
kelley píše:To vypadá na nějaký virus nebo spíš malware... Zkus http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/antiviry/jednoucelove/malwarebytes-anti-malware/
| Hodnocení: 0 |
| Hodnocení: 0 |
| Hodnocení: 0 |
| Hodnocení: 0 |
| Hodnocení: 0 |
Zatím to neumím ošetřit skriptem, tak asi nejlépe před uložením těch výchozích obrázků vycentrovat plátno na obrazovce s Zobrazení > Do celého okna (View > Fit in Window), klávesa Ctrl+0. Tím by se zajistilo že na sebe budou sedět.Ravennka píše:Jasně, jak prosté, milý Watsone... aby byla plátna stejně velká...
| Hodnocení: 0 |
| Hodnocení: 0 |
| Hodnocení: 0 |
Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse
Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot]
Shutterstock
Adobe Stock
Depositphotos
iStock
123RF
Dreamstime
VectorStock
BigStock
Pond5 (video)
Všechny nejdůležitější informace o fotobankách najdete přehledně uspořádané na webu fotobanky.cz.