Kecy v kleci

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Anika » 28. říjen 2015 08:29

Aspoň vidíš, že jsi na fotolii dobře zapsaná, schvalujou a ani nekotrolujou :D
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 28. říjen 2015 08:38

To víš... už jsem pod těch 10k v overallu :lol:

Nicméně dneska se stáhlo tohle https://eu.fotolia.com/id/93276297 takže ten titulek je fakt asi úplně jedno...
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod shalom3 » 28. říjen 2015 10:06

No vidíš, a mně zas někdy připadá, že ty kw jsou jedno. Například jeden obrázek na dreamstime se stál s poznámkou Buyer searched for: del de en con y (jde o obrázek se šablonou pracovního postupu v pěti krocích :) ) Možná to je tak trochu jako s nakupováním v hypermarketu - jdu pro rohlík, vidím zlevněnou deku, tak odcházím s dekou bez rohlíku :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
shalom3
 
Příspěvky: 4690
Registrován: 1. březen 2014 22:50

Reputace: +1193

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 29. říjen 2015 20:32

Pomozte mi najít logiku - proč se mi stahují PF 2015, když mám v portfoliu úplně stejné PF 2016? :? (na SS, tam je to jednoduše dohledatelné)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod PandaWild » 29. říjen 2015 20:40

Protože v cizině nevědí že to P.F. znamená francouzsky "Pour féliciter" = "pro štěstí", ale myslí si že to je z italštiny "Pianoforte" = "náhlé zeslabení", tedy náhlé rozloučení s uplynulým rokem. :? V novodobé počítačové terminologii též anglicky "Page Fault" = "chyba stránkování", neboli "pokus o přístup na neplatnou stránku" (zřejmě stránka 2015 kalendáře).
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7287
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +2006

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Jirik » 29. říjen 2015 20:43

Možná proto, že už jsou v minulosti někým koupený a tak jsou blíže k vyhledávanému termínu Nový rok a na datu tolik nezáleží, to už si snad dotyčný pozmění sám. A pak o několik řádů dále se najdou ty aktuální PFka s aktuálním datem, které se ještě neprodali.
Hodnocení: 0
https://SecreLocal.com - Meet Girls Live Chat - No Verify - Anonymous Sex Dating - [url=https://SecreLocal.com/girls.html] Local Dating Sites [/url]
Uživatelský avatar
Jirik
 
Příspěvky: 693
Registrován: 11. duben 2013 21:56
Bydliště: Praha

Reputace: +38

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Jirik » 29. říjen 2015 20:46

Poslední dobou přicházím na to, že až tolik nezáleží jakej titulek a kolik slov a KW se zapíše, ale záleží více na kvalitním a originálním obrázku, který něčím zaujme a poskočí rychleji na první příčky. To platí hlavně u SS.
Hodnocení: 0
https://SecreLocal.com - Meet Girls Live Chat - No Verify - Anonymous Sex Dating - [url=https://SecreLocal.com/girls.html] Local Dating Sites [/url]
Uživatelský avatar
Jirik
 
Příspěvky: 693
Registrován: 11. duben 2013 21:56
Bydliště: Praha

Reputace: +38

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod Ravennka » 29. říjen 2015 21:04

Tak zrovna u tohohle si ten rok nepřepíše, aniž by tomu věnoval pár hodin :D (najít font, vyvločkovat...) - http://www.shutterstock.com/pic-2261160 ... qXYQzg-1-3 (2015) http://www.shutterstock.com/cs/pic-3187 ... uuNaQ-1-15 (2016)

PFka kupují (a kradou 8-) ) naši + Slováci, Poláci, ale šly nějaké do US a jinam (zřejmě emigranti)... alespoň se pak můžu babičce chlubit s českou stránkou, kde pozná o co se jedná... vloni to byla síť stránek o zdraví - to babičku obzvlášť potěšilo :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod thor83 » 31. říjen 2015 00:10

Tak hlásím rekordy jak na SS tak FT i 123RF jak v počtu prodejů tak výdělek. Říjen mě potěšil tak snad to na Listoprd pojede stejně nebo lépe. Říjen pro mě nejvýdělečnejší za celou hystorii.DS o5 nezklamala a ani prd. -))
Hodnocení: 0
[URL=https://matchnow.info]Supreme Сasual Dating[/URL]
Uživatelský avatar
thor83
 
Příspěvky: 379
Registrován: 17. říjen 2014 17:02
Bydliště: GB

Reputace: +37

Re: Kecy v kleci

Příspěvekod thor83 » 31. říjen 2015 02:40

thor83 píše:Tak hlásím rekordy jak na SS tak FT i 123RF jak v počtu prodejů tak výdělek. Říjen mě potěšil tak snad to na Listoprd pojede stejně nebo lépe. Říjen pro mě nejvýdělečnejší za celou hystorii.DS o5 nezklamala a ani prd. -))


http://thordesign.cz/
Hodnocení: 0
[URL=https://matchnow.info]Supreme Сasual Dating[/URL]
Uživatelský avatar
thor83
 
Příspěvky: 379
Registrován: 17. říjen 2014 17:02
Bydliště: GB

Reputace: +37

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná fotobanková diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé