Kecy v kleci

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 2. říjen 2015 22:40

Jasně, jak prosté, milý Watsone... aby byla plátna stejně velká... Obrázek
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod lacodk » 2. říjen 2015 23:39

kelley píše:To vypadá na nějaký virus nebo spíš malware... Zkus http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/antiviry/jednoucelove/malwarebytes-anti-malware/



aj po instalacii a scane (naslo 251) to stale vyskakuje a prepina ma na ine stranky
takze toto to asi nebude :?:
Hodnocení: 0
lacodk
 
Příspěvky: 440
Registrován: 27. únor 2015 16:05

Reputace: +14

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Lenka » 3. říjen 2015 08:38

ty máš windowsy? matně se pamatuju, že tam existovala skrytá složka, která si pamatovala všelijaký ty automatický spuštění, nastavení a podobně, co tam napáchaly viry, takže i po odstranění virů to házelo na problematické stránky, a muselo se to odmazat ručně v registrech - ale už si moc nepamatuju, kde se to hledalo, je to cca 10 let, co jsem naposledy dělala ajťáka.
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod lacodk » 3. říjen 2015 12:59

an tablet mam pod windowsom a doteraz vsetko slo ako malo a zrazu sa to ....... no nenormalne cosi
asi budem musiet za nikym zajst :evil: :evil: :evil: :evil:
Hodnocení: 0
lacodk
 
Příspěvky: 440
Registrován: 27. únor 2015 16:05

Reputace: +14

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Bananaboy » 3. říjen 2015 13:29

A skúsil si ten AdBlock Plus o ktorom som písal? Vírus to síce neodstráni, ale mali by ti aspoň prestať vyskakovať tie otravné okná a reklamy. ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3911
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1080

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 3. říjen 2015 13:33

Záloha dat a pak přeinstalit, nazdar ;) dobře - rychle - levně =)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod host » 3. říjen 2015 14:03

Ahoj, nebude asi jediný, taktiež mi to začalo robiť pred troma dňami, mám antivir Panda :D, taktiež používam Heimdal...prechádzal som pc spybotem, adwcleanerem, ccleanerem registre a nič, problém je ten, že to fakt robí len na SS stránke...nakoniec som nainštaloval adblock, inak to stále riešim...
Hodnocení: 0
host
 
IP: 188.123.112.2xx

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 3. říjen 2015 15:56

Ravennka píše:Jasně, jak prosté, milý Watsone... aby byla plátna stejně velká... Obrázek
Zatím to neumím ošetřit skriptem, tak asi nejlépe před uložením těch výchozích obrázků vycentrovat plátno na obrazovce s Zobrazení > Do celého okna (View > Fit in Window), klávesa Ctrl+0. Tím by se zajistilo že na sebe budou sedět.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7287
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +2006

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod lacodk » 3. říjen 2015 22:27

mne to zacalo na SS asi pred 5 dnami a neda sa nic normalne pozerat ak otvorim stranku bud 50% obrazovky je 5-7 okien s reklamou alebo ma to zacne automaticky hadzat na rozne stranky hier a reklam.Okrem toho mi to brutalne spomaluje tablet
ale teraz mi to robi na kazdek stranke a ak chcem nieco napisat tu tak 1-2 min.vyklikavam reklamy alebo sa musim vracat spat z inych stranok

Bananik:Skusil som ten prvy link a skusim aj to tvoje.Ten prvy link sice odchyti a zaregistruje ale nic sa nezlepsilo :roll: :roll: :roll:
Hodnocení: 0
lacodk
 
Příspěvky: 440
Registrován: 27. únor 2015 16:05

Reputace: +14

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod shalom3 » 3. říjen 2015 23:15

To, co popisuješ, mi začal dělat před pár měsíci Google Chrome, žádný antivir nic neodhalil. Nakonec jsem ho odinstalovala a nahradila Firefoxem, od té doby se to neukázalo. Zkus to tedy obráceně, nahraď svoji Mozillu buď Google Chromem nebo možná ještě lépe Operou (ta se poslední dobou poměrně vylepšila). Za to vyzkoušení nic nedáš. Případně si můžeš zkusit projet tablet pomocí Spybotu - http://www.slunecnice.cz/sw/spybot/
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4690
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1193

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot]