Kecy v kleci

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Bananaboy » 1. říjen 2015 19:05

PandaWild píše:Možná by to někoho nenapadlo, ale řešení je jednoduché - stačí na portfolia nahrát 2x více věcí!!! :mrgreen:

To riešenie bude trochu zložitejšie. Ja som do portfólia nahral 3x viac vecí a príjmy sa "zvýšili" o 5-10%. A to je ešte hodne optimistický odhad. :(
Hodnocení: 0
Naposledy upravil Bananaboy dne 1. říjen 2015 19:09, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3911
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1080

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 1. říjen 2015 19:08

No tak oprava, i tak je to jednoduché ... stačí nahrát 2x více STEjNĚ DOBRÝCH věcí! :mrgreen:

Možná by stačilo jen vybrat obrázky v portfoliu a provést Ctrl+C a Ctrl+V. :-)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7287
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +2006

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Bananaboy » 1. říjen 2015 19:15

Tak aj ja som to opravil. Pomýlil som sa. Nebolo to 4x, ale iba 3x. Z cca 500 kusového portfólia som zvýšil na 2000 kusové a príjmy ostali prakticky rovnaké. Keď som dnes robil štatistiky a uvidel som, že za september 2015 som mal na Shutterstocku presne takmer taký istý príjem ako za september 2013, tak sa mi urobilo mdlo. :lol: :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3911
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1080

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 1. říjen 2015 19:29

Možná jsi tam už příliš dlouho a stagnuješ v tvorbě, chtělo by to změnu. "Stát se někým jiným"
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7287
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +2006

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Bananaboy » 1. říjen 2015 19:43

Návštevník tohto fóra s nickom "Petr" ktorý údajne ročne tvorí 3500 obrázkov a už ich má bohviekoľko (naposledy keď písal ich mal asi 7000) a berie z toho počtu nehorázne tisíce tvrdil, že málo recyklujem. Tak som začal viac recyklovať. No neviem, buď kecá, alebo ja zle recyklujem. Viem, že do nekonečna sa recyklovať nedá a začal som teraz hodne tvoriť aj nové témy, ktoré som doteraz nemal v portfóliu tak uvidím, či to bude mať nejaký efekt.
Dávam Shutterstockovému bolševikovi rok, maximálne dva. :lol: :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3911
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1080

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod novy » 1. říjen 2015 19:49

PandaWild píše:Možná jsi tam už příliš dlouho a stagnuješ v tvorbě, chtělo by to změnu. "Stát se někým jiným"

Já se stal po operaci ženou a na portfoliu se to vůbec neprojevilo :D
Hodnocení: 0
novy
 
IP: 46.135.49xx

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 1. říjen 2015 19:52

S Petrem si také říkám, zda něco neděláme špatně. Mám proti němu poloviční portfolio a zisk proti němu 10%. Asi jsme stále ještě nechytli tu správnou kočku za ocas. Připadá mi také, že finta je v recyklaci. Umět efektivně vytvořit kvanta zajímavého materiálu.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7287
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +2006

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Pedro » 1. říjen 2015 20:04

Nevím jestli je nutné "stát se někým jiným", já jen pozoruji stagnaci za poslední rok u SS a naproti tomu celkem velký nárust u IS, kde mám poloviční portfolio a přijemně roste i FT. A neřekl bych, že jsem nějak zvlášť změnil strategii co se týče tvorby.
Mám spíše jen pocit, jako by zákazníci začali více nakupovat na Istocku a Fotolii oproti Šutru...
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Pedro
 
Příspěvky: 369
Registrován: 24. únor 2014 15:33

Reputace: +78

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod lacodk » 1. říjen 2015 23:49

prosim vas vie mi niekto poradit ako zabranit aby mi na kazdej otvorenej stranke po kazdom kliku naotvaralo 6-8 okien z roznymi blbostami? Robi mi to treti den a nemozem absolutne nic pozriet bez toho aby tam navyskakovalo blbosti a pokial to nezavrem tak sa mi neda klikat. je to na tablete a idem pod windowsom.Okrem toho mi to brutalne spomalilo nacitavanie stranok .

dakujem
Hodnocení: 0
lacodk
 
Příspěvky: 440
Registrován: 27. únor 2015 16:05

Reputace: +14

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod lacodk » 2. říjen 2015 05:59

no a este uzivam mozillu
Hodnocení: 0
lacodk
 
Příspěvky: 440
Registrován: 27. únor 2015 16:05

Reputace: +14

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot]