Kecy v kleci

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod kelley » 2. říjen 2015 06:26

Hodnocení: 0
Blog o tom, co mě momentálně baví - tanec, turistika, fotografování, hudba... http://milpal.cz
Uživatelský avatar
kelley
 
Příspěvky: 298
Registrován: 8. červenec 2014 11:48
Bydliště: Brno

Reputace: +17

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Bananaboy » 2. říjen 2015 06:40

Ako prvú pomoc môžeš použiť AdBlock Plus rozšírenie do Mozilly, ale ako píše kelley zrejme si chytil nejaký malware, tak bude lepšie sa ho zbaviť úplne.
Po vyčistení tabletu doporučujem nainštalovať kvalitný antivírus a prestať chodiť na porno stránky. :lol: ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3911
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1080

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod lacodk » 2. říjen 2015 08:16

bananik co je to porno? :D :D
ved keby som tam chodil tak viem odkial to mam :?: :?:
ale skusim ten odkaz od kellyho
ono mi to vyhodilo vtedy vyrus vsetko som vycistil ale toto vyskakuje stale a vsetko otvara rychlostou spred 15 rokov :D
Hodnocení: 0
lacodk
 
Příspěvky: 440
Registrován: 27. únor 2015 16:05

Reputace: +14

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod majo4688 » 2. říjen 2015 08:52

Myslím, resp. je to úplne logické, že za stagnáciu príjmov i pri znásobení portfolia môže znásobenie cellkového portfolia na fotobanke. Ak za 2 roky narastie počet súborov na fotobanke 2-násobne, moje portfolio musí narásť 2-násobne len na to, aby vôbec udržalo výšku príjmov, nieto zvýšilo. A samozrejme pri postupnom zväčšovaní portfolia človek dospeje do bodu, kedy nie je schopný udržovať pomer množstva svojich súborov k celkovému množstvu súborov na fotobanke. Ale nehovorím nič nové, už sa to tu tuším riešilo. časy, kedy budúcnosť na fotobankách bola ružová, už sú, zdá sa, preč. Snád lepšie na tom môžu byť kvalitní tvorcovia, ktorí tvoria bestsellery a nemusia sa tak spoliehať len na znásobovanie portfolia v nádeji, že im to prinesie i znásobenie príjmov.
Hodnocení: 0
majo4688
 
Příspěvky: 205
Registrován: 18. květen 2015 12:19

Reputace: +3

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Bananaboy » 2. říjen 2015 09:04

Presne tak. Ja keby som chcel zdvojnásobiť príjmy, tak by som musel zdojnásobiť portfólio z 2000 na 4000 súborov vo veľmi krátkom čase. Napríklad za týždeň, alebo za mesiac. Lenže to je prakticky nemožné, pokiaľ majú mať tie súbory aj nejakú úroveň. Ak ja to svoje portfólio zdvojnásobím postupne počas ďalších dvoch rokov, tak budem so zárobkami na tej istej výške ako som teraz. A o tom to je.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3911
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1080

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 2. říjen 2015 10:40

Já bych spíš řekla, že každý z autorů má jistou měsíční "mez" - od nuly to pořád stoupá a pak dle náhody / kvality portfolia / obětování dostatečného počtu zvířat bohům... to nastoupá na určitou cifru. Na té se to pak drží a když člověk chce, aby to bylo lepší, tak musí vynaložit o hodně větší úsilí, než které měl, aby se dostal právě na tu svou mez... kam to šlo tak nějak "samo" =)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Jirik » 2. říjen 2015 11:16

asi to chce i obcas zmenit styl portfolia, ale trochu v masivnejsim meritku aby to zakaznik zjistil. A pak zkusit obcas treba uplne jinou kategorii, treba videotvorbu, nebo animaci, Afterefect aj., nebo primy prodej tvurci tvorby jako jsou rucne malovane obrazy aj. pres internet. Zkratka na kazdy tyden si naplanovat neco jineho na tvurci praci. Casem se treba neco lepe uchyti. A mozna prijde i nejaka prima zakazka. Nebo zkusit frelancer.com nebo jak se to jmenuje, zatim jsem se po podobnych aktivitach nedival, snad to v budoucnu jeste prijde.

Odesláno z mého LG-D405 pomocí Tapatalk
Hodnocení: 0
https://SecreLocal.com - Meet Girls Live Chat - No Verify - Anonymous Sex Dating - [url=https://SecreLocal.com/girls.html] Local Dating Sites [/url]
Uživatelský avatar
Jirik
 
Příspěvky: 693
Registrován: 11. duben 2013 21:56
Bydliště: Praha

Reputace: +38

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 2. říjen 2015 13:10

čistě teoretická otázka, když jsme u té recyklace...

Dejme tomu, mám 100 objektů (o stejné velikosti, v jedné složce), každý v jednom .ai ... a udělám si třeba nějaké pozadí, kam chci každý z těch objektů fiknout a udělat tím 100 "nových" ilustrací.
Teď - dá se udělat nějaká automatizace, která by vždycky vzala ve složce s objekty ten 1 objekt, frkla to na to místo na tom pozadí, kam mu určím, uložilo se to a nazdar?! :D Že bych nechala compa, ať mi to vlastně udělá sám, třeba zatímco já budu spát? :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Anika » 2. říjen 2015 13:51

Tedy čistě teoreticky - nedávno jsem nad tím přemýšlela, myslím že přesně takhle nějak to dělají všichni ti recklátoři z východu, co mají 50000 obrázků v portfoliu. To přece není možný dělat ručně...
Mít jednu složku s objekty a druhou s pozadími a zkombinovat všechno se vším, a už to frčí :lol: V ilustrátoru mají uložený styl, ten se nějak automaticky přiřadí..., kdoví.
Jen počkej, do zítra sem Panda něco hodí... :lol: :) :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 2. říjen 2015 14:09

Ehm :oops: Zrovna jsem chtěl psát, že se skripty by to asi nebyl problém, jen asi na to není nic obecného zatím napsaného. (safra že bych se podíval na AI skripty? Nevypadají složitě)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7287
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +2006

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot]