Nějak se mi to podařilo invertovat ten efekt ani nevím jak .To pozadí sem už ani nečekal že někde upotřebím . Je to takový to starý komunistický obložení budov co tu máme v Ústí jak máku
| Hodnocení: 0 |
| Hodnocení: 0 |
| Hodnocení: 0 |
| Hodnocení: 0 |
Rastislav13 píše:Ahojte idem si založiť pay pal účet a hned v úvode som narazil na problém stačí ten základný for you, alebo potrebujem biznis? Budem ho využívať len na príjem peňazí z fotobánk. Vďaka za radu.
| Hodnocení: 0 |
| Hodnocení: 0 |
| Hodnocení: 0 |
| Hodnocení: 0 |
Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
Shutterstock
Adobe Stock
Depositphotos
iStock
123RF
Dreamstime
VectorStock
BigStock
Pond5 (video)
Všechny nejdůležitější informace o fotobankách najdete přehledně uspořádané na webu fotobanky.cz.