Zkušenosti s fotobankou Getty Images

Fotobanky, které prodávají obrázky s licencí RM (například Alamy)

Re: Zkušenosti s fotobankou Getty Images

Příspěvekod Návštěvník » 7. leden 2015 22:38

pokud neprokazes, zes ji nekoupil kvuli tomu abys getty nejak vyuzival, při arbitrazi ti ji "odeberou"...ale zase budes slavnej ;-)
Mozna, ze tu domenu ani nechtej. Blbe na ni pujde propagovat tvůj obsah, ma cenu spis jen pro zobrazeni reklam
Hodnocení: 0
Návštěvník
 
IP: 92.240.185.1xx

Reputace: 0

Re: Zkušenosti s fotobankou Getty Images

Příspěvekod ypres.bass » 8. leden 2015 00:38

no já mám zažádané v Getty o Contributora, tak jsem to chtěl redirectovat na svůj profil
Hodnocení: 0
www.politicon.eu | www.simonds.store
Uživatelský avatar
ypres.bass
 
Příspěvky: 351
Registrován: 2. duben 2014 12:55
Bydliště: Pardubice

Reputace: +26

Re: Zkušenosti s fotobankou Getty Images

Příspěvekod adrian » 8. leden 2015 20:34

Miky,že "co s tim nadelame?!" jednoducho ich budeme ignorovať, nie oni rozhodujú kto bude tvoje diela predávať,ale hlavne ty. Ja viem, že to nie je ružové ani na iných FB, ale podľa mňa títo a ešte depositphoto je to najhoršie z najhoršieho, preto som k nim ani nešiel a DP som deaktivoval a myslím, že tak minulý rok podľa diskusie na microstock fóre urobilo viac autorov. Možno to nepocitia keď odídem ja, ale ak tak urobí už istý počet ľudí, alebo niekto so zaujímavým a veľkým portfóliom mohlo by to zmeniť ich prístup a rétoriku.
Hodnocení: 0
adrian
 
Příspěvky: 195
Registrován: 14. listopad 2013 13:56

Reputace: +1

Re: Zkušenosti s fotobankou Getty Images

Příspěvekod Návštěvník » 8. leden 2015 21:55

Když se rozjel DolarPhotoClub, začali velcí odcházet a Fotolii to dostalo do úzkých. Na jak dlouho? Dva tri mesice brali cokoliv aby co nejrychleji dorovnaly ubytek obsahu a ted uz je všechno ve starych kolejích. A hlavne, DPC jede :-(
Hodnocení: 0
Návštěvník
 
IP: 92.240.185.1xx

Reputace: 0

Re: Zkušenosti s fotobankou Getty Images

Příspěvekod CSA » 21. červen 2017 19:59

Zdravim, mám s Getty takovej problém :)
Mám tam nějaký balík fotek už pár let a před časem jsem koukal, že mám na účtě $98.78, pár dní na to mi to vyskočilo na $99.90, tak jsem si říkal, že za chvíli mi od nich konečně přijdou prachy ... nicméně o měsíc později tam najednou bylo jen $72.07 a teď o další měsíc dýl už mi to ukazuje zůstatek jen $4.83 ... tak WTF? :evil:
Řešil u nich někdo něco podobnýho?
Hodnocení: 0
CSA
 
Příspěvky: 4
Registrován: 21. červen 2017 19:47

Reputace: 0

Re: Zkušenosti s fotobankou Getty Images

Příspěvekod castyhost » 21. červen 2017 20:47

to je divny, podivej jak mas nastaveni plateb, neposilaj to jinymu?
Hodnocení: 0
castyhost
 
IP: 92.240.163.2xx

Reputace: 0

Re: Zkušenosti s fotobankou Getty Images

Příspěvekod CSA » 21. červen 2017 22:46

Ne, mám tam svůj PayPal účet (email), ale nikdy mi tam od Getty/iStock nic nepřišlo
Hodnocení: 0
CSA
 
Příspěvky: 4
Registrován: 21. červen 2017 19:47

Reputace: 0

Re: Zkušenosti s fotobankou Getty Images

Příspěvekod castyhost » 21. červen 2017 22:51

posilali nekdy v loni pozvanku na pristup pres nove rozhrani esp.gettyimages.com, nemas?

asi napis na podporu a trochu to nafoukni, at odpovi driv nez za dva mesice
Hodnocení: 0
castyhost
 
IP: 92.240.163.2xx

Reputace: 0

Re: Zkušenosti s fotobankou Getty Images

Příspěvekod PandaWild » 22. červen 2017 00:07

Na ESP je v Royalties / Sumary vidět pro každý měsíc, zda (a kolik) proběhla výplata nebo zda částka nedosáhla výplatní hranice. Případně se dá stáhnout podrobný export operací a tam by mělo být všechno dohledatelné co se tam kdy dělo.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: Zkušenosti s fotobankou Getty Images

Příspěvekod CSA » 22. červen 2017 11:57

Ty jejich výpisy, to je prasárna sama o sobě ... nechápu, proč nemůžou mít nějakou online statistiku jako ostatní fotobanky... lovit to z textových souborů je fakt luxus. Za 2015-2016 jsem tam měl asi 25 USD, z těch výpisů, co tam jsou novější nejsem schopnej vyčíst, co je výše příjmů. Mictostockr mi za letošek ukazuje prodeje za asi 12 USD (nemám tam moc fotek). Takže když to shrnu, nesedí nic s ničím.
Platba zjevně nikdy nikam neodešla, protože nikdy nepřesáhla hranici 100 USD... když jsem byl na 99,90, tak to začalo v následujících měsících ubývat až na stávající 4,83 :roll:. To je fakt dost záhadný chování.
Bohužel moje angličtina stačí tak na popis fotek, ne na hádání se s americkýma kapitalistama :D Ještě mě napadlo zkusit napsat na Českou pobočku...
Hodnocení: 0
CSA
 
Příspěvky: 4
Registrován: 21. červen 2017 19:47

Reputace: 0

PředchozíDalší

Zpět na Macrostock fotobanky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron