Kecy v kleci

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Anika » 23. říjen 2015 08:50

Skvělý, tak mi dnes na bigstocku vyhodili vektor z důvodu špatné expozice:lol:
http://www.shutterstock.com/pic.mhtml?id=329427602

Reason: EXPOSURE ISSUE: Image is not properly exposed. Issue includes one or more of the following: blown out highlights, overall lighting is too dark, or incorrect white balance settings.

Uznávám sebekrticky, že skutečně je to světlé a má to špatně vyváženou bílou. :D
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Lenka » 24. říjen 2015 07:09

Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Lenka » 24. říjen 2015 23:10

Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 24. říjen 2015 23:13

Jojo, díky, supr... ;)

BTW tohle je Vaše? http://cz.123rf.com/photo_15578002_whit ... leash.html :mrgreen:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Lenka » 24. říjen 2015 23:18

fotka ano, prase ne (ještě toho trošku) :-D
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 25. říjen 2015 08:25

No já jsem si myslela, jestli nemáte "nového" člena rodiny... :mrgreen: (že by Ti přišlo, že máš málo dětí, tak sis pořídila ještě jedno roztomilé prasátko)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Lenka » 25. říjen 2015 10:34

Ne. To je stará fotka ještě z Prahy, v té době se ještě nemuselo řešit vlastnictví prasete v rámci autorskejch práv. Předpokládám, že dneska už by mi ho nepřijali. :-D
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 25. říjen 2015 19:31

Určitě přijali, ale nesmí mít rozpoznatelné prvky kterými by se dal vlastník identifikovat - jako např. psí známka na krku. Naštěstí u zvířat nemáme tak dokonalé rozpoznávání "tváře", abychom je jednoznačně identifikovali jako je tomu u lidí.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7287
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +2006

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Lenka » 25. říjen 2015 20:05

Budeš se divit, ale např chovatelé rodokmenových koček si ty svoje přitroublíky poznají velice dobře. Tipuju, že obdobně to bude u chovatelů i jiných druhů, zvlášť pokud to je zvíře ne zcela běžné. Pokud je vidět i prostředí, dá se to celkem odhadnout. U dotyčného prasátka například je inkognito prolomeno zcela ujetým vodítkem (jako že špagátem). :-D
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Lenka » 25. říjen 2015 20:16

Člověk se snaží, dělá vrstvy, gradienty, blbne se spirálama, vymejšlí blbinky, a pak se s velkou slávou prodá ebola z texigenu a potom ještě lymská borelióza, na který je originální jen to, že je to ta samá ebola obarvená na zeleno. :geek:
Hodnocení: 0
Jsem medvěd.
Uživatelský avatar
Lenka
 
Příspěvky: 4050
Registrován: 11. březen 2014 14:56
Bydliště: Bojov, Čisovice-Bojov, Střední Čechy

Reputace: +206

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé