Copyright

Copyright

Příspěvekod Patas » 2. červen 2016 09:55

Zdravím, včera jsem nahrával fotku na Bigstock, která byla zamítnuta z důvodu světelnosti... Moc nechápu proč, protože jsem viděl víc světlejších fotek něž jsem měl já. Tak poté jsem světlá místa ztmavil a nevzalimi fotku z důvodu Image potentially infringes on another party’s intellectual property rights (e.g., someone else’s artwork is visible in the image or an object's design is protected by copyright) Snad mi poradíte :)
Hodnocení: 0
Patas
 
IP: 89.203.168.2xx

Reputace: 0

Re: Copyright

Příspěvekod Anika » 2. červen 2016 10:00

Z důvodu světelnosti - napsali doslova, že je to moc světlé? Spíš tam mohly být třeba přepaly...
Druhý důvod - na té fotce je něco, co je cizím autorským dílem, nějaká reklama, tapeta, obrázek na tričku, logo, třeba značka auta a podobně.
Ukaž nám tu fotku, poradíme.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: Copyright

Příspěvekod Patas » 2. červen 2016 10:18

Anika píše:Z důvodu světelnosti - napsali doslova, že je to moc světlé? Spíš tam mohly být třeba přepaly...
Druhý důvod - na té fotce je něco, co je cizím autorským dílem, nějaká reklama, tapeta, obrázek na tričku, logo, třeba značka auta a podobně.
Ukaž nám tu fotku, poradíme.

Plyšovej medvěd na židli s Biblí :D
Hodnocení: 0
Patas
 
IP: 89.203.168.2xx

Reputace: 0

Re: Copyright

Příspěvekod Ravennka » 2. červen 2016 10:32

Tak to je jasný, plyšový medvěd je problém ;) mám pocit, že obecně plyšové hračky neberou...
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750


Zpět na Bigstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé