Nechcou brát fotky

Re: Nechcou brát fotky

Příspěvekod sedmicka7a » 12. červenec 2016 20:25

Tak zrovna u Bigstocku procenta ukradený nejsou, protože podle toho se odvíjí počet souborů, který se může v určité době nahrát. Dalo mi pak docela zabrat ty procenta zvednout, teď mám 61.68 %.
Hodnocení: 0
http://www.megapixel.cz/foto/106527
http://www.shutterstock.com/gallery-2703055p1.html
Uživatelský avatar
sedmicka7a
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23. září 2014 16:37

Reputace: +48

Re: Nechcou brát fotky

Příspěvekod Trueblackheart » 12. červenec 2016 20:33

Fotek +- autobus 200 a cca 150 textur z Pandova generátoru.
Nejvíc prodaných fotek mám na SS + jednu texturu, následuje Fotolia. Potom bigstock s jednou prodanou fotkou :)
Rf123 , depositphotos, dreamstime zatím bez prodeje.
U textur mi berou skoro 100% na SS , bigstock a depositphotos.
Fotky cca 90% všude mimo depositphotos tam mi vůbec neberou jídlo. Ale tak nějak celkově dohromady vezmou všechno.Co nevezmou na jedný vezmou na druhý. A samozřejmě, že nejlíp a nejdráž se prodávaj fotky u kterých to člověk vůbec nečeká a ty majstrštyky vůbec nikdo nechce :lol:
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Trueblackheart
 
Příspěvky: 130
Registrován: 26. červen 2016 11:19

Reputace: +37

Re: Nechcou brát fotky

Příspěvekod Trueblackheart » 12. červenec 2016 20:36

sedmicka7a píše:Tak zrovna u Bigstocku procenta ukradený nejsou, protože podle toho se odvíjí počet souborů, který se může v určité době nahrát. Dalo mi pak docela zabrat ty procenta zvednout, teď mám 61.68 %.


To sem si nevšim. na Bigstocku mám úspěšnost 87,82% a sypal jsem to tam po 50 kusech a problém jsem neměl.Takže jsme si nějakýho limitu nevšim.
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
Trueblackheart
 
Příspěvky: 130
Registrován: 26. červen 2016 11:19

Reputace: +37

Re: Nechcou brát fotky

Příspěvekod sedmicka7a » 12. červenec 2016 21:28

Trueblackheart píše:
sedmicka7a píše:Tak zrovna u Bigstocku procenta ukradený nejsou, protože podle toho se odvíjí počet souborů, který se může v určité době nahrát. Dalo mi pak docela zabrat ty procenta zvednout, teď mám 61.68 %.


To sem si nevšim. na Bigstocku mám úspěšnost 87,82% a sypal jsem to tam po 50 kusech a problém jsem neměl.Takže jsme si nějakýho limitu nevšim.

No tak při takovýhle úspěšnosti je to asi neomezený. Já v jednu dobu nemohla nahrát ani 5 souborů, pak už jsme mohla nahrát 10 a teď jsem na 25 nebo 50 a to mi stačí.
Hodnocení: 0
http://www.megapixel.cz/foto/106527
http://www.shutterstock.com/gallery-2703055p1.html
Uživatelský avatar
sedmicka7a
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23. září 2014 16:37

Reputace: +48

Re: Nechcou brát fotky

Příspěvekod PandaWild » 12. červenec 2016 22:12

Tak nahrávej kromě fotek i víc ilustrací z TexiGen. To mi tam zvedlo skore na 95%. I vektory z TriaGen berou 100% a zvedá to Rating.
+sedmicka7a Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

Re: Nechcou brát fotky

Příspěvekod Neznamy » 13. červenec 2016 08:33

Patas píše:ty fotky jsou fakt krasný :/


Sorry, ale ta fotka růží "fakt krásná" není. Ty růže nejsou vůbec svěží, to nejlepší mají už dávno za sebou. Plno okvětních lístků je uvadlých, zažloutlých. Celkově ta fotka nepůsobí svěže. Sice jsi využil bokeh v pozadí (což je plus bod pro získání svěžesti, ale to nestačí). Samotná růže i světlo je takové nemastné neslané. Ani kompozice není povedená - hlavní bod, kde je zaostřeno je střed a vůbec celkově je kompozice centrální.

