
ToM
 
IP: 93.91.49.1xx

Reputace: 0

Re: VectorStock

Příspěvekod Majk88 » 10. únor 2017 09:34

Čau chci se zeptat, opravdu není nějaká jiná možnost nahrávání?....musí být zmenšenina JPG? při nahrávání vektorů? ...
Hodnocení: 0
www.majkportfolio.com
"Graphic Design is my passion"

Můj Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCfq2wfheTSWhougx_BLhEbw
Uživatelský avatar
Majk88
 
Příspěvky: 563
Registrován: 5. květen 2013 20:26

Reputace: +40

Re: VectorStock

Příspěvekod PandaWild » 10. únor 2017 14:31

Poslat jim to hromadně na CD. Ale ta zmenšenina se dělá snadno, dávkově pomocí makra ve Photoshopu.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: VectorStock

Příspěvekod Bananaboy » 10. únor 2017 14:37

Majk88 píše:Čau chci se zeptat, opravdu není nějaká jiná možnost nahrávání?....musí být zmenšenina JPG? při nahrávání vektorů? ...

Hightail ti nefunguje, alebo čo? Proste im to tam pošli v 100+ zipových balíčkoch a hotovo. Pri uploade cez Hightail nemusíš mať zmenšeniny JPG.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

Re: VectorStock

Příspěvekod styna » 4. srpen 2017 11:49

Ahojte, můžete mi někdo říct, jestli se mění způsob nahrávání na vectorstock? Z níže vloženého mailu jsem pochopila, že se bude nahrávat přes FTP (ne už přes Hightail) a bude se opravdu muset zmenšovat???

Hi there

This email is to inform you, we are no longer supporting Hightail / Yousendit uploads.

We have activated FTP for your account for future uploads,

You can still use - https://www.vectorstock.com/upload or follow the details below for your FTP transfer - Your username needs to be lower case please.

Artists' must have TLS set as encryption when connecting.

FTP host: batch.vectorstock.com
Username: [VectorStock Artist USERNAME]
Password: [Vectorstock EMAIL]

Please place your all your EPS and JPG previews into ONE master folder and zip it. You do not need to zip each file individually.

JPGs can be any size, so long as one side of the JPG is 1000 pixels or over.

Once you have finished uploading please email support@vectorstock.com and the team will check and process all your files into your portfolio for you.

As the files go live you will be notified.

Attached is an infographic further explaining FTP upload - please let us know if you need any other information.


Best regards, Simon
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
styna
 
Příspěvky: 1041
Registrován: 14. září 2013 06:20

Reputace: +40

Re: VectorStock

Příspěvekod shalom3 » 4. srpen 2017 12:27

Já to chápu tak, že naopak se nebude muset zmenšovat - rozumím tomu tak, že JPG může být jakékoli velikosti, pokud jedna strana JPG bude 1000 pixelů nebo větší.
Dále nahrávat se bude přes FTP s nastavením, jak tam uvádějí, vše je možno zazipovat do jediné složky.
Nějak ale nerozumím tomu:
Once you have finished uploading please email support@vectorstock.com and the team will check and process all your files into your portfolio for you.
To jako po každém uploadu se jim musí napsat, aby to zkontrolovali?
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4475
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1038

Re: VectorStock

Příspěvekod PandaWild » 4. srpen 2017 12:46

Myslím si že oni míní tak, že jednotlivé vektory se budou nadále nahrávat přes web, a větší dávky přes FTP jako jeden velký balík ZIP (+informovat je o nahrání ZIP balíku).
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: VectorStock

Příspěvekod admin » 4. srpen 2017 13:12

Po tomto emailu jsem to minulý týden po několika letech zkusil a nahrál jim tam asi 6 zipů a docela to funguje. Ani jsem nikomu nepsal email. Po cca hodině zip zmizel z FTP a pak se objevil v pending a druhý den už to bylo online.
Hodnocení: 0
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 2113
Registrován: 3. duben 2013 09:17

Reputace: +554

Re: VectorStock

Příspěvekod Bananaboy » 4. srpen 2017 13:40

No jo no... a mne zase žiadny e-mail z Vectorstocku neprišiel. Zase sa na mňa vyprdli. Ešteže ste to napísali aspoň sem na fórum. Už som aj uvažoval, že tam v najbližších dňoch po dlhom čase hodím nejaký megabalík na Hightail a prikŕmim pohasínajúce predaje. No to by som tomu dal.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3837
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1026

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní microstock fotobanky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé