Kecy v kleci

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 5. říjen 2015 15:54

Asi v tom, že v eurech ta čísla nevypadají tak hezky jako v Kč. :D ... teda, pravda, kdyby místo Kč ta bylo Euro při stejných číslech, to by vypadalo líp.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7287
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +2006

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Jirik » 5. říjen 2015 15:56

Ja to mam obdobne, ale take stagnuji, za posledniho 1/4 roku zadne zlepseni trzeb a to pridavam 100ks mesicne, tapety a obcas nejake to video.

Odesláno z mého LG-D405 pomocí Tapatalk
Hodnocení: 0
https://SecreLocal.com - Meet Girls Live Chat - No Verify - Anonymous Sex Dating - [url=https://SecreLocal.com/girls.html] Local Dating Sites [/url]
Uživatelský avatar
Jirik
 
Příspěvky: 693
Registrován: 11. duben 2013 21:56
Bydliště: Praha

Reputace: +38

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Bananaboy » 5. říjen 2015 16:04

Jirik píše:Ja to mam obdobne, ale take stagnuji, za posledniho 1/4 roku zadne zlepseni trzeb a to pridavam 100ks mesicne, tapety a obcas nejake to video.

1/4 roku je ešte pohoda. Ja už stagnujem spomínané 2 roky od roku 2013. Až niekto z vás náhodou vymyslíte stroj času a pôjdete s ním späť do roku 2013, tak ma tam poriadne kopnite do zadnice nech sa preberiem. :lol: :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Bananaboy
 
Příspěvky: 3911
Registrován: 8. duben 2013 19:18
Bydliště: Slovensko

Reputace: +1080

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod návštěvnice » 5. říjen 2015 16:18

foto píše:
návštěvnice píše:Ano, je to běh na hodně dlouhou trať a pro většinu lidí, co začínají až teď, je prostě pozdě. Obrázků je na fotobankách už moc a šance na úspěch pro nováčky jsou minimální. Můj vývoj:

2011 - příjem 0-1000 Kč měsíčně
2012 - příjem 1000-5000 měsíčně
2013 - příjem 5000-20000 měsíčně
2014 - příjem 20000-35000 měsíčně
2015 - příjem 35000-50000 měsíčně

Po dvou letech chudoby se to obrátilo k lepšímu až na konci třetího roku... kdybych se víc snažila, možná to mohlo být dřív.

Něco jiného jsou čísla a něco jiného ukázka tvorby. Dáš link na portfolio?


Samozřejmě, že nedám. Už tak vím minimálně o čtyřech lidech, co mě kopírujou - naštěstí to nejsou Češi. U jedné se mi podařilo, že jí Shutterstock zrušil portfolio, zbytek nechávám, protože kopírujou vždy jen část obrázku... :-/ ale není to hezký pocit vidět svoje zkopírované a zdeformované obrázky v cizích portech... Jinak už jsem tu několikrát psala - kreslím hlavně lidi a zvířata, tedy ne typické komerční věci, kterých už jsou fotobanky přesyceny.
Hodnocení: 0
návštěvnice
 
IP: 109.231.160.xx

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod návštěvnice » 5. říjen 2015 16:20

Bananaboy píše:
návštěvnice píše:2011 - příjem 0-1000 Kč měsíčně
2012 - příjem 1000-5000 měsíčně
2013 - příjem 5000-20000 měsíčně
2014 - příjem 20000-35000 měsíčně
2015 - příjem 35000-50000 měsíčně

No..., do roku 2013 by sa môj vývoj zhruba zhodoval s tvojím, ale potom "soudruzi z NDR" niekde urobili chybu. :lol: A doteraz neviem kde.


Máš v portfoliu pěkné věci, ale stejné mají tisíce dalších kontributorů. Když se víc neodlišíš, nemůžeš zvýšit výdělky - berou snad už 600 000 nových obrázků/fotek týdně :(
Hodnocení: 0
návštěvnice
 
IP: 109.231.160.xx

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod návštěvník » 5. říjen 2015 16:24

Tak se návštěvnice ukaž, jak se správně odlišit od konkurence. Tvůj link by vše vyjasnil.
Hodnocení: 0
návštěvník
 
IP: 109.80.147.1xx

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 5. říjen 2015 16:30

Z jiného soudku - ten skript je parádní! Obrázek

Má akorát jednu jedinou "vadu" - každý objekt se tam cpe do samostatné vrstvy... takže když jsem tam měla ikonku qr kódu, tak z toho mám 280 vrstev :lol: A nakonec tam byla ještě jedna tak, jak měla být - zgrupovaná. Jako ono je to vcelku jedno asik, tohle je dost výjimka a u těch ostatních to alespoň doupravím při přípavě, aby to bylo úplně ok a nedělalo to nějaký bordel 8-)

Takže, Pando, Obrázek
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod návštěvnice » 5. říjen 2015 16:40

návštěvník píše:Tak se návštěvnice ukaž, jak se správně odlišit od konkurence. Tvůj link by vše vyjasnil.


Už jsem tu psala několikrát, co kreslím, a že další set lesklých buttonů nebo moderních business pozadí k vyšším výdělkům nepovede. Ale bohužel, lidi jsou zaseklí v tom svém stylu. Nikdo se nechce štvát s kreslením postaviček, radši udělá další button nebo seamless pozadí - protože ty přece mají všichni :|
Hodnocení: 0
návštěvnice
 
IP: 109.231.160.xx

Reputace: 0

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 5. říjen 2015 17:01

To je spíš o tom, že button zvládne každej, ty postavičky už jsou trochu jiný lvl, kam každý prostě nedosáhne... já bych kreslila postavičky, zvířátka a podobně tak ráda... kdyby se to tomu alespoň maličko pak podobalo ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod navštěvník_3 » 5. říjen 2015 17:05

Už jsem tu psala několikrát, co kreslím, a že další set lesklých buttonů nebo moderních business pozadí k vyšším výdělkům nepovede. Ale bohužel, lidi jsou zaseklí v tom svém stylu. Nikdo se nechce štvát s kreslením postaviček, radši udělá další button nebo seamless pozadí - protože ty přece mají všichni :|


muzu se zeptat na velikost portfolia? (řádově).

Ono to bude asi klasiky konflikt mezi kvalitou a kvantitou.


díky
Hodnocení: 0
navštěvník_3
 
IP: 188.122.208.xx

Reputace: 0

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé