Kecy v kleci

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 12. září 2015 09:49

A také do kw "hamukecu", ať se to prodává i do Japonska. :lol: (stejně houby rozeznají křečka od myši)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7287
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +2006

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Lenka » 12. září 2015 10:24

Rastislav13 píše:dik presne to som chcel ten kontrast, tu je ešte jeden príklad http://www.shutterstock.com/pic.mhtml?id=315524696


Super! Proč nekoušou kabel?

PandaWild píše:A také do kw "hamukecu", ať se to prodává i do Japonska. :lol:


Jedině za předpokladu, že zároveň napíšeš i "kawaii" a "cute". :mrgreen:
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Rastislav13 » 13. září 2015 19:01

Ahojte našiel som fotobanku fotky and foto fotobanka nemáte niekto skúsenosti? Vďaka
Hodnocení: 0
Rastislav13
 
Příspěvky: 126
Registrován: 10. srpen 2015 21:39

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 13. září 2015 19:29

Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod thor83 » 14. září 2015 19:07

ojé dneska 2 prodeje po 14dnech na fotolia kochám se bo nevím .-)) vyvěsím prapor .
sry za spam ale moje první video chtěl bych dělat nejáky tutorialy bohužel komputer moc nemaka musím víc stříhat než ta mrcha vypočitá ale tak to je .-))

budu rád za jakou koliv odezvu
https://www.youtube.com/watch?v=LQwP2Lnlvg8
Hodnocení: 0
[URL=https://matchnow.info]Supreme Сasual Dating[/URL]
Uživatelský avatar
thor83
 
Příspěvky: 379
Registrován: 17. říjen 2014 17:02
Bydliště: GB

Reputace: +37

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod thor83 » 14. září 2015 19:46

tak sem to asi začaroval a dnes přišel 3tí prodej . světe div se za 3,3 creditů a to tato blbost
https://eu.fotolia.com/id/88073192

Bohušu jednou budu milionár
Hodnocení: 0
[URL=https://matchnow.info]Supreme Сasual Dating[/URL]
Uživatelský avatar
thor83
 
Příspěvky: 379
Registrován: 17. říjen 2014 17:02
Bydliště: GB

Reputace: +37

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Lenka » 14. září 2015 19:51

thor83 píše:tak sem to asi začaroval a dnes přišel 3tí prodej . světe div se za 3,3 creditů a to tato blbost
https://eu.fotolia.com/id/88073192

Bohušu jednou budu milionár


Jo, takový se prodávaj nejlíp.
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod thor83 » 15. září 2015 09:32

Psal sem ellie protože mi na pond5 visí videa v pending už 9tý den . Tak odpověděla že momentální čekací doba je 6 pracovních dní . Tak pro info
Hodnocení: 0
[URL=https://matchnow.info]Supreme Сasual Dating[/URL]
Uživatelský avatar
thor83
 
Příspěvky: 379
Registrován: 17. říjen 2014 17:02
Bydliště: GB

Reputace: +37

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod thor83 » 15. září 2015 17:01

Tak sem dnes udělal svojí první animačku v blenderu :roll:
Hrozný porod . Je to dost krátký a kupní potenciál těžko říct :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=WJ7GDvK6u9s&feature=youtu.be
Hodnocení: 0
[URL=https://matchnow.info]Supreme Сasual Dating[/URL]
Uživatelský avatar
thor83
 
Příspěvky: 379
Registrován: 17. říjen 2014 17:02
Bydliště: GB

Reputace: +37

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 15. září 2015 17:28

To vypadá perfektně. Délka - mohlo by to jet i poloviční rychlostí a bylo by to 14 sec.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7287
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +2006

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron