Nejde mi nahrát fotky

Nejde mi nahrát fotky

Příspěvekod Myšice » 2. červen 2016 09:00

Nejde mi nahrát na Shutterstock fotky (ty úplně první, na základě kterých se rozhoduje o přijetí). Nevím co dělám blbě. Prostě jsem je všechny naráz přetáhla do toho černého rámečku, ale místo aby se spustilo nějaké klasické "processing", tak se jenom objeví celá černá stránka a na ní první fotka. Nikde žádné tlačítko nebo něco, čím bych se dostala dál. Je to normální? Nebo to nechce komunikovat se starou Mozzilou?
Hodnocení: 0
Myšice
 
IP: 188.175.50.1xx

Reputace: 0

Re: Nejde mi nahrát fotky

Příspěvekod styna » 2. červen 2016 09:37

Myslím, že u vstupní desítky probíhá upload stejně jako po přijetí. Takže na svém profilu klikneš na Upload, přetáhneš fotky a klikneš na EDIT YOUR CONTENT. Pak zadáš potřebné kategorie, případně doplníš klíčová slova (pokud se ti nenačítají z IPTC)...

Tak to aspoň funguje na Google chrome. Pokud ti to dál nefunguje, tak vyzkoušej jiný prohlížeč.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
styna
 
Příspěvky: 1041
Registrován: 14. září 2013 06:20

Reputace: +40

Re: Nejde mi nahrát fotky

Příspěvekod Myšice » 2. červen 2016 09:45

Vůbec se nemůžu dostat do profilu. Jediné co se mi ukazuje po najetí na profil je Log Out. :-( Tak už nevím co s tím. Možná je to fakt prohlížečem a zobrazuje se tu úplně blbě.
Hodnocení: 0
Myšice
 
IP: 188.175.50.1xx

Reputace: 0

Re: Nejde mi nahrát fotky

Příspěvekod Anika » 2. červen 2016 09:51

Myšice píše:Nejde mi nahrát na Shutterstock fotky (ty úplně první, na základě kterých se rozhoduje o přijetí). Nevím co dělám blbě. Prostě jsem je všechny naráz přetáhla do toho černého rámečku, ale místo aby se spustilo nějaké klasické "processing", tak se jenom objeví celá černá stránka a na ní první fotka. Nikde žádné tlačítko nebo něco, čím bych se dostala dál. Je to normální? Nebo to nechce komunikovat se starou Mozzilou?

To se zobrazí ta fotka v okně prohlížeče, stejně jako bys na ní klepla pravým tlačítkem a zadala otevřít v programu Firefox (nebo Chrome..., prostě co používáš). To není vůbec na shutterstocku ale fotka z počítače otevřená prohlížečem, zkontroluj si to v adresním řádku. Zřejmě to neumí nahrávat přetahováním. A nebo se to musí zadávat po jedné.

Edit: A můžeš tam vůbec nahrávat? Třeba se čeká na schválení daňového profilu, občanky, nebo z nějakého jiného důvodu to ještě není aktivní...
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Anika
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 11. červenec 2013 18:40

Reputace: +248

Re: Nejde mi nahrát fotky

Příspěvekod Myšice » 2. červen 2016 10:17

Anika píše:
Myšice píše:Nejde mi nahrát na Shutterstock fotky (ty úplně první, na základě kterých se rozhoduje o přijetí). Nevím co dělám blbě. Prostě jsem je všechny naráz přetáhla do toho černého rámečku, ale místo aby se spustilo nějaké klasické "processing", tak se jenom objeví celá černá stránka a na ní první fotka. Nikde žádné tlačítko nebo něco, čím bych se dostala dál. Je to normální? Nebo to nechce komunikovat se starou Mozzilou?

To se zobrazí ta fotka v okně prohlížeče, stejně jako bys na ní klepla pravým tlačítkem a zadala otevřít v programu Firefox (nebo Chrome..., prostě co používáš). To není vůbec na shutterstocku ale fotka z počítače otevřená prohlížečem, zkontroluj si to v adresním řádku. Zřejmě to neumí nahrávat přetahováním. A nebo se to musí zadávat po jedné.

Edit: A můžeš tam vůbec nahrávat? Třeba se čeká na schválení daňového profilu, občanky, nebo z nějakého jiného důvodu to ještě není aktivní...


Jo, máš pravdu, že to vůbec nebylo přetáhnuté tam, ale jenom otevřené mimo v dalším okně. :D
Už se mi to podařilo nějak nahrát bez přetahování. Ale chaus je to hrozný. Ještě mi to hned vyházelo errory skoro u všech fotek, bo jim vadí jednotná a množná čísla jako zvláštní keywords.
Hodnocení: 0
Myšice
 
IP: 188.175.50.1xx

Reputace: 0

Re: Nejde mi nahrát fotky

Příspěvekod Ravennka » 2. červen 2016 10:46

Kvanta errorů jsou normální, ten jejich slovník spoustu běžných slov nezná. Oprav co je potřeba, co není, to si tam nech ;)
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750


Zpět na Shutterstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam.cz

cron