Celkově si nedovedu představit, pro co bych takovou fotku využil, leda snad do článku o tom, že každá krása uvadá. Ale pro svatební oznámení určitě ne, pro web věnovaný svatbám taky ne, a přitom si myslím, že tato dvě použití byla myšlena jako hlavní.
+PandaWild, +Ravennka Hodnocení: +2
Neznamy
 
Příspěvky: 244
Registrován: 8. únor 2016 08:23

Reputace: +58

Re: Nechcou brát fotky

Příspěvekod Hamin » 13. červenec 2016 09:13

Neznamy píše:
Patas píše:ty fotky jsou fakt krasný :/


Sorry, ale ta fotka růží "fakt krásná" není. Ty růže nejsou vůbec svěží, to nejlepší mají už dávno za sebou. Plno okvětních lístků je uvadlých, zažloutlých. Celkově ta fotka nepůsobí svěže. Sice jsi využil bokeh v pozadí (což je plus bod pro získání svěžesti, ale to nestačí). Samotná růže i světlo je takové nemastné neslané. Ani kompozice není povedená - hlavní bod, kde je zaostřeno je střed a vůbec celkově je kompozice centrální.

Celkově si nedovedu představit, pro co bych takovou fotku využil, leda snad do článku o tom, že každá krása uvadá. Ale pro svatební oznámení určitě ne, pro web věnovaný svatbám taky ne, a přitom si myslím, že tato dvě použití byla myšlena jako hlavní.


Tak důležité je mít velké sebevědomí a super foťák, to ostatní není tak podstatné :D

Jinak na mě růže působí také uvadle. To musíš vidět sám, když si někde dáš vyhledat spojení slov "white, rose" .....
Hodnocení: 0
Nikon D7100, Sigma 17-55 f2.8 OS HSM, Sigma APO EX DG 70-200 f2.8 MACRO II, AF-S Nikkor 35mm f1.8, Nikkor AF D Micro 60mm f2.8, Flash SB-700, Softbox 60x60 for SB flash
Hamin
 
Příspěvky: 711
Registrován: 10. duben 2013 12:22

Reputace: +82

Re: Nechcou brát fotky

Příspěvekod Ravennka » 13. červenec 2016 10:35

imho kdyby byla ta "hlavní" růžě celá ostrá (nebo alespoň celý ten květ), tak by to vzali... nicméně to zkus hodit do fest tmava, udělej z toho fotku na parte... pak to možná projde ;)
+ypres.bass Hodnocení: +1
Uživatelský avatar
Ravennka
 
Příspěvky: 4890
Registrován: 14. červenec 2013 11:56

Reputace: +750

Re: Nechcou brát fotky

Příspěvekod Patas » 13. červenec 2016 16:53

PandaWild píše:Tak nahrávej kromě fotek i víc ilustrací z TexiGen. To mi tam zvedlo skore na 95%. I vektory z TriaGen berou 100% a zvedá to Rating.

Ahoj :) Díky koukám na to pokud dobře chápu tak pouze vyberu na levo nějakou (přednastavenou texturu) tu pototom upravím.. zmením počet slopců atd.. :) a vyrenderuju a dávám to na fotobnaku? :) a stačí na fotobanku dát pouze JPG? :) Díky
Hodnocení: 0
Patas
 
IP: 213.235.142.xx

Reputace: 0

Re: Nechcou brát fotky

Příspěvekod PandaWild » 13. červenec 2016 17:07

Ano, tak, JPG, v rozlišení stačí třeba jen 4096x4096. Parametry těch přednastavených textur ale dostatečně měnit, ať se to moc nepodobá tomu implicitnímu nastavení, jinak by mohly nastat kolize s podobností (obzvláště ShutterStock to dost hlídá).
Hodnocení: 0
Uživatelský avatar
PandaWild
 
Příspěvky: 7229
Registrován: 22. listopad 2013 12:03

Reputace: +1903

PředchozíDalší

Zpět na Bigstock

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé