Kecy v kleci

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 27. říjen 2015 15:32

Dámy a pánové, žádné Vánoce... Velikonoce! PFka, přání... zapomeňte... "zběsile" (prakticky denně) se mi stahují velikonoční ilustrace. A to jich ani moc nemám.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Jirik » 27. říjen 2015 15:41

No a to jsem chtěl zrovna zkusit par postaviček se Santou. Ale nějaké nápady na focení a kreslení Velikonočních svatků mam take, no jsem je chtěl začít dělat až po novém roce. No co, zkusím pár kousků od všeho a uvidíme.

Odesláno z mého LG-D405 pomocí Tapatalk
Hodnocení: 0
https://SecreLocal.com - Meet Girls Live Chat - No Verify - Anonymous Sex Dating - [url=https://SecreLocal.com/girls.html] Local Dating Sites [/url]
Uživatelský avatar
Jirik
 
Příspěvky: 693
Registrován: 11. duben 2013 21:56
Bydliště: Praha

Reputace: +38

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 27. říjen 2015 16:04

Ono jestli má někdo víc a hezčích (což není takový problém) přání s Vánoci a Novoročenky, tak se určo chytá.. já tomu letos moc nedala, ale ještě hodlám taky něco přidat. Hafo lidí kupuje na poslední chvíli, aby to mohli rozeslat těsně před Vánoci =)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Jirik » 27. říjen 2015 18:44

Rolnicky rolnicky kam se podivas.... budu jen malicky kralicek velikonocni... uz mam dnes asi dost... muhehe... :)

Odesláno z mého LG-D405 pomocí Tapatalk
Hodnocení: 0
https://SecreLocal.com - Meet Girls Live Chat - No Verify - Anonymous Sex Dating - [url=https://SecreLocal.com/girls.html] Local Dating Sites [/url]
Uživatelský avatar
Jirik
 
Příspěvky: 693
Registrován: 11. duben 2013 21:56
Bydliště: Praha

Reputace: +38

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Sagi » 27. říjen 2015 19:12

Já zatím "žiju" přítomností - stahují se hlavně podzimní témata, Vánoce taky zatím nic moc. :)
Hodnocení: 0
Sagi
 
Příspěvky: 160
Registrován: 2. březen 2015 12:36

Reputace: +41

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 27. říjen 2015 19:33

Něco pro pobavení... koukněte na ten titulek - https://eu.fotolia.com/id/93705997 fakt by mě zajímalo, jak se to tam dostalo :lol: ale tak co, prodalo se to i s tímhle titulkem, tak to řešit nebudu :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod shalom3 » 27. říjen 2015 19:47

To je bomba - ale nahlédla jsem do tvého portfolia a při seřazení podle popularity je ten titulek skoro u každého obrázku. :lol: (no tedy ne až tak, ale u dosti obrázků). Tak nevím..... Tohle není špatná ilustrace, ale nic ve zlém, fraktál to taky nějak nepřipomíná https://eu.fotolia.com/id/93706291
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4690
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1193

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 27. říjen 2015 20:56

Lol... tak to asi je zvrtaná celá dávka :lol: asi bych se měla koukat na to, co potvrzuju, než to odešlu... no, na mazání kašlu, ale dík za upozornění. Začnu po tom koukat ;)

Alespoň to bude zajímavý pokus... třeba se to bude, díky tomu, zběsile kupovat :mrgreen:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod shalom3 » 27. říjen 2015 21:06

No jo, já jsem poučená osoba. Jednou jsem si takhle hromadně zpracovala celou dávku, naštěstí jsem si toho všimla před odesláním, tak se mi ten "ušetřený" čas tedy bohatě vrátil. :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4690
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1193

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 27. říjen 2015 21:40

No hlavně že kw jsou v pořádku... třeba ten titulek je prakticky k ničemu :mrgreen: uvidíme... pak dám vědět, jestli to nějak hnulo s prodeji :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé