Připadají vám stránky 123rf přehledné?

Re: Připadají vám stránky 123rf přehledné?

Příspěvekod Lenka » 5. květen 2015 15:47

petr35 možná je to typem portfolia, já když nemám v donate NIC tak se mi nestahuje NIC (jako že zero), když tam mám určitou část portfolia (hlavně vektory), tak se to trochu hejbe. Dávám cca po 10ti obrázkách, když se k tomu dostanu (tzn několikrát denně - tzn za 10 dní skončí expirace několikrát denně pro různý časový pásma). Rozhodně to není tak, že bych se od té chvíle topila v milionech, ale dělá mi dobře vidět, že se za ten měsíc prodalo třeba 10 věcí, z toho 2 velký nebo tak. Určitě lepší, než hřebíkem do oka. Ještě nemám vychytaný, jestli je rozumný nebo nerozumný dávat free obrázky zároveň do followed. Mám pocit, že spíš ne.
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: Připadají vám stránky 123rf přehledné?

Příspěvekod petr35 » 5. květen 2015 17:21

Lenka - takže vlastně nakonec vlastně můžu být rád, že se mi něco prodá, i když nedávám žádný free foto na DONATE :D :D :D
Hodnocení: 0
petr35
 
Příspěvky: 203
Registrován: 6. srpen 2014 15:25

Reputace: 0

Re: Připadají vám stránky 123rf přehledné?

Příspěvekod Lenka » 5. květen 2015 18:40

petr35 píše:Lenka - takže vlastně nakonec vlastně můžu být rád, že se mi něco prodá, i když nedávám žádný free foto na DONATE :D :D :D


Pokud ti to takhle funguje, tak určitě buď rád. :lol:
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: Připadají vám stránky 123rf přehledné?

Příspěvekod PandaWild » 5. květen 2015 18:54

Škoda že je uvolnění do free tak pracné. Docela by mě zajímalo vyzkoušet na čas uvolnění třeba i celého portfolia - protože se uvolní jen malý web rozměr, něco jako demo, čímž je šance že se může zvýšit prodejnost větších rozměrů. Ale při uvolnění jen pár kusů to nemůže být poznat, to je moc malý vzorek. Zkoušel jsem asi 50 ilustrací a neviděl jsem rozdíl, chtělo by to zkusit větší kvantum.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7233
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1914

Re: Připadají vám stránky 123rf přehledné?

Příspěvekod Lenka » 5. květen 2015 18:58

Když už jsi je jednou uvolnil, třeba na těch 10 dnů, tak ti nějakej čas zůstanou v tom seznamu i expirovaný a můžeš je dávat hromadně po stránkách. Máš tam i vidět kolikrát se to free stáhlo. Já osobně teda vyklikávám ty, co jsou hodně stahovaný, a nechávám jim spíš ležáky. :-D Rusáci to dávaj tak po 5ti stránkách, to pak spláchne každýho. Proto dávám častějc, nevím, kdo se tam připlete. :-D
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: Připadají vám stránky 123rf přehledné?

Příspěvekod petr35 » 5. květen 2015 20:46

PandaWild - spíš co mám vypozorovaný ze zkušenosti, tak lidi zajímá asi více to, že si nějaké to foto, které se jim líbí můžou stáhnou free. A asi je moc nezajímá od koho to foto zadara je.
A popř. že by mu třeba mohli udělat kšeft jen pro to, že si něco stáhli zadara od dotyčného připěvovatele.
Hodnocení: 0
petr35
 
Příspěvky: 203
Registrován: 6. srpen 2014 15:25

Reputace: 0

Re: Připadají vám stránky 123rf přehledné?

Příspěvekod Lenka » 6. květen 2015 07:46

Proto říkám furt dokola nervi tam fotky. A už vůbec ne xichty. Panda má velký tapety 8000x8000 px, pokud by přes miniaturu nalákal kupce, tak se to vyplatí. Dtto s vektorama. Když tam dáš něco, co se ti hodně prodává v nejmenší webový velikosti, tak skutečně proděláš. Pokud tam dáš něco, o čem víš, že to má užitnou hodnotu od tiskový licence vejš, tak na tom vyděláš. Záleží na portfoliu. Možná tenhle postup pro tebe vůbec není. :|
-------------------po nějaké době-----------------------------------
petr35: kdybych uměla vyfotit to, co máš v portfoliu, tak tohle bych do free fakt nedávala, protože to má dva typy užití, jednak na malý weby pro MLM a jednak k úpravě pro velký firmy. Ve free se uplatní spíš pohlednice, osobní gratulace a podobný kraviny. Případně tapety, který si někdo vyzkouší jako vzorek a pak si jednu z 10ti koupí velkou. Zkusila bych spíš najít např. na facebooku nějakou mezinárodní skupinu co se zabývá mlm a nabídnout to tam. Zpravidla je inzerce povolena. Případně takovou založ. Nezapomeň na ref. odkaz. :-D
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: Připadají vám stránky 123rf přehledné?

Příspěvekod Lenka » 6. květen 2015 12:18

Wow! Původní 123RF je zpátky. Snad to vydrží (aspoň než nahraju a popíšu rozpracovanou dávku). :)
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: Připadají vám stránky 123rf přehledné?

Příspěvekod PandaWild » 6. květen 2015 12:24

Původní 123RF? Asi ne, to mají spíš zatím jen dočasně nejednotné, protože z editace obrázků se dá dostat na starý styl submitu.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7233
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1914

Re: Připadají vám stránky 123rf přehledné?

Příspěvekod Lenka » 6. květen 2015 12:30

To je fuk, hlavně když se v tom vyznám. :lol:
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

PředchozíDalší

Zpět na 123rf

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